Profesor Legutko ROZNIÓSŁ na strzępy eurofolksdojczy z PO [Video]

Profesor Legutko ROZNIÓSŁ na strzępy eurofolksdojczy z PO [Video]

Podczas wczorajszej debaty, platformerscy europosłowie zachowując się jak typowi targowiczanie prześcigali się w publicznym robieniu we własne gniazdo i składaniu donosów na Polskę. Profesor Ryszard Legutko z klasą rozniósł ich na strzępy. Punktując głupotę, obłudę i bezecność. Na końcu zaorany został także Timmermans, który potrafił tylko głupkowato się uśmiechać.


 
Gejowski SKANDAL w znanej INSTYTUCJI! Dyrektor IMGW miał…

Gejowski SKANDAL w znanej INSTYTUCJI! Dyrektor IMGW miał…

Super Express dowiedział się, że prokuratura postawiła zarzuty Mieczysławowi O. (63 l.) – byłemu dyrektorowi Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Mężczyzna miał zatrudnić na etacie 19-latka, który ukończył tylko gimnazjum. Prokuratorzy twierdzą, że młodzieniec był jego kochankiem, któremu dyrektor w ten sposób płacił za seks.


 

Mieczysław O. to doktor habilitowany i autor wielu naukowych publikacji. Okazuje się, że z Instytutu Meteorologii, którym kierował od 2005 do 2015 r., uczynił sobie małe księstwo. Jednak do czasu! Od lipca ubiegłego roku siedzi w areszcie.

 

Śledczy ustalili, że były dyrektor wyrządził szkodę w mieniu instytutu na ponad 1 mln zł i przyjął łącznie blisko 800 tys. zł łapówek.

 

Niemal za wszystko trzeba było mu płacić: miał brać „dolę” za zatrudnienie, fikcyjny etat, przyznanie premii. – Mieczysławowi O. przedstawiono łącznie 76 zarzutów popełniania przestępstw. Głównie oszustw, przekroczenia uprawnień służbowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowych i korupcji. Grozi mu 15 lat więzienia – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

 

W śledztwie na jaw wyszły inne niesmaczne fakty. – Pasją dyrektora byli młodzi mężczyźni, z którymi umawiał się przez internet i spotykał w całej Polsce. Właśnie w sieci poznał 19-letniego Patryka. Zaczęło się od płatnych spotkań w hotelach. Najpierw wymiana uprzejmości, potem alkohol, a w końcu seks. Nastolatek dostawał od dyrektora od 100 do 350 zł za spotkanie – ujawnił w rozmowie z „Super Expressem” jeden ze śledczych.

 

W końcu dyrektor postanowił nagrodzić kochanka etatem w jednym z zamiejscowych oddziałów IMGW z dając mu pracę z pensją 1300 zł. Kiedy Patryk odchodził z pracy w IMGW, zarabiał już 2000 zł, mimo że nie ukończył żadnej szkoły poza gimnazjum – czytamy na se.pl

 

Kochanek dyrektora będąc etatowym pracownikiem nie dostawał już zapłaty za prostytuowanie się. Ale za to dyrektor zwracał mu koszty dojazdów na schadzki a noclegi w hotelach rozliczał w ramach delegacji, swojemu kochankowi stawiał też drogie alkohole.

 

Oskarżony Mieczysław O. odmówił składania wyjaśnień i nie przyznał się do zarzutów. Prokuratura zajęła hipotekę jego nieruchomości o wartości 1,2 mln zł. – Śledztwo jest rozwojowe. Obecnie gromadzone i analizowane są materiały dowodowe. Status podejrzanych posiada już 19 osób – dodaje prok. Łukasz Łapczyński.

 

FK

Źródło: se.pl
Gabriel konał w męczarniach! Rodzice kazali mu jeść kocie odchody

Gabriel konał w męczarniach! Rodzice kazali mu jeść kocie odchody

Pochodzący z Palmdale, Gabriel Fernandez miał 8 lat, gdy zamordował go jego ojczym Isauro Aguirre. Isauro od miesięcy torturował biednego chłopca, na wszystko zgadzała się jego własna matka Pearl Fernandez. Para kazała mu spać w szafie, był karmiony żwirkiem i kocimi odchodami. Gabriel był także codziennie bity i przypalany. Gdy dziecko znalazło się w szpitalu nie miało skóry na szyi, a na jego ciele widniały liczne siniaki, zadrapania oraz oparzenia. Chłopak był okrutnie katowany, umierał w męczarniach.


 

Prokuratura domaga się kary śmierci dla zwyrodniałych zabójców Gabriela Fernardeza. Chłopiec trafił do szpitala w maju 2013 roku. Rodzice wezwali pogotowie i twierdzili, że Gabriel przewrócił się pod prysznicem i dlatego stracił przytomność. Pielęgniarka zapytała Pearl Fernandez o inne rozległe obrażenia na ciele syna, na co matka odparła, że powstały podczas zabaw z rodzeństwem. Była to nie prawda.

 

Matka i jej chłopak Isauro Aguirre długo znęcali się nad 8-latkiem. Wszystko opowiedziały starsze dzieci kobiety. Zarówno siostra jak i brat Gabriela płakali gdy relacjonowali w jaki sposób rodzice torturowali ich braciszka.

 

Pearl i Isauro zmuszali synka do jedzenia odchodów i wymiocin. Dodatkowo Isauro pryskał mu w oczy gazem pieprzowym, bił drewnianym wieszakiem, kopał w głowę i brzuch. Chłopiec był również zmuszany do zakładania ubrań dla dziewczynek oraz nazywany gejem.

 

Tortury rozpoczynał Aguirre, zaś matka chłopca szybko się do nich dołączała i w pełni przyzwalała na ohydne zachowanie. Kiedy dziecko zmarło, wyrodna matka pomogła partnerowi upozorować wypadek i broniła go przed policją. W obliczu miażdżących dowodów para przyznała się do bicia, ale nie do morderstwa.

 

Czy Waszym zdaniem sąd powinien skazać ich na karę śmierci?

 
Polacy są pariasami Europy. Zasuwamy jak parobki, a zarabiamy grosze!

Polacy są pariasami Europy. Zasuwamy jak parobki, a zarabiamy grosze!

Bezrobocie rzekomo spada, rząd importuje hurtowe ilości Ukraińców i chce im wręczać polskie emerytury. Janusze biznesu triumfują mając nowych niewolników zza wschodniej granicy, bo rodzimi uciekli na Wyspy Brytyjskie bądź do Skandynawii czy Niemiec. Festiwal rozdawnictwa i propaganda sukcesu. Ponad miesiąc temu zostaliśmy nawet zaliczeni w poczet 25 krajów rozwiniętych obok Japonii czy Niemiec.  A jak jest naprawdę? Polacy są biedakami!


 

Polski konsument dysponuje zaledwie 48 proc. średniej siły nabywczej Europejczyków. W rankingu krajów europejskich opublikowanym przez serwis businessinsider. Polska zajęła bardzo dalekie 29. miejsce. Ranking powstał w oparciu o badania GfK Purchasing Power Europe 2017. Wynika z nich, że Polacy dysponują średnim dochodem w wysokości 6 710 euro (28 226 zł).

W raporcie zbadano dochód netto konsumentów w 42 krajach. 29. pozycja Polski jest żałosna jak na 13 lat obecności w Unii Europejskiej.

 

W raporcie możemy przeczytać między innymi, że:

 

Średnia kwota, jaką europejscy konsumenci dysponują na wydatki i oszczędności 
w 2017 r. wynosi 13 937 euro na osobę. Rozporządzalny dochód netto 
konsumentów w 42 krajach znacznie się od siebie różni. 
Najwyższą średnią siłą nabywczą dysponują mieszkańcy Liechtensteinu, 
Szwajcarii i Islandii, natomiast najniższą - Białorusi, Mołdawii i Ukrainy.

W 2017 r. mieszkańcy Europy mają do dyspozycji łącznie kwotę 9,4 biliona euro, którą mogą przeznaczyć na:

  • artykuły spożywcze,
  • wydatki mieszkaniowe,
  • media,
  • prywatne fundusze emerytalne i ubezpieczeniowe
  • wakacje,
  • transport,
  • inne wydatki konsumpcyjne.

Odpowiada to średniej sile nabywczej per capita w wysokości 13 937 euro, co wskazuje na wzrost o 1,9 proc. oraz na znaczną poprawę w porównaniu z wynikami z roku ubiegłego, podkreśliła GfK.

Siła nabywcza jest miernikiem rozporządzalnego dochodu per capita po odjęciu podatków, składek na ubezpieczenie społeczne, ale z uwzględnieniem wszelkich świadczeń otrzymywanych od państwa, podkreślono w materiale.

 

Jeśli obecny rząd naprawdę chce pomóc Polakom, żeby nie dziadowali i przestali (cytując Mariusza Maxa Kolonko) jeździć na wakacje z żarciem w bagażniku, czy w ogóle mogli jeździć na wakacje, powinien zrobić poważną reformę administracji państwowej i zwolnić co najmniej połowę personelu, bo przez gigantyczną biurokrację i chore przepisy podatkowe nasz kraj to jakaś karykatura.

 

 

FK

Więcej na businessinsider.com.pl