ZAŁAMKA! BEN AFFLECK OSTRO POJECHANY PRZEZ MATKĘ ICH DZIECKA! ZOBACZ ZA CO! (FOTO) ZASŁUŻYŁ?

ZAŁAMKA! BEN AFFLECK OSTRO POJECHANY PRZEZ MATKĘ ICH DZIECKA! ZOBACZ ZA CO! (FOTO) ZASŁUŻYŁ?

Zdobywca Oscara i wzięty hollywoodzki aktor, Ben Affleck, od jakiegoś czasu tonie w problemach osobistych. Oskarżany o alkoholizm przez swoją ex, Jennifer Garner, przystojny, jeszcze dosyć młody gwiazdor amerykańskiego kina, próbuje odbudować się w oczach opinii społecznej.


Dobrą okazją do tego było wspólne wyjście wraz z Jennifer i ich synem, Samuelem, na mecz koszykówki, w którym grała pociecha aktorskiej pary. To była okazja, aby porozmawiać z matką chłopca i wyprostować pewne sprawy.

Niestety nic nie poszło tak, jak zakładał aktor!

Otóż na owym meczu, a właściwie po jego zakończeniu ex i matka syna aktora, Jennifer, zrobiła mu karczemną awanturę!

Co ciekawe, poszło jej o właśnie alkoholizm Bena oraz o jego hobby, którym jest … jazda na motorze!

Dlaczego Jennifer tak nagle wybuchła? Otóż okazuje się, że po prostu nie może znieść nieustannych prób podejmowania leczenia odwykowego przez ojca swojego dziecka! Troskliwa matka boi się też, że Samuel może któregoś razu utracić ojca, kiedy ten po raz kolejny, tak jak niedawno, ulegnie wypadkowi motocyklowemu.

Z jednej strony nie można się jej dziwić, Jen chce, aby ich syn miał przynajmniej trzeźwego i odpowiedzialnego ojca, ale za to Ben ma już dość nieustannej krytyki swojej ex. Ale z drugiej, wiedząc, że na pewno są pod czujnym okiem reporterów mogła nie robić tego publicznie.

A wy, jak sądzicie, to dobrze, że Jennifer nie odpuszcza Benowi?

źródło: radaronline

 
MASAKRA! JAK TAKIE COŚ MOŻE W NAS ŻYĆ?! (WIDEO) ZOBACZ CO WYCIĄGNĘLI Z CZASZKI SWOJEGO KOLEGI!

MASAKRA! JAK TAKIE COŚ MOŻE W NAS ŻYĆ?! (WIDEO) ZOBACZ CO WYCIĄGNĘLI Z CZASZKI SWOJEGO KOLEGI!

Uuuuuggghhhh! Obrzydliwe! Jak takie coś mogło żyć w człowieku ?!


Zdumienie wzmaga fakt, iż owe nietypowe znalezisko w ciele pewnego młodego kolesia zalęgło się …w jego głowie!

Na nagraniu możecie zobaczyć, jak grupa przyjaciół bada głowę swojego kolegi, na której pojawił się wielki, nietypowy pryszcz

Ale zaraz, czy to na pewno jest pryszcz?

Pomocni znajomi nieszczęśnika przystąpili do wyciskania przerośniętego „syfa”, gdy nagle podczas chałupniczej operacji na jego czaszce stanęli jak wryci!

Otóż okazało się, że to nie był pryszcz, tylko dobrze rozwinięta larwa pewniej odmiany bardzo dokuczliwego gza, który lgnie się w żywym mięsie, żywiąc się tkankami żywiciela!

Obrzydliwe! Ale jednocześnie, jak musicie przyznać, satysfakcjonujące nagranie – odpalcie koniecznie!
TO MIAŁY BYĆ WYMARZONE WALENTYNKI! KOCHAJĄCY IDIOTA CHCIAŁ ZABRAĆ UKOCHANĄ NA KONCERT „RED HOT CHILLI PEPPERS”, A SKOŃCZYLI NA…SAMI OCEŃCIE, JAK MOŻNA BYĆ TAKIM OSZOŁOMEM!?

TO MIAŁY BYĆ WYMARZONE WALENTYNKI! KOCHAJĄCY IDIOTA CHCIAŁ ZABRAĆ UKOCHANĄ NA KONCERT „RED HOT CHILLI PEPPERS”, A SKOŃCZYLI NA…SAMI OCEŃCIE, JAK MOŻNA BYĆ TAKIM OSZOŁOMEM!?

To miał być wymarzony dzień dla niejakiego Duncana Robba, który z okazji Walentynek chciał zrobić swojej dziewczynie piękną niespodziankę!


Otóż kochający Duncan z melomańskim zacięciem postanowił zabrać swoją ukochaną na koncert światowej sławy rocka, grupy Red Hot Chilli Peppers, która to miała wystąpić w Belfaście.

Przewidujący i zapobiegliwy Robb wiedział, że z racji tego, iż ludzie będą walili na koncert amerykańskiego zespołu „drzwiami i oknami” bilety powinien kupić wcześniej, aby uniknąć stresu tuż przed koncertem.

Zapowiadało się na „bajkę”, z racji tego, iż „Papryczki” to ulubiony zespół jego dziewczyny!

Niestety cały romantyczny plan-niespodzianka wziął w łeb. To znaczy, niespodzianka była, ale mocno rozczarowująca!

Otóż najwyraźniej niedouczony czytania oszołom, Duncan, nie dopatrzył, że na plakacie reklamującym wydarzenie znajduje się nazwa: „Red Hot Chili Pipers” – zespół reklamowany, jako „największa na świecie kapela grająca na dudach”!

Fakt ten odkryła na „godziny” przed koncertem jego własna dziewczyna, która tym samym zrobiła sobie sama przykrą niespodziankę…

O dziwo skompromitowana para postanowiła wykorzystać zakupione już bilety i udała się na koncert „dudziarzy”.

Szczerze? Nawet nie jest nam żal tego kretyna, zresztą, wystarczy popatrzeć na jego twarz…

A wy? współczujecie skompromitowanemu kochasiowi, który zawiódł brutalnie swoją dziewczynę?
SMUTNA WIADOMOŚĆ – ODSZEDŁ TWÓRCA WASZYCH ULUBIONYCH BAJEK Z DZIECIŃSTWA, ZOBACZ JAKICH

SMUTNA WIADOMOŚĆ – ODSZEDŁ TWÓRCA WASZYCH ULUBIONYCH BAJEK Z DZIECIŃSTWA, ZOBACZ JAKICH

To jest naprawdę smutna wiadomość, biorąc pod uwagę fakt, iż ten utalentowany człowiek dał nam wiele świetnych bajek, na których wychowywaliśmy się zarówno my, jak i nasi rodzice.


Nie żyje Leszek Marek Gałysz. Współautor „Pomysłowego Dobromira” zmarł w środę, 14 lutego, w Warszawie. Miał 69 lat.

Leszek Marek Gałysz był współautorem seriali animowanych, takich jak: „Pomysłowy Dobromir”, „Dixie”, „Fortele Jonatana Koota”.

Odpowiadał za reżyserię takich seriali jak: „O dwóch takich, co ukradli księżyc” (1984-1989) z niezapomnianymi piosenkami w wykonaniu zespołu Lady Pank, „Film pod strasznym tytułem” (1993-1999) oraz „Bukolandia” (197-2006).

Twórca pełnometrażowego filmu animowanego „Jacek i Placek” oraz „Odwróconej góry albo filmu pod strasznym tytułem” z muzyką Jana Pospieszalskiego, VooVoo i Joszka Brody. Autor pełnometrażowej animacji „Tytus, Romek i A’Tomek wśród złodziei marzeń” oraz filmów „Szalony zegar” (2009) i „Rybak na dnie morza” (2011).

Był absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Od 1970 był związany ze Studiem Miniatur Filmowych w Warszawie.

Nam szczególnie zapadł w pamięć „Pomysłowy Dobromir”, który obudził w wielu maluchach zmysł do majsterkowania. Będzie nam go bardzo brakowało…

źródło: interia.pl