„SPICE GIRLS” WRÓCĄ DO KONCERTOWANIA? CO NA TO VICTORIA BECKHAM?

„SPICE GIRLS” WRÓCĄ DO KONCERTOWANIA? CO NA TO VICTORIA BECKHAM?

W związku z pojawiającymi się ostatnio, jak grzyby po deszczu, pogłoskami o reaktywacji „Spice Girls”, głos w sprawie zabrała jedna ze „spajsek”, żona Davida Beckhama, Victoria.


Celebrytka i projektantka mody nie zdementowała jednoznacznie pogłosek o reaktywacji legendarnego zespołu, ale wyraźnie dała do zrozumienia, że nie wybiera się z koleżankami z zespołu na trasę koncertową. Ba! powiedziała, że ani ona, ani inne dziewczyny nawet tego nie biorą jak na razie pod uwagę!

Źródło z branży i otoczenia „Spice Girl” potwierdza, że panie nie planują żadnej trasy koncertowej, ale dało do zrozumienia, iż dziewczyny pracują najprawdopodobniej nad nowym materiałem.

Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Halliwell oraz Melanie Chisholm podgrzały ostatnimi czasy pogłoski o reaktywacji zespołu, co wzbudziło wielkie nadzieje wśród fanów talentu utalentowanych pań.

A wy? Czekacie na reaktywację „Spice Girls?

źródło: usmagazine.com
CÓŻ TO BYŁ ZA BÓJ – RUSKIE GIEROJE W BRATOBÓJCZYM POJEDYNKU! DLACZEGO USYK POWINIEN BAĆ SIĘ GASIJEWA?

CÓŻ TO BYŁ ZA BÓJ – RUSKIE GIEROJE W BRATOBÓJCZYM POJEDYNKU! DLACZEGO USYK POWINIEN BAĆ SIĘ GASIJEWA?

Abel Sanchez, trener mistrza WBA i IBF wagi junior ciężkiej Murata Gasijewa (26-0, 19 KO), twierdzi, że jego podopieczny finałową walkę turnieju World Boxing Super Series z czempionem WBO i WBC Oleksandrem Usykiem (14-0, 11 KO) powinien rozpocząć w szybszym tempie niż półfinał z Yunierem Dorticosem.


– Nie możemy dać Usykowi za bardzo uciec, to bardzo utalentowany zawodnik, złoty medalista olimpijski, to zupełnie inny typ pięściarza niż Dorticos – ocenia słynny szkoleniowiec.

– Tym razem nie będziemy musieli aż tak bardzo obawiać się siły rywala. Usyk może za to boksować jak maszyna przez dwanaście rund zadając serie szybkich ciosów, wybijając cię z uderzenia – analizuje Sanchez, dodając: – Nie możemy pozwolić mu na złapanie rytmu.

Finałowy pojedynek turnieju WBSS zaplanowany jest na 11 maja w Arabii Saudyjskiej. Zdaniem bukmacherów faworytem potyczki będzie Ukrainiec.

Waleczny Ukrainiec, który, co ciekawe, nie popiera rozplenionych w jego kraju banderowców i spadkobierców UPA będzie musiał naprawdę się wysilić, aby przemóc silnego i dobrze ułożonego technicznie Rosjanina.

Skazywany na porażkę Gasijew potrafi przyłożyć, jak i przyjąć mocny cios, co pokazał dobitnie w szaleńczym boju, jaki stoczył w 2016 r. ze swoim rodakiem, Denisem Lebedevem, któremu odebrał w tej walce tytuł mistrza federacji IBF w wadze junior ciężkiej.

To była wspaniała bitwa dwóch ruskich gieroji – zresztą, zerknijcie sami!

źródło: youtube/ringpolska
CHAMSTWO! CATTRALL MIAŻDŻY JESSICĘ PARKER ZA TO, ŻE TA ZŁOŻYŁA JEJ KONDOLENCJE Z POWODU ŚMIERCI BRATA!

CHAMSTWO! CATTRALL MIAŻDŻY JESSICĘ PARKER ZA TO, ŻE TA ZŁOŻYŁA JEJ KONDOLENCJE Z POWODU ŚMIERCI BRATA!

Wow! Iskrzy mocno między gwiazdami popularnego serialu „Seks w Wielkim Mieście”. Poprzez media społecznościowe starły się Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall. Poszło o zmarłego brata tej drugiej, Christophera.


Znana także z grania roli seksownej policjantki w „Akademii Policyjnej”, Kim, ostro pojechała swoją koleżankę z planu za to, iż ta śmiała złożyć jej kondolencje z powodu śmierci brata!

Parker składając kondolencje swojej zawodowej koleżance chciała podnieść ją na duchu. Odpowiedź Kim zdewastuje ją i załamie. Sarah jest naprawdę jedną z najmilszych osób w tym biznesie – ujawniło niecytowane źródło z branży.

Kim Cattrall stwierdziła, że Sarah Jessica Parker „wykorzystuje” jej rodzinną tragedię!

– Nie potrzebuję twojej miłości lub wsparcia w tym tragicznym momencie Sarah – nasmarowała na Instagramie krewka Kim.

Bezpruderyjna i seksowna aktorka jest znana z ciężkiego charakteru, ale tym razem już chyba przesadziła, jak sądzicie?

źródło: usmagazine.com
POSTAWI WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ? – BORYS SZYC PRÓBUJE SIŁ W USA!

POSTAWI WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ? – BORYS SZYC PRÓBUJE SIŁ W USA!

Popularny w naszym kraju aktor filmowy, Borys Szyc, zamierza udać się do USA, w celu kontynuowania swojej kariery aktorskiej, która, niewątpliwie, nieco ostatnio przystopowała.


Agentka polskiego gwiazdora średniego pokolenia, Marta Barańska nie ujawniła za wiele i nie powiedziała, o jaki projekt zawodowy dokładnie chodzi.

-Borys wyleciał do San Francisco. Mamy nadzieję, że ten wyjazd okaże się bardzo owocny – uchyliła rąbka tajemnicy Barańska.

Szyc podobno już od miesięcy starał się, aby ktoś go zauważył w USA. Być może teraz mu się to udało?

-Borys wziął udział w wielu zaocznych castingach, które polegały na tym, aby nagrać wymaganą scenę i wysłać ją zagranicznym producentom. Podobno się spodobał i zaproszono go na zdjęcia próbne – dodała wyraźnie zadowolona agentka gwiazdora.

A wy jak myślicie? Uda mu się podbić amerykański świat filmowy?

źródło: fakt.pl