POSTAWI WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ? – BORYS SZYC PRÓBUJE SIŁ W USA!

POSTAWI WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ? – BORYS SZYC PRÓBUJE SIŁ W USA!

Popularny w naszym kraju aktor filmowy, Borys Szyc, zamierza udać się do USA, w celu kontynuowania swojej kariery aktorskiej, która, niewątpliwie, nieco ostatnio przystopowała.


Agentka polskiego gwiazdora średniego pokolenia, Marta Barańska nie ujawniła za wiele i nie powiedziała, o jaki projekt zawodowy dokładnie chodzi.

-Borys wyleciał do San Francisco. Mamy nadzieję, że ten wyjazd okaże się bardzo owocny – uchyliła rąbka tajemnicy Barańska.

Szyc podobno już od miesięcy starał się, aby ktoś go zauważył w USA. Być może teraz mu się to udało?

-Borys wziął udział w wielu zaocznych castingach, które polegały na tym, aby nagrać wymaganą scenę i wysłać ją zagranicznym producentom. Podobno się spodobał i zaproszono go na zdjęcia próbne – dodała wyraźnie zadowolona agentka gwiazdora.

A wy jak myślicie? Uda mu się podbić amerykański świat filmowy?

źródło: fakt.pl
ZMARŁ REG CATHEY, ODTWÓRCA ROLI WŁAŚCICIELA ULUBIONEJ RESTAURACJI FRANKA UNDERWOODA Z „HOUSE OF CARDS”

ZMARŁ REG CATHEY, ODTWÓRCA ROLI WŁAŚCICIELA ULUBIONEJ RESTAURACJI FRANKA UNDERWOODA Z „HOUSE OF CARDS”

Hollywood opłakuje śmierć utalentowanego aktora, zdobywcy nagrody Emmy, Rega E. Cathey’a.


Popularny za wielką wodą odtwórca roli Freddy’ego ze znanego serialu House of Cards odszedł w swoim własnym domu. Aktor podobno cierpiał na nowotwór płuca. W ostatnich momentach był otoczony rodziną i przyjaciółmi.

– Reg był jedyny w swoim rodzaju. Tryskał życiem, szczerością, humorem i był wielkim talentem. Był kochany przez każdego, kto miał okazję z nim pracować. Będziemy bardzo za nim tęsknić – wyznał na Twitterze Beau Willimon, pomysłodawca i twórca House of Cards.
Aktor odszedł w wieku 59 lat.

No cóż, Frank Underwood już nigdy nie zje steka w swojej ulubionej restauracji…

źródło: eonline.com

 
POZNAJCIE PASTORA „ZAGŁADĘ”! SKRAJNY KRETYN LECZYŁ RAKA I AIDS…MUCHOZOLEM!

POZNAJCIE PASTORA „ZAGŁADĘ”! SKRAJNY KRETYN LECZYŁ RAKA I AIDS…MUCHOZOLEM!

Sąd w RPA wyda wyrok w sprawie „pastora Zagłady”, który spryskiwał wiernych środkiem owadobójczym w ramach praktyk leczniczych.


 

P. Lethebo Rabalago to samozwańczy prorok, który zasłynął w kraju spryskiwaniem wiernych środkiem „Doom”, afrykańskim odpowiednikiem muchozolu, które to praktyki rzekomo miały leczyć raka i zwalczać wirusa HIV.

Innego zdania był prokurator, który postawił nawiedzonemu pastorowi 7 zarzutów, w tym 5 przypadków napaści z zamiarem ciężkiego uszkodzenia ciała.

Samozwańczy pastor odpiera zarzuty, twierdząc, iż używa on niekonwencjonalnych metod leczenia ludzi.

Powiedźcie, jakim trzeba być kretynem, aby oddawać się w ręce owego samozwańczego uzdrowiciela?!

źródło: korwin-mikke.pl
LUBICIE PĄCZKI? ON TEŻ! – POGROMCA ŁAKOCI SZTURMUJE PIEKARNIĘ!

LUBICIE PĄCZKI? ON TEŻ! – POGROMCA ŁAKOCI SZTURMUJE PIEKARNIĘ!

Lubicie pączki? A kto nie lubi! Tak naprawdę, to pewnie już tęsknicie za Tłustym Czwartkiem, a być może niektórzy z was jeszcze go przeciągają.


Ciężko się oprzeć smakowitemu przysmakowi z ulubionym nadzieniem, a żądza pożarcia apetycznego pączusia złamała niejedno postanowienie dietetyczne.

Takich dylematów i obaw nie miał jeden z łasuchów, który w Tłusty Czwartek właśnie, wręcz „napadł” na pewną piekarnię w jednym z polskich miast i „wygolił” cały zapas owych „świątecznych” przysmaków.

Ba! Mało tego, w swojej niepohamowanej żądzy ów amator łakoci pozbawił jedną z klientek ostatniego pączka, wyrywając go z jej rąk!

Uradowany udaną rejzą na piekarnię król pączków oddalił się następnie w domowe zacisze, gdzie spałaszował ze smakiem wszystkie swoje łupy.

Także, gdy następnym razem wybierzecie się w Tłusty Czwartek po ów świąteczny przysmak,  prewencyjnie odwracajcie się za siebie, bo być może ktoś już czeka właśnie na wasze pączki…

ŁA