UE chce zniszczyć Polskę! Czy Węgry nas OBRONIĄ? Ich wicepremier mówi, że…

UE chce zniszczyć Polskę! Czy Węgry nas OBRONIĄ? Ich wicepremier mówi, że…

Stało się. Unia Europejska postanowiła uruchomić wobec Polski procedurę z art. 7.1 traktatu unijnego. Media nazywają to bombą atomową użytą wobec Polski. Choć unijni eurokraci twierdzą, że sankcje będą wymierzone w polski rząd, to tylko głupiec może w to uwierzyć. W rzeczywistości traktat ten jest formą terroryzmu politycznego. Ukarani mają zostać przede wszystkim obywatele w ramach odpowiedzialności zbiorowej. Unia chce w ten sposób rozjuszyć Polaków i sprawić by wymiękli i zrzekli się resztek suwerenności oraz odrzucili obecny rząd. Co na to nasz sojusznik Węgry?


 

 

Wicepremier Węgier Zsolt Semjen zapowiedział, że rząd Węgier teraz i w przyszłości będzie zdecydowanie stać u boku Polski. – Obronimy Polskę przed niesprawiedliwym, pokazowym postępowaniem politycznym – zapewnił węgierski polityk.

 

Zapytany, czy oznacza to, że Węgry zawetują decyzję przeciwko Polsce, odparł, że tak.

 

– Przyjaźń polsko-węgierska i wierność węgierskiego rządu porozumieniom zobowiązuje nas, byśmy na wszystkich forach sprzeciwiali się krokowi Komisji – podkreślił Semjen.

 

Wicepremier nazwał decyzje KE „bezprzykładną i zdumiewającą”. Polityk stwierdził, że poważnie narusza ona także suwerenność Polski. Zaznaczył też, że jest rzeczą niedopuszczalną, by Bruksela wywierała presję na suwerenne państwa członkowskie i arbitralnie karała demokratycznie wybrane rządy.

 

Węgierski wicepremier przypomniał, że w wielu sprawach gdy inne państwa państwa członkowskie nie przestrzegają unijnych traktatów Komisja nie robi nic! A jednocześnie „wszczyna na politycznej podstawie postępowanie” przeciwko rządowi Polski.

 

Według Węgra jest to typowy przypadek stosowania podwójnych standardów, a obecne zachowanie Komisji Europejskiej jest sprzeczne z wartościami europejskimi.

 

Komisja Europejska zdecydowała w środę o uruchomieniu art. 7.1 traktatu unijnego wobec Polski. Skierowała również do Trybunału Sprawiedliwości UE sprawę wobec Polski w związku z ustawą o sądach powszechnych.

 

 

„Zdumiewająca deklaracja Komisji Europejskiej, zgodnie z którą po raz pierwszy w historii UE zostanie uruchomiona wobec Polski procedura według 7 artykułu dowodzi, że Bruksela chce ukarać państwa odrzucające imigrację i wykorzystuje procedury prawne do wywierania nacisków politycznych” – napisano w oświadczeniu podpisanym przez rzecznika Fideszu Balazsa Hidveghiego.

 

Fidesz podkreśla, że Polska i Węgry są najgłośniejszymi krytykami brukselskiej polityki imigracyjnej, oba kraje bronią się przed próbą narzucenia im obowiązkowych kwot relokacyjnych.

 

 

„Odrzucamy bezprecedensowe wywieranie presji politycznej przez Brukselę, obronimy Polskę i będziemy obstawać przy woli narodu węgierskiego, który jednoznacznie zadeklarował, że odrzuca wszystkie punkty planu (finansisty George’a) Sorosa” – podkreślił Fidesz, nawiązując do narodowych konsultacji w sprawie „planu Sorosa”. Władze Węgier ujawniły, że plan Sorosa zakłada sprowadzanie co roku z Afryki i Bliskiego Wschodu co najmniej miliona imigrantów do UE oraz rozdzielanie na zasadzie obowiązku zgromadzonych w państwach Europy Zachodniej imigrantów.

 

Fidesz dodał, że Bruksela chce ukarać Polskę tak samo jak Węgry. Partia przypomniała, że „Parlament Europejski już w maju uchwalił rezolucję, zgodnie z którą także wobec naszej ojczyzny zostanie przygotowane postępowanie według artykułu siódmego.

 

Źródło: polsatnews.pl
Za 3 minuty mieli odłączyć dziewczynkę od respiratora, wtedy wydarzył się CUD!

Za 3 minuty mieli odłączyć dziewczynkę od respiratora, wtedy wydarzył się CUD!

Trzyletnia dziewczynka z Alabamy uległa w sobotę tragicznemu wypadkowi, podczas powrotu do domu ze świątecznych zakupów z matką, ojcem oraz nowo narodzonym bratem.


 

Jej rodzina miała dużo szczęścia i wyszła z tego zdarzenia z kilkoma zadrapaniami, Lacey ucierpiała najbardziej. I chociaż dzieci przepisowo znajdowały się w specjalnych bezpiecznych fotelikach to trzylatka doznała na tyle poważnych obrażeń, że nie była w stanie samodzielnie oddychać. Pogotowie lotnicze przetransportowało dziewczynkę do szpitala dziecięcego w Alabamie, gdzie podłączono ją do respiratora.

 

Lekarze doszli do wniosku, że stan dziewczynki, która miała m.in. pękniętą czaszkę i uszkodzony kręgosłup, jest tak ciężki, że powinno się odłączyć ją od aparatury podtrzymującej życie i pozwolić umrzeć. Personel szpitala podjął decyzję o odłączeniu, jednak lekarze dali szansę matce dziewczynki na pożegnanie się z dzieckiem. W momencie, gdy kobieta przybyła do szpitala, a jej córeczkę dzieliły już tylko chwile od śmierci, stało się coś czego lekarze się nie spodziewali – dziewczynka zaczęła samodzielnie oddychać i delikatnie się poruszać.

 

Lekarz Lacey’s Jane powiedziała, że jest pod wielkim wrażeniem jej postępów i że jeśli wszystko pójdzie dalej w tym kierunku, to niebawem wróci do zdrowia. To świąteczny cud!

 

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl
Napadli kobietę przy bankomacie! Dostali dobrą NAUCZKĘ! [Video]

Napadli kobietę przy bankomacie! Dostali dobrą NAUCZKĘ! [Video]

Kamera przemysłowa uchwyciła moment paskudnego napadu, który został udaremniony. Dwóch zamaskowanych opryszków napadło kobietę podczas gdy wypłacała pieniądze z bankomatu w biały dzień. Zakradli się po cichu od tyłu i poczekali na moment gdy kobieta zaloguje się do panelu, wtedy jeden odsunął ją na bok a drugi zaczął wstukiwać kwotę do wybrania. Można się domyślać, że wybrali by wszystkie pieniądze gdyby nie odważny przechodzień. Zamiast chować głowę w piasek, zareagował a bandyci dostali szybką lekcję uczciwości, dodatkowo jeden z nich… Zobacz krótkie nagranie, jak to mówią internauci – Instant Karma, czyli błyskawiczna sprawiedliwość.


 

 

Źródło: youtube.com
Paweł został zgwałcony i zamordowany na rozkaz swojej byłej dziewczyny! Ujawniamy fakty

Paweł został zgwałcony i zamordowany na rozkaz swojej byłej dziewczyny! Ujawniamy fakty

Z początku mieszkańcom Międzyrzeca Podlaskiego (woj. lubelskie) wydawało się, że przyczyną makabrycznej śmierci Pawła T. (†32 l.) była nieszczęśliwa miłość. Z czasem na jaw wyszła prawda. Fakty przerażają!


 

 

Mężczyznę zamordowała jego dawna ukochana, której pomogli znajomi bandyci. Śledczy ustalili także, że Galina J. (32 l.) była niegdyś narzeczoną ofiary.

 

– Potem pokłócili się. Paweł przychodził do sklepu, w którym ona pracowała, i głośno domagał się zwrotu jakiegoś długu. Krzyczał na całą ulicę – opowiedziała „Faktowi” pracująca w okolicy kobieta.

 

Czy to właśnie dlatego, że nachodził kobietę, wydał na siebie wyrok śmierci? A może to Galina zdradziła Pawła i okradła go z gotówki i postanowiła raz na zawsze uciszyć? Śledczy wciąż próbują ustalić jaka jest prawda.

 

W ostatni piątek koleżanka Galiny namówiła 32-latka żeby wyszedł na chwilę ze swojego domu. Kiedy to zrobił, natychmiast został obezwładniony przez barczystego bandytę i wrzucony do bagażnika samochodu. Galina także była obecna. Bandyci wywieźli go kilkanaście kilometrów od Międzyrzeca. Na leśnej polance torturowali Pawła, następnie zgwałcili i zamordowali.

 

Jego zmasakrowane, roznegliżowane ciało znaleźli w niedzielę przypadkowi spacerowicze. Policja szybko dopadła zezwierzęconych bandytów. Oprócz Galiny i jej koleżanki za kraty trafił też Michał W. (25 l.).

 

Źródło: fakt.pl