Ukraińcy DRWIĄ z Polaków i z Polski! Janusze biznesu zacierają ręce…

Ukraińcy DRWIĄ z Polaków i z Polski! Janusze biznesu zacierają ręce…

Tyle się ostatnio pieje w mediach o rynku pracownika, jednak zapomina się dodać, że jest to rynek pracownika… ukraińskiego. Ukraińcy masowo wjeżdżają do Polski i masowo… oszukują Polskę i Polaków. Skarb Państwa traci miliony złotych!


 

Potop ukraińskich niewolników

 

PO jako pierwsza otworzyła granicę dla Ukraińców, pozwalając by zalali nasz kraj praktycznie bez żadnej kontroli. PiS kontynuuje ten idiotyczny i bezmyślny proceder. Wpuszcza się do Polski Ukraińców jak leci, także z wyrokami za morderstwa i oszustwa. A oni dokonują u nas przestępstw podobnych lub gorszych niż u siebie. Czy polskie władze skretyniały do końca? Czy naprawdę nie widzą, że wpuszczanie to Ukraińców służy tylko Ukrainie (która aktualnie przeżywa ogromny kryzys gospodarczy) oraz Januszom biznesu, którzy za grosze zatrudniają ukraińskich murzynów do najcięższych prac. Przyczynia się to do konserwowania patologii na polskim upośledzonym rynku pracy, gdzie Janusze mają czelność płacić człowiekowi 10 zł/h… Są to stawki na skraju przetrwania biologicznego.

 

Janusze biznesu tańcują pod rękę z Ukraińcami

 

Okazuje się także, że Janusze biznesu korzystając z ukraińskich niewolników nie odprowadzają za nich żadnych składek. Tak więc Janusze pospołu z Ukraińcami okradają Skarb Państw – Polskę i Polaków i przyczyniają się drogą nieuczciwej konkurencji do koszenia rodzimych firm zatrudniających Polaków na uczciwych warunkach.

Morski Oddział Straży Granicznej przeprowadził na Pomorzu kontrolę, której wyniki doskonale ilustrują powyższą tezę. Okazało się, że polscy „przedsiębiorcy” (prawdziwi Janusze biznesu) nielegalnie „zatrudniają” Ukraińców na gigantyczną skalę.

Ukraińcy pracowali na Pomorzu bez ważnej zgody na pobyt, a tylko w tym regionie aż 2500 osób pochodzenia ukraińskiego przyznało się, że nigdy nie podpisali żadnej umowy, choć zarabiali w Polsce pieniądze.

 

Kochanowski napisał prawdę: „[…] Polak przed szkodą i po szkodzie głupi”, głupi jak but. Zarówno krótkowzrocznie patrzący rząd, chciwi Janusze biznesu a także sami Polacy powtarzający jak kretyni, że im Ukraińcy nie przeszkadzają skoro uczciwie pracują… no właśnie okazuje się, że uczciwie nie pracują i nie mają zamiaru.

 

Źródło: wrealu24.pl

 

 
Trolowała Wegan i Lewaków wstrzykując im do dań…! BEKA!

Trolowała Wegan i Lewaków wstrzykując im do dań…! BEKA!

Brytyjska kucharka miała nietypowe hobby. Zajmowała się trolowaniem wegan. Kobieta wstrzykiwała do przygotowywanych przez siebie wegańskich dań mięsne produkty.  Po ujawnieniu swojego „hobby” na Facebooku Laura Goodman otrzymała listy z pogróżkami. Niektórzy autorzy, zdumieni jej nietycznym postępowaniem, grozili jej nawet śmiercią. Gdzie się podziała lewacka wrażliwość?


Kobieta pochwaliła się niewinną zabawą na portalu społecznościowym. „Kilka godzin temu wstrzyknęłam coś do dania weganowi, któremu wydawało się, że jest święty. Biedaczek poszedł spać myśląc, że nadal jest weganem” – napisała na swoim profilu pani Goodman.

 

Lewacy i weganie rzucili się jej do gardła jak wściekłe psy doprowadzając kobietę do tego, że musiała się zwolnić z pracy. W obecnych czasach słowa weganin i lewak można stosować niemal jako zamienniki. Weganie to zazwyczaj ludzie wyczuleni na krzywdę zwierzątek, mrówek, muszek owocówek i kurczaczków, którzy jednocześnie bezlitośnie popierają mordowanie dzieci nienarodzonych za pomocą klinik aborcyjnych bądź pigułek i wszelakiej chemii. Bardziej wzrusza ich los zwierząt i drzew niż bezbronnych małych dzieci.

 

Trzeba przyznać, że Brytyjka kapitalnie ich strolowała.

 

Źródło: rmf24.pl / onet-one.pl
TRWOGA! Wizja końca świata ojca Pio. Już wkrótce czeka nas…

TRWOGA! Wizja końca świata ojca Pio. Już wkrótce czeka nas…

Czytaj jeśli się nie boisz! Ojciec Pio był znanym mistykiem, miał wiele widzeń i objawień. Wiele z nich dotyczyło końca świata jaki ma spotkać ludzkość. W Piśmie Świętym niewiele jest informacji na ten temat. Jednak dzięki Świętym mistykom takim jak Ojciec Pio, wiemy znacznie więcej na ten temat!


 

Moi aniołowie powołani będą do tego zadania. Będą uzbrojeni w miecze. Uwaga będzie zwrócona przeciwko tym, którzy nie wierzą i bluźnią przeciw objawieniu Bożemu. W noc powstaną snopy ognistych strumieni padających na całą ziemię. Niepogoda, pioruny, burze, powodzie i trzęsienia ziemi będą nieustannie jedne po drugich następować. Będzie padał deszcz ognisty. Rozpocznie się to w bardzo ciemną noc zimową. Ci, którzy pokładają nadzieję we mnie i w moich słowach niech się nie lękają, bo ja ich nie opuszczę, szczególnie tych, którzy ostrzeżenie to podają drugim dla ich dobra, aby się nawrócili do Boga i przestali źle czynić.

 

Kto jest w stanie łaski uświęcającej a u Matki Bożej szuka pomocy, tym się nic nie stanie.

 

Przygotujcie się na to, podaję wam znaki: noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Zamknijcie okna i drzwi nie rozma­wiajcie z nikim poza domem. Uklęknijcie pod krzyżem, żałujcie za swoje grzechy, podczas gdy ziemia trząść się będzie. Nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew mego ojca jest straszny i święty.

 

Trzecią noc ustanie ogień i trzęsienie ziemi. W dniu następnym będzie słońce. Aniołowie w ludzkiej postaci stąpią na ziemię przynosząc ducha pokoju. Niezmierna wdzięczność uratowanych, wzniesie się do nieba w gorącej wdzięcznej modlitwie. Kara, która spadnie na ludzkość nie może być porównana z inną karą, jaką Bóg dopuścił od początku świata. Jedna trzecia ludzkości zginie.

 

Powaga chwili skłania nas do zwrócenia wszystkim uwagi na to wielkie niebezpieczeństwo zagrażające ludzkości. Możecie się spodziewać sądu, jeżeli ludzkość się nie zmieni, bo nikt nie wie dnia ani godziny, kiedy to nastąpi. Jedy­nie Ojciec mój wie, pamiętajcie, więc o tym surowym napomnieniu, które wam podaję nie lekceważcie sobie tego. Wobec krótkiego czasu należy go wykorzystać, nie oddawać się złu, bowiem potem będzie za późno.

 

Waszym obowiązkiem jest wskazać na grożące niebezpieczeństwo.

 

Nie będzie, bowiem usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście. Niebo ostrzega! Chociaż ludzie się tym nie przejmują. Wobec takiej niewierności wyłoni się gaz z bia­łej mgły poprzez noc wypowiedzianej wojny. Dwie linie od Budapesztu do Norymbergii a od Drezna do Berlina będą zaję­te przez wojska. Trzecią linią przelecą od południa czarne ptaki i to w takiej sile, że zaćmią całe niebo. Główną kwaterą będzie Kresborg.

 

Pierwsza bomba spadnie w bawarskim lesie, zniszczone zostanie wszystko a nikt nie będzie mógł przekroczyć tych stron. Tam pojadą czołgi przez chaty i domy w pojazdach siedzieć będą ludzie z czarnymi twarzami. W sku­tek powodzi zalane będą wsie i miasta. Południowa Anglia i biegun płn. mają zniknąć na zawsze gdzie powstaną nowe lądy.

 

Zginie Nowy Jork, Marsylia i Paryż. W 75zginie Augsburg i Wiedeń. Oszczędzone zostaną kraje na południu od Dunaju, nie odczują skutku wojny, lecz kto z nich będzie spoglądał w kierunku zniszczenia zginie, bo serce jego nie wytrzyma strasznego widoku.

 

W jedną noc zginie więcej ludzi niż w czasie 2 wojen świato­wych. Potem wiara ludzi będzie wielka. Po tych okropnościach nastaną złote czasy. Trwajmy, więc w stanie łaski uświęcającej, bez grzechu ciężkiego, bo jes­teśmy w ręku Boga, który pragnie dobra swoich dzieci. Musimy się gorąco modlić o zbawienie, podając dobry przykład i zachęcając do dobrego.

 

Powyższe objawienie niekoniecznie musi się wypełnić. W wielu objawieniach Pan Jezus i Maryja zaznaczali, że jeśli ludzkość się nawróci, to Bóg zaniecha kary a dzień sądu będzie wyglądał inaczej.

 

Źródło: małydziennik.pl / onet-one.pl
Hindus-zboczeniec ZGWAŁCIŁ kobietę w samolocie!

Hindus-zboczeniec ZGWAŁCIŁ kobietę w samolocie!

Lot z Las Vegas do Detroit stał się koszmarem dla 22-letniej pasażerki linii lotniczych Spirit Airlines. Dziewczyna podczas snu została zgwałcona przez siedzącego obok, Hindusa Prabhu Ramamoorthy’ego. Obudziła się z ręką mężczyzny w swoich majtkach. Ramamoorthy’ego czekają teraz konsekwencje.


 

Prabhu Ramamoorthy w samolocie pełnym pasażerów wykorzystał seksualnie swoją 22-letnią współpasażerkę. Hindus nie krępował się obecnością innych osób. Kiedy w czasie czterogodzinnego lotu z Las Vegas do Detroit młoda kobieta usnęła, zboczony Hindus od razu przystąpił do zaspokajania swojej rozszalałej huci.

 

Mężczyzna najpierw rozpiął 22-latce bluzkę i stanik, a potem dobrał się do jej spodni.W policyjnym raporcie czytamy, że kobieta obudziła się z ręką Ramamoorthy’ego w swoich majtkach. Hindus „wsunął palce do jej pochwy i energicznie nimi poruszał. Kiedy poszkodowana w pełni się obudziła, przestał”.

 

Biedna 22-latka natychmiast zgłosiła sprawę załodze samolotu. Stewardessy zeznały, że ofiara gwałtu była roztrzęsiona i płakała. Po lądowaniu na lotnisku w Detroit – Prabhu Ramamoorthy został aresztowany przez FBI. Zboczeniec bronił się, że „mógł rozpiąć stanik kobiety, gdy się nim bawił i że obejmował jej (ubrane) piersi”. Dodał również, że częściowo rozpiął jej spodnie i wsadził rękę w majtki 22-latki. Próbował „wsadzić palce do jej pochwy, ale mu się nie udało”.

 

Prabhu Ramamoorthy usłyszał zarzut wykorzystywania seksualnego i został aresztowany jeszcze tego samego, gdy doszło do przestępstwa, czyli w środę 3 stycznia.

 

Źródło: fakt.pl