SZALONE WIDEO! POŁAMIECIE SOBIE NA TYM ZĘBY – NAJBARDZIEJ POKRĘCONE NAZWISKO NA ŚWIECIE!

SZALONE WIDEO! POŁAMIECIE SOBIE NA TYM ZĘBY – NAJBARDZIEJ POKRĘCONE NAZWISKO NA ŚWIECIE!

Pamiętacie jak byliście małymi uczniakami i właśnie zdobyliście swoją pierwszą ksywę? Zazwyczaj pochodziła ona od nazwiska, waszego wyglądu, bądź też zachowania. No a gdy przyłapała was na jakiejś psocie nauczycielka, targając was za ucho lub strofując, używała waszego nazwiska: Nowak! Jutro do szkoły mają przyjść twoi rodzice!


 

Otóż w Afryce wielu ludzi oficjalnie posługuje się ksywkami lub pseudonimami. Powodowane jest to często bardzo długimi i nietypowymi nazwiskami. Tam też biega sporo „Łysych”, „Chudych” lub „Siwych”. Problem pojawia się, gdy zachodzi potrzeba oficjalnego przedstawienia się…

 

Nie zdziwcie się więc, jak po kilku godzinach zadawania się choćby z lokalnym przewodnikiem z Nigerii, który przedstawiał się wam jako „John” – słysząc jego prawdziwe nazwisko wybałuszacie oczy i nadstawiacie uszy, nie dowierzając, że ktoś może się tak nazywać. I momentalnie rozumiecie, dlaczego tak wielu mieszkańców Czarnego Kontynentu przedstawia się tylko ksywkami.
UWAGA! Nie połamcie zębów próbując wymówić nazwisko owego sympatycznego pana!

 

źródło: youtube
BALUT – AZJATYCKI PRZYSMAK, KTÓREGO BYŚCIE NIE TKNĘLI!

BALUT – AZJATYCKI PRZYSMAK, KTÓREGO BYŚCIE NIE TKNĘLI!

Jesteście głodni? Liczycie na jakiś smakowity przepis? A co powiecie na szybkie, łatwe i proste, bardzo popularne na Filipinach, w Kambodży, Laosie i Wietnamie danie? Danie, którym owe nacje „zażerają” się, niczym świat zachodni hamburgerami.


Kiedy nadchodzi wieczór, zmęczeni pracą i dniem, mieszkańcy owych państw zatrzymują się przy ulicznych straganach, gdzie przy kieliszeczku czegoś mocniejszego relaksują się rozmawiając i spożywając nietypowo przyrządzone kacze jajo.

Mowa a balucie – na wpół rozwiniętym kaczym płodzie, który jest gotowany w jajku i spożywany wraz z solą lub octem.

Jajo jest gotowane na twardo, co nie zmienia faktu, iż po zbiciu skorupki ukazuje się nam zdeformowany kaczy płód i na wpół ścięte żółtko – widok, który odstraszy nawet najbardziej wygłodniałego głodomora z Europy!

O dziwo, Azjaci nie mają problemów estetycznych podczas spożywanie owego nietypowego dania, bardzo je sobie chwaląc i często po nie sięgając. Także, ten tego, smacznego!

źródło: poluzuj.pl
KRWAWA RETROSPEKCJA! GOŁOTA MASAKRUJE RYWALA W RINGOWEJ WOJNIE!

KRWAWA RETROSPEKCJA! GOŁOTA MASAKRUJE RYWALA W RINGOWEJ WOJNIE!

Sylwetki Andrzeja Gołoty raczej nie trzeba przypominać nawet przeciętnemu zjadaczowi chleba. Utalentowany polski bokser zawiesił juz rękawice na kołku, ale wciąż jest uznawany przez wielu kibiców za jednego z największych pięściarzy w historii polskiego boksu i legendę tego sportu.


Dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi pięściarz, który rozpoczął i kontynuował swoją karierę zawodową na amerykańskiej ziemi stoczył wiele ciężkich, krwawych bojów. Popularne są jego dwie walki z legendą amerykańskiego boksu, Riddickiem Bowe. Polak walczył także z takimi sławami pięściarstwa, jak: Lennox Lewis, Chris Byrd oraz Lamon Brewster, nie wspominając o jego, uznanej za nieodbytą, walce z Mike Tysonem.

Andrzej Gołota potykał się także z wieloma bokserskimi prospektami, którym w wielu wypadkach, łamał karierę.

Takim przykładem może być jego krwawy i szaleńczy bój z ówczesną nadzieją wagi ciężkiej, Corey’em Sandersem. Do pojedynku doszło 21 lipca 1998 roku, w Atlantic City

Fani obecni na hali, jak i przed telewizorami byli wstrząśnięci bezlitosnym mantem, jakie otrzymał z rąk naszego Andrzeja Corey Sanders, a druga runda owego pojedynku została uznana przez wielu bokserskich ekspertów za jedną z najkrwawszych ringowych wojen w historii, i z tej racji chcielibyśmy Wam przypomnieć ową sławną rundę. Zresztą, popatrzcie sami! To był ostry łomot!

źródło: youtube
PRZEGIĘŁA? KIM KARDASHIAN SFOTOGRAFOWANA PÓŁNAGO PRZEZ WŁASNĄ CÓRECZKĘ!

PRZEGIĘŁA? KIM KARDASHIAN SFOTOGRAFOWANA PÓŁNAGO PRZEZ WŁASNĄ CÓRECZKĘ!

Znana celebrytka, Kim Kardashian, wywołała oburzenie wśród swoich fanów umieszczając w sieci kolejne swoje pół nagie zdjęcie, tyle, że zrobione przez jej 4-letnią córkę, North !


Uwielbiająca błysk fleszy amerykańska celebrytka słynie z prezentowania swoich wdzięków przed opinią publiczną, ale tym razem według jej fanów i wielbicieli, przegięła.

Sympatyków Kim oburzył fakt, iż zdjęcie zostało wykonane przez jej zaledwie 4-letnią córeczkę, North.
Sympatycy celebrytki nie zostawili na niej suchej nitki za „wykorzystanie” córki do zrobienia jej zdjęcia.

Niegrzeczne! Twoja córka nie powinna Ciebie takiej oglądać – doradził jeden z fanów gwiazdy.
-Powinnaś usunąć tę fotkę, jest co najmniej niewłaściwa – grzmiał inny wielbiciel „Kardashianki”.

Na samej fotce nie widać, kto jest jej autorem, ale jak zapewniła sama Kim, zrobiła to jej córeczka. Dumna mama pozuje z odkrytymi plecami i seksownie opadającym stanikiem.

Pomimo posiadania trójki dzieci, rozochocona gwiazda nie zamierza przystopować i na 100% będzie nas raczyć coraz to nowymi fotkami, na których będziemy mogli podziwiać jej sławne pośladki.

źródło: mirror.co.uk