PRZEGIĘŁA? KIM KARDASHIAN SFOTOGRAFOWANA PÓŁNAGO PRZEZ WŁASNĄ CÓRECZKĘ!

PRZEGIĘŁA? KIM KARDASHIAN SFOTOGRAFOWANA PÓŁNAGO PRZEZ WŁASNĄ CÓRECZKĘ!

Znana celebrytka, Kim Kardashian, wywołała oburzenie wśród swoich fanów umieszczając w sieci kolejne swoje pół nagie zdjęcie, tyle, że zrobione przez jej 4-letnią córkę, North !


Uwielbiająca błysk fleszy amerykańska celebrytka słynie z prezentowania swoich wdzięków przed opinią publiczną, ale tym razem według jej fanów i wielbicieli, przegięła.

Sympatyków Kim oburzył fakt, iż zdjęcie zostało wykonane przez jej zaledwie 4-letnią córeczkę, North.
Sympatycy celebrytki nie zostawili na niej suchej nitki za „wykorzystanie” córki do zrobienia jej zdjęcia.

Niegrzeczne! Twoja córka nie powinna Ciebie takiej oglądać – doradził jeden z fanów gwiazdy.
-Powinnaś usunąć tę fotkę, jest co najmniej niewłaściwa – grzmiał inny wielbiciel „Kardashianki”.

Na samej fotce nie widać, kto jest jej autorem, ale jak zapewniła sama Kim, zrobiła to jej córeczka. Dumna mama pozuje z odkrytymi plecami i seksownie opadającym stanikiem.

Pomimo posiadania trójki dzieci, rozochocona gwiazda nie zamierza przystopować i na 100% będzie nas raczyć coraz to nowymi fotkami, na których będziemy mogli podziwiać jej sławne pośladki.

źródło: mirror.co.uk
Pasażerowie samolotu przeżyli chwile GROZY! Piloci uciekli z kabiny!

Pasażerowie samolotu przeżyli chwile GROZY! Piloci uciekli z kabiny!

Bójka wybuchła na pokładzie maszyny Jet Airways lecącej z Mumbaju do Londynu. Niedługo po starcie 1 stycznia pilot w kokpicie uderzył towarzyszącą mu pilotkę. Kobieta z płaczem wybiegła za drzwi. Za nią wybiegł mężczyzna i dalej się wściekle kłócili.


 

Przez pewien czas samolot leciał bez kontroli załogi. Na pokładzie było 324 pasażerów. Linia zgłosiła przypadek indyjskiej Generalnej Dyrekcji Lotnictwa Cywilnego (DGCA). Pasażerowie przeżyli prawdziwe chwile grozy.

 

Władze indyjskich linii lotniczych nie miały wątpliwości. Pilotka i pilot stracili pracę. Komunikat wystosowany przez Jet Airways nie pozostawia niedomówień – informuje BBC News.

 

Źródło: o2.pl

 
Amerykańscy Fizycy: „Czas NIE ISTNIEJE!”

Amerykańscy Fizycy: „Czas NIE ISTNIEJE!”

Czas jest pojęciem, które pozwala lepiej zrozumieć zjawiska, jakie zachodzą w najbardziej odległych od nas zakątkach wszechświata. Okazuje się, że czas wcale nie jest tym, czym nam się dotąd wydawał.


 

Według fizyków teoretycznych czas jest pojęciem wymyślonym przez człowieka, żebyśmy potrafili rozróżnić to, co jest „teraz” od tego, co postrzegamy jako „przeszłość”. Pojęcie czasu jest tylko iluzją naszych umysłów, ponieważ tak naprawdę wszystko, co było i będzie dzieje się dokładnie w tym momencie.

 

Za tą nowatorską teorią stoi grupa fizyków z Massachusetts Institute of Technology. Postanowili oni odpowiedzieć na jedno z największych i najtrudniejszych pytań, jakie zadaje sobie ludzkość od zarania dziejów: czym jest czas.

 

Większość ludzi w ogóle nie zastanawia się nad tym, czym jest czas, ale w istocie nie znamy żadnych praw fizyki mówiących o tym, że czas powinien poruszać się wyłącznie do przodu. Badacze założyli, że prawa fizyki, jakie obecnie znamy, są symetryczne, więc zgodnie z tym można założyć, że jeśli czas porusza się do przodu, to tak samo może poruszać się wstecz.

 

„Iluzją jest, że każde zdarzenie, które dzieje się teraz, staje się przeszłością, a każde wydarzenie z przyszłości jeszcze nie istnieje. Jestem jednak pewien, że mój mózg pracuje tu i teraz. Wydaje nam się, że chwile, które przeżyliśmy, już minęły, ponieważ nasze mózgi je zapamiętują” – powiedział fizyk Max Tegmark z Massachusetts Institute of Technology.

 

CZYTAJ DALEJ TUTAJ
Islamskie dzieci stają się TERRORYSTAMI! Niemcy w szoku…

Islamskie dzieci stają się TERRORYSTAMI! Niemcy w szoku…

Nastolatek z Austrii został oskarżony o namówienie 12-letniego chłopca do podłożenia bomby w czasie bożonarodzeniowego jarmarku – podaje austriacka agencja APA.


 

18-letni Austriak Lorenz K. usłyszał kilkanaście zarzutów w związku ze swoją terrorystyczną działalnością. Albański młodzieniec od roku przebywa w więzieniu.

Dopiero teraz ujawniono, że zdołał on namówić mieszkającego w Niemczech, a pochodzącego z Iraku 12-latka do podłożenia bomby. Do wybuchu miało dojść w czasie bożonarodzeniowego jarmarku w niemieckim Ludwigshafen w 2016 roku.

 

Jakimś cudem napakowany gwoździami i ostrymi przedmiotami ładunek nie eksplodował. Niemcy mieli dużo szczęścia, inaczej znowu zapłaciliby krwią za głupotę i butę swoich polityków.

 

Albańczyk po raz pierwszy trafił do więzienia w wieku 16 lat za kradzież. Tam przeszedł pranie mózgu u islamistów. Nastolatek przysiągł na wierność ISIS. Po wyjściu z więzienia zaczął chodzić do meczetów, gdzie zradykalizował się jeszcze bardziej.

 

Austriackie i niemieckie media podkreślają porażkę systemu penitencjarnego, a także służb. Do radykalizacji dochodzi w więzieniach, a państwo nie ma żadnych wypracowanych metod, by temu zapobiec.

 

Pochodzący z Iraku, obecnie 13-letni niedoszły zamachowiec przebywa pod nadzorem policji. Jest zbyt młody, by postawić mu zarzuty. Oto islam – religia „pokoju”…

 

Źródło: najwyższyczas.com