Turyści w Tatrach zachowali się jak BYDŁO! Szef straży TPN ujawnia, że…

Turyści w Tatrach zachowali się jak BYDŁO! Szef straży TPN ujawnia, że…

„Tak ciężkiej służby jeszcze nie miałem w ciągu 10 lat pracy w parku” – ujawnił rozgłośni RMF FM komendant straży Tatrzańskiego Parku Narodowego Edward Wlazło. Mowa o sobotnich wydarzeniach na drodze do Morskiego Oka. Strażnicy namawiali turystów, by ci zeszli na parking na Palenicy Białczańskiej jeszcze zanim zapadnie zmrok. To wtedy doszło do okropnych scen. Blisko 300 osób uparło się, że wejdzie wyżej a potem zjedzie saniami na dół.
Pracownicy TPN tłumaczyli, że sań jest zbyt mało by wszyscy mogli się do nich zmieścić. Turyści zareagowali agresją, wyzwiskami, a niektórzy chcieli nawet pobić strażników parku.

Spotkałem się z bardzo dużą wulgarnością, przede wszystkim ludzi młodych – ujawnia Wlazło. To w większości byli ludzie roszczeniowi, w stanie po spożyciu alkoholu. Naprawdę było ciężko – dodaje.


 

Strażnicy chcieli uniknąć powtórki sytuacji sprzed kilku dni, kiedy turyści utknęli na Włosienicy i wzywali wszelkie możliwe służby ratunkowe, bo nie potrafili po zmroku zejść asfaltową drogą z Morskiego Oka.

 

Źródło: rmf24.pl
Twarz tej kobiety się „roztapia”, ona jednak nie zgadza się by…

Twarz tej kobiety się „roztapia”, ona jednak nie zgadza się by…

63-letnia Wiang Boonmee z Tajlandii, z powodu choroby straciła już wzrok ale i tak nie zgadza się na operację, która mogłaby jej pomoc. Kobieta bo się, że…

Kobieta od dziecka cierpi na nerwiakowłókniakowatość – straszną chorobę genetyczną, która powoduje deformację jej ciała. Jej twarz „topi się”, jej usta i nos stały się bezkształtne. Z powodu tej choroby Tajka straciła także wzrok.


 

Kobieta przeprowadziła się ostatnio do Bangkoku. Chociaż cierpi z powodu złego stanu zdrowia to stara się normalnie żyć i pracować. Sprzedaje ludziom kwiaty na ulicznym stoisku.

 

Z kobietą skontaktowali się przedstawiciele służby zdrowia. Zaproponowali jej zabieg usunięcia guzów.

 

63-latka nie chce jednak przejść operacji. Cierpię na to od tak dawna, że nie pamiętam nawet, jak było wcześniej. Udało mi się przeżyć, jestem zdrowa i mam pracę. Mogę się nie obudzić po operacji, boję się, że jej nie przeżyję – opowiada kobieta.

Źródło: rmf24.pl
Sondaż: PiS miażdży Platformę i Nowoczesną! Schetyna w żałobie

Sondaż: PiS miażdży Platformę i Nowoczesną! Schetyna w żałobie

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się pod koniec grudnia, w cuglach wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość – wynika z sondażu pracowni Estymator przeprowadzonego dla portalu DoRzeczy.pl. Partia Jarosława Kaczyńskiego cieszy się obecnie aż 45,7 pkt. proc. poparcia. Od listopada zanotowała więc wzrost o 2,9 proc.


 

Drugie miejsce przypadłoby Platformie Obywatelskiej, na którą zagłosowałoby 23,4 proc. ankietowanych (- 0,2 proc.). Ostatnie miejsce na podium należy do ruchu Kukiz’15, który może liczyć na 8,3 proc. (-1,5 proc.) poparcia.

 

Do sejmu weszłaby także: Nowoczesna – 6,9 proc. (+ 0,9 proc.), Polskie Stronnictwo Ludowe – 5,5 proc. (-0,9 proc.) oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej – 5,4 proc. (+ 0,2 proc.)

 

Progu wyborczego nie przekroczyłaby ani partia Razem z wynikiem 2,9 proc. (- 0,5 proc.), ani partia Wolność, którą wskazało 1,0 proc. ankietowanych (- 0,4 proc.). Inne ugrupowania mają poparcie na poziomie 0,9 proc.

 

Przekładając te wyniki na mandaty, PiS mogłoby liczyć na 265 miejsc w Sejmie, PO wprowadziłaby 121 posłów, ruch Pawła Kukiza – 35, Nowoczesna – 19, PSL – 11, a SLD – 8. Jeden mandat przypadłby mniejszości niemieckiej.

 

Źródło: dorzeczy.pl
Zwyrodnialec ZGWAŁCIŁ kobietę GAŁĘZIĄ! 33-latka już nigdy…

Zwyrodnialec ZGWAŁCIŁ kobietę GAŁĘZIĄ! 33-latka już nigdy…

33-letnia Anna Barmina została napadnięta i brutalnie zgwałcona! Po bestialskiej napaści kobieta już nigdy się nie odezwała i nie opuściła szpitalnego łóżka. Gwałciciel spowodował u niej wiele poważnych obrażeń wewnętrznych. Dostała ataku serca i zapadła w śpiączkę. 33-latka była jedną z czterech kobiet, którą w ciągu tygodnia w Rosji zgwałcił ten sam mężczyzna.
Psychopata zaatakował Annę Barminę najpierw nożem i pięściami, a następnie wciągnął ją w krzaki i zgwałcił gałęzią. Zwyrodnialec uszkodził jej wszystkie narządy wewnętrzne. Ofiara zapadła w śpiączkę. Schudła 30 kg, i obudziła się dopiero po roku. Trauma jakiej doświadczyła kobieta była tak silna, że już nigdy do nikogo się nie odezwała. Przez ostatnie dwa lata od gwałtu niemal nie ruszała się ze szpitalnego łóżka.

Zboczeniec Gizar Ziyangareev zaatakował również trzy inne kobiety. Do napaści doszło zaledwie tydzień po tym, gdy wyszedł z więzienia za poprzednie przestępstwa seksualne między innymi na nieletniej dziewczynce.Policjant, który aresztował psychopatę zeznał, że mężczyzna powiedział mu, że niczego nie żałuje.


Rodzina 33-latki żądała wyroku kary śmierci. Sąd skazał napastnika na 23 lata więzienia.

Nie mogę zrozumieć, jak sąd mógł wydać tak łagodny wyrok – powiedziała zrozpaczona matka Anny.

23-lata więzienia to najdłuższy do tej pory wyrok, jaki wydano za gwałt.

Gizar Ziyangareev