ZMARŁ REG CATHEY, ODTWÓRCA ROLI WŁAŚCICIELA ULUBIONEJ RESTAURACJI FRANKA UNDERWOODA Z „HOUSE OF CARDS”

ZMARŁ REG CATHEY, ODTWÓRCA ROLI WŁAŚCICIELA ULUBIONEJ RESTAURACJI FRANKA UNDERWOODA Z „HOUSE OF CARDS”

Hollywood opłakuje śmierć utalentowanego aktora, zdobywcy nagrody Emmy, Rega E. Cathey’a.


Popularny za wielką wodą odtwórca roli Freddy’ego ze znanego serialu House of Cards odszedł w swoim własnym domu. Aktor podobno cierpiał na nowotwór płuca. W ostatnich momentach był otoczony rodziną i przyjaciółmi.

– Reg był jedyny w swoim rodzaju. Tryskał życiem, szczerością, humorem i był wielkim talentem. Był kochany przez każdego, kto miał okazję z nim pracować. Będziemy bardzo za nim tęsknić – wyznał na Twitterze Beau Willimon, pomysłodawca i twórca House of Cards.
Aktor odszedł w wieku 59 lat.

No cóż, Frank Underwood już nigdy nie zje steka w swojej ulubionej restauracji…

źródło: eonline.com

 
POZNAJCIE PASTORA „ZAGŁADĘ”! SKRAJNY KRETYN LECZYŁ RAKA I AIDS…MUCHOZOLEM!

POZNAJCIE PASTORA „ZAGŁADĘ”! SKRAJNY KRETYN LECZYŁ RAKA I AIDS…MUCHOZOLEM!

Sąd w RPA wyda wyrok w sprawie „pastora Zagłady”, który spryskiwał wiernych środkiem owadobójczym w ramach praktyk leczniczych.


 

P. Lethebo Rabalago to samozwańczy prorok, który zasłynął w kraju spryskiwaniem wiernych środkiem „Doom”, afrykańskim odpowiednikiem muchozolu, które to praktyki rzekomo miały leczyć raka i zwalczać wirusa HIV.

Innego zdania był prokurator, który postawił nawiedzonemu pastorowi 7 zarzutów, w tym 5 przypadków napaści z zamiarem ciężkiego uszkodzenia ciała.

Samozwańczy pastor odpiera zarzuty, twierdząc, iż używa on niekonwencjonalnych metod leczenia ludzi.

Powiedźcie, jakim trzeba być kretynem, aby oddawać się w ręce owego samozwańczego uzdrowiciela?!

źródło: korwin-mikke.pl
LUBICIE PĄCZKI? ON TEŻ! – POGROMCA ŁAKOCI SZTURMUJE PIEKARNIĘ!

LUBICIE PĄCZKI? ON TEŻ! – POGROMCA ŁAKOCI SZTURMUJE PIEKARNIĘ!

Lubicie pączki? A kto nie lubi! Tak naprawdę, to pewnie już tęsknicie za Tłustym Czwartkiem, a być może niektórzy z was jeszcze go przeciągają.


Ciężko się oprzeć smakowitemu przysmakowi z ulubionym nadzieniem, a żądza pożarcia apetycznego pączusia złamała niejedno postanowienie dietetyczne.

Takich dylematów i obaw nie miał jeden z łasuchów, który w Tłusty Czwartek właśnie, wręcz „napadł” na pewną piekarnię w jednym z polskich miast i „wygolił” cały zapas owych „świątecznych” przysmaków.

Ba! Mało tego, w swojej niepohamowanej żądzy ów amator łakoci pozbawił jedną z klientek ostatniego pączka, wyrywając go z jej rąk!

Uradowany udaną rejzą na piekarnię król pączków oddalił się następnie w domowe zacisze, gdzie spałaszował ze smakiem wszystkie swoje łupy.

Także, gdy następnym razem wybierzecie się w Tłusty Czwartek po ów świąteczny przysmak,  prewencyjnie odwracajcie się za siebie, bo być może ktoś już czeka właśnie na wasze pączki…

ŁA
TEGO NIE POWIE WAM KONOWAŁ! KURKUMA LECZY DEPRESJĘ!

TEGO NIE POWIE WAM KONOWAŁ! KURKUMA LECZY DEPRESJĘ!

Przepowiadane jest, że depresja będzie drugą chorobą cywilizacyjną w 2020 roku. Statystyki wykazały również, że ryzyko wystąpienia depresji jest dwa razy wyższe u kobiet niż u mężczyzn, ukazując znaczny wzrost wraz w wiekiem. Średni wiek zachorowań wynosi około 40 lat.


Przykładowo, w Polsce ilość chorych na depresję osób szacuje się na poziomie 1,2-1,5 miliona. Choć istnieje szeroka gama leków przeciwko niej, to tylko 25% z pacjentów wychodzi z choroby dzięki skutecznemu leczeniu lekami.

W poszukiwaniu bardziej efektywnego i bezpiecznego leczenia tej choroby nowoczesnych, zabieganych ludzi, naukowcy coraz częściej sięgają do naturalnych sposobów leczenia i holistycznej profilaktyki.

W medycynie wschodniej w sposób skuteczny od dawna stosuje się naturalne mikstury z udziałem kurkumy, która jak potwierdziła nauka ma działanie również antydepresyjne.

Być może wynika to z faktu że kurkumina posiada silne właściwości przeciwzapalne a w ciągu ostatnich 20 lat pojawiła się ogromna liczba dowodów wskazujących na zapalne podłoże depresji , przy czym zauważono, że pacjenci z ciężką depresją lepiej reagują na leczenie, jeśli podaje im się środki przeciwzapalne.

Wyciąg z kurkumy może być stosowany jako skuteczny środek nie tylko do zapobiegania depresji, ale także wspiera leczenie pacjentów z ciężkimi zaburzeniami tej choroby bez innych zaburzeń psychotycznych.

Depresja w większości przypadków to alergiczna reakcja organizmu na stan zapalny, a więc choroba autoimmunologiczna podobnie jak np. Hashimoto, gdzie również kluczową rolę odgrywa zaburzenie ciągłości bariery jelitowej i cytokiny – białka odpowiedzialne za komunikację międzykomórkową.

Możecie zapytać waszego lekarza o właściwości kurkumy, ciekawe co wam powie?

źródło: sekrety-zdrowia.org