SZOK! ZOBACZ ILE ZNANE MARKI BULĄ CELEBRYTOM ZA PROMOWANIE ICH PRODUKTÓW!

SZOK! ZOBACZ ILE ZNANE MARKI BULĄ CELEBRYTOM ZA PROMOWANIE ICH PRODUKTÓW!

Reporterzy strony internetowej FASHIONISTA dotarli do ekskluzywnej listy, która powie Wam, ile właściciele znanych marek odzieżowych i nie tylko, płacą gwiazdom za obecność na eventach znanych marek.


Lista zawiera znane nazwiska i ceny, jakie sobie one życzą, za pokazywanie się na wspomnianych pokazach oraz noszenie wyrobów owych producentów.

To jest naprawdę duża kasa, i kiedy się z nią zapoznacie, na bank pożałujecie trochę, że nie jesteście celebrytami. Dla ułatwienia listę pogrupowano na 4 kategorię, w zależności od kwot, jakie trzeba wybulić na to, aby jakiś celebryta polansował się w ciuszkach odpowiedniej marki lub pokazał się na danej imprezie.

A- Rihanna ($100,000 or more) Beyonce ($80,000-$100,000) Mary Kate i Ashley Olsen ($80,000 each) Julianne Moore ($60,000) Maggie Gyllanhal ($60,000) Chloe Sevigny ($60,000 i więcej) Jennifer Lopez (kiedyś: $80,000; teraz: $30,000) Lindsay Lohan (2006: $60,000; ) Colin Firth ( $5,000 – $15,000)

B- Blake Lively ($50,000) Leighton Meester ($40,000) Hillary Duff ($40,000) Jared Leto ($25,000) Clive Owen ($10,000)

C Kim Kardashian ($35,000-$50,000) Amanda Bynes ($25,000-$30,000)

D-List Paris Hilton (wchodzi za darmo lub bez zaproszenia)

Jak tam? Warto być celebrytą? Chyba tak…
CO TO JEST ?! POPATRZ JAKIE OBRZYDLIWE CHU***TWO WYLAZŁO Z …

CO TO JEST ?! POPATRZ JAKIE OBRZYDLIWE CHU***TWO WYLAZŁO Z …

OBRZYDLIWE! KTO BY POMYŚLAŁ, ŻE W TAK STOSUNKOWO MAŁYM STWORZONKU, JAKIM JEST MODLISZKA, MOŻE SIEDZIEĆ TAKIE MONSTRUM!


Po obejrzeniu poniższego, krótkiego filmiku będziecie zbierać szczęki z podłogi i zastanawiać się, jak to jest możliwe?!

Widzieliście co z niej wylazło?! Ów robal działa jak jakiś obcy organizm z kosmosu! Zagnieżdża się w ofierze i nawet potrafi przejąć kontrolę nad swoim żywicielem!
WIECIE JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY, PRZEDHISTORYCZNY BRYTYJCZYK? (FOTO) BĘDZIECIE W SZOKU!

WIECIE JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY, PRZEDHISTORYCZNY BRYTYJCZYK? (FOTO) BĘDZIECIE W SZOKU!

Naukowcy przeprowadzili pierwszą w historii pełną analizę DNA najstarszego w Wielkiej Brytanii współczesnego okazu ludzkiego, ujawniając, że mający 10.000 lat „Cheddar Man” miał prawdopodobnie „brązową lub wręcz czarną” skórę, niebieskie oczy i ciemne kręcone włosy.


Pozostałości po wspomnianym Człowieku z Cheddar zostały po raz pierwszy odkryte w 1903 roku, w Gough’s Cave w Somerset.

Pierwszy mieszkaniec Wysp Brytyjskich żył wkrótce po przybyciu pierwszych osadników z Europy kontynentalnej do Wielkiej Brytanii pod koniec ostatniej epoki lodowcowej.

Nowe odkrycia, dokonane za pomocą analizy genetycznej kości Cheddara, pokazują, że geny odpowiedzialne za jaśniejsze odcienie skóry stały się powszechne w populacjach europejskich później, niż tradycyjnie sądzono.

Nie wiemy, jak Wy, ale my jesteśmy ciut zaskoczeni.

źródło: newhistorian

 
BEZ „AKTYZY”, K**WA, PIES BY NIE JADŁ TEGO” (WIDEO)! – KONONOWICZ DORADZA PANIOM DOMU, JAKIE PIĆ MLEKO!

BEZ „AKTYZY”, K**WA, PIES BY NIE JADŁ TEGO” (WIDEO)! – KONONOWICZ DORADZA PANIOM DOMU, JAKIE PIĆ MLEKO!

Krzysztofa Kononowicza chyba zna każdy polak z dostępem do internetu. Mający swoją chwilę sławy, pocieszny Białostoczanin „wypłynął” na szerokie i bezkresne wody internetu, gdy mogliśmy zobaczyć jego filmik, na którym niedoszły prezydent Podlasia przedstawia swoje założenie progRamowe.


„mam domek drewniany”, „a na wiosnę nie będzie niczego” – te i inne jego teksty wraz z nieodłącznym atrybutem w postaci sweterka z kuriozalnym wzorem uczyniły z niego ikonę wśród internautów.

Pan Krzysztof, pomimo tego, iż wycofał się z życia politycznego, nadal jest aktywny w sieci i przeprowadza różnorakie testy produktów kulinarnych, doradzając tym samym paniom domu, co, jak, i ile jeść i pić.

Tym razem ekspert postanowił wziąć na tapetę wyroby mleczarskie w postaci mleka różnych producentów. Jak wyszło! Na pewno bardziej szczerze, niż wynurzenia takich fachowców, jak Magda Gessler czy Karol Okrasa. Oprócz niewątpliwego waloru edukacyjnego prezentowanego na poniższym filmiku, „Konon” zagwarantował także widzom szereg okazji do ostrej polewki i zbierania szczęki z podłogi.

Jesteście gotowi być zniszczeni?! Odpalamy! Padniecie!