Rozczochrany Belg chce ukarać Polskę! Ujawniamy jego tajny plan!

Rozczochrany Belg chce ukarać Polskę! Ujawniamy jego tajny plan!

Dziś o godz. 15 podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbędzie się debata dot. praworządności w Polsce. Media dotarły do informacji, że część eurodeputowanych do debaty przystąpi mając już gotowy plan nałożenia sankcji na nasz kraj.


 

– Pięć największych grup politycznych w Parlamencie Europejskim uważa, że trzeba użyć wobec Polski artykułu 7 Traktatu o UE, bo wszystkie inne sposoby oddziaływania na Polskę już się wyczerpały – powiedział Guy Verhofstadt, przewodniczący grupy liberałów w PE.

Korespondentka RMF FM przekazała, że podczas konferencji prasowej Verhofstadt mówił wprost o konieczności nałożenia na Polskę sankcji finansowych.

Eurokrata wyjawił dziennikarzom, że istnieje gotowy plan dotyczący kar pieniężnych. Belg chce aby sankcje uderzyły w rząd, ale nie dotknęły Polaków. Verhofstadt doszedł do wniosku, że można tego dokonać wprowadzając odpowiednie zmiany do regulacji dot. funduszu strukturalnego.

– Ta rezolucja zleca komisji LIBE (komisji PE ds. wolności obywatelskich, sprawiedliwości i spraw wewnętrznych – przyp. RMF FM) rozpoczęcie przygotowań do procedury artykułu 7 Traktatu o UE przeciwko Polsce – stwierdził szef frakcji liberałów.

 

Unijne lewactwo nie odpuszcza, jak widać Merkel coraz mocniej szczuje swoje „psy” na Polskę. Czy wyjdziemy z tego obronną ręką? Piszcie w komentarzach jakie jest Wasze zdanie i czy boicie się rozczochranego Belga.
Masakra w Kalifornii. Strzelał i zabijał, policja musiała…

Masakra w Kalifornii. Strzelał i zabijał, policja musiała…

Strzelanina miała miejsce około 130 mil na północ od Sacramento w czasie, kiedy część rodziców odwoziła swoje pociechy do szkoły.


Napastnik strzelał w kilku lokalizacjach na terenie Północnej Kalifornii, w tym na terenie szkoły podstawowej Rancho Tehama. Zastrzelił 5 osób, wśród nich dwoje dzieci, 10 osób zostało rannych. To była prawdziwa masakra. Agresor został zastrzelony przez policję.

W sprawę zaangażowanych jest 100 policjantów. Szeryf z hrabstwa Tehama, Phil Johnston, powiedział, że strzelec „wybierał swoje cele losowo”, i że może być więcej ofiar.

 

Policja podkreśliła, że ofiar mogło być zdecydowanie więcej gdyby nie błyskawiczny refleks personelu szkoły, który błyskawicznie pozamykał prawie wszystkie pomieszczenia i klasy. Morderca nie mógł sforsować drzwi i dostać się do środka, udało mu się jedynie wejść do łazienek, które nie były zamknięte. Szeryf stwierdził, że uratowało to „niezliczoną ilość istnień”.

 

FK

Źródło: sacbee.com
Belgowie masowo dokonują eutanazji! Liczby są zatrważające

Belgowie masowo dokonują eutanazji! Liczby są zatrważające

Eutanazja staje się w Belgii popularniejsza z roku na rok, a liczba jej ofiar stale wzrasta. Według oficjalnych danych liczba osób, które poddano eutanazji w roku 2003 wynosiła 235. W ubiegłym roku było to już 6091.


 

Eutanazja jest w Belgii legalna od 2002 roku. Można jej dokonywać wobec pacjentów z tzw. chorobami terminalnymi. W lutym 2014 r. belgijski parlament przegłosował ustawę o eutanazji dla nieletnich bez ograniczeń wiekowych.

 

Ilość śmierci z powodów psychicznych i nieterminalnych sięga 15 proc.

 

W związku nadużyciami w tym względzie od lat toczy się kilka procesów. Warto przytoczyć przykład Tima Mortier’a, który będąc umiarkowanym zwolennikem eutanazji stał się jej zagorzałym oponentem. Do myślenia dała mu własna tragedia rodzinna. Jego matka mając 64 lata i będąc w dobrej kondycji fizycznej, poprosiła o śmiertelny zastrzyk bez wiedzy syna. – Pójście do szpitala i wzięcie zastrzyku niewiele różni się od skoczenia pod pociąg – podkreśla Mortier i dodaje – Czy to jest ludzkie? Nie sądzę.

 

Oto żniwo lewicowej fałszywej moralności. A będzie jeszcze gorzej.

 

FK

Źródło: dorzeczy.pl
25-latek przeszedł szkolenie ISIS. Sąd odebrał mu obywatelstwo!

25-latek przeszedł szkolenie ISIS. Sąd odebrał mu obywatelstwo!

Sąd Najwyższy Danii odebrał we wtorek duńskie obywatelstwo 25-letniemu mężczyźnie, który został skazany na 6 lat więzienia za odbycie przeszkolenia bojowego prowadzonego przez Państwo Islamskie.


 

Skazany, który urodził się w Danii i posiada również obywatelstwo Turcji, zostanie po odbyciu kary wydalony – poinformowała rzeczniczka sądu.

 

Duńskie media informują, że jest to pierwszy przypadek kiedy osoba urodzona w Danii traci obywatelstwo.

 

W 2013 i 2015 roku – skazany wyjeżdżał do Syrii, gdzie przyłączył się do Państwa Islamskiego i przeszedł szkolenie bojowe z bronią w ręku. Z wyroku wynika, że Turek chciał także wesprzeć Państwo Islamskie sumą 20 tys. koron duńskich (około 2500 euro) i publicznie wychwalał dokonane w 2015 roku w Kopenhadze zamachy terrorystyczne, w których zastrzelono dwie osoby.