CO TO JEST ?! POPATRZ JAKIE OBRZYDLIWE CHU***TWO WYLAZŁO Z …

CO TO JEST ?! POPATRZ JAKIE OBRZYDLIWE CHU***TWO WYLAZŁO Z …

OBRZYDLIWE! KTO BY POMYŚLAŁ, ŻE W TAK STOSUNKOWO MAŁYM STWORZONKU, JAKIM JEST MODLISZKA, MOŻE SIEDZIEĆ TAKIE MONSTRUM!


Po obejrzeniu poniższego, krótkiego filmiku będziecie zbierać szczęki z podłogi i zastanawiać się, jak to jest możliwe?!

Widzieliście co z niej wylazło?! Ów robal działa jak jakiś obcy organizm z kosmosu! Zagnieżdża się w ofierze i nawet potrafi przejąć kontrolę nad swoim żywicielem!
WIECIE JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY, PRZEDHISTORYCZNY BRYTYJCZYK? (FOTO) BĘDZIECIE W SZOKU!

WIECIE JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY, PRZEDHISTORYCZNY BRYTYJCZYK? (FOTO) BĘDZIECIE W SZOKU!

Naukowcy przeprowadzili pierwszą w historii pełną analizę DNA najstarszego w Wielkiej Brytanii współczesnego okazu ludzkiego, ujawniając, że mający 10.000 lat „Cheddar Man” miał prawdopodobnie „brązową lub wręcz czarną” skórę, niebieskie oczy i ciemne kręcone włosy.


Pozostałości po wspomnianym Człowieku z Cheddar zostały po raz pierwszy odkryte w 1903 roku, w Gough’s Cave w Somerset.

Pierwszy mieszkaniec Wysp Brytyjskich żył wkrótce po przybyciu pierwszych osadników z Europy kontynentalnej do Wielkiej Brytanii pod koniec ostatniej epoki lodowcowej.

Nowe odkrycia, dokonane za pomocą analizy genetycznej kości Cheddara, pokazują, że geny odpowiedzialne za jaśniejsze odcienie skóry stały się powszechne w populacjach europejskich później, niż tradycyjnie sądzono.

Nie wiemy, jak Wy, ale my jesteśmy ciut zaskoczeni.

źródło: newhistorian

 
BEZ „AKTYZY”, K**WA, PIES BY NIE JADŁ TEGO” (WIDEO)! – KONONOWICZ DORADZA PANIOM DOMU, JAKIE PIĆ MLEKO!

BEZ „AKTYZY”, K**WA, PIES BY NIE JADŁ TEGO” (WIDEO)! – KONONOWICZ DORADZA PANIOM DOMU, JAKIE PIĆ MLEKO!

Krzysztofa Kononowicza chyba zna każdy polak z dostępem do internetu. Mający swoją chwilę sławy, pocieszny Białostoczanin „wypłynął” na szerokie i bezkresne wody internetu, gdy mogliśmy zobaczyć jego filmik, na którym niedoszły prezydent Podlasia przedstawia swoje założenie progRamowe.


„mam domek drewniany”, „a na wiosnę nie będzie niczego” – te i inne jego teksty wraz z nieodłącznym atrybutem w postaci sweterka z kuriozalnym wzorem uczyniły z niego ikonę wśród internautów.

Pan Krzysztof, pomimo tego, iż wycofał się z życia politycznego, nadal jest aktywny w sieci i przeprowadza różnorakie testy produktów kulinarnych, doradzając tym samym paniom domu, co, jak, i ile jeść i pić.

Tym razem ekspert postanowił wziąć na tapetę wyroby mleczarskie w postaci mleka różnych producentów. Jak wyszło! Na pewno bardziej szczerze, niż wynurzenia takich fachowców, jak Magda Gessler czy Karol Okrasa. Oprócz niewątpliwego waloru edukacyjnego prezentowanego na poniższym filmiku, „Konon” zagwarantował także widzom szereg okazji do ostrej polewki i zbierania szczęki z podłogi.

Jesteście gotowi być zniszczeni?! Odpalamy! Padniecie!
KRZYWA FAZA DOMATORA! PAPA SMERF WYSŁAŁ POMOC!

KRZYWA FAZA DOMATORA! PAPA SMERF WYSŁAŁ POMOC!

No popatrzcie drogie dzieci, jak to mefedron prowadzi do samozaorania


Do ciekawego zdarzenia doszło w Ełku, warmińsko-mazurskie, gdzie pewien 34-latek postanowił się zrelaksować w zaciszu domowym i w tym celu uraczył się mefedronem.

Nie wiemy jakie miał plany i czy czekał na wizytę gości, w każdym razie, po przyjęciu „mefki” domator zaczął się awanturować i „niepokoić” swoim zachowaniem pozostałych domowników.

Był wyraźnie pobudzony i ewidentnie miał krzywą jazdę!

Troskliwa rodzinka widząc, że coś jest nie tak postanowiła zaprosić do domu policjantów.

„Smerfy” ochoczo przybyły na pomoc fanowi mefedronu i przerwali jego krzywą fazę znajdując na biurku 2 torebki strunowe z białą zawartością.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli kolejne torebki z narkotykami. W sumie policjanci zabezpieczyli 29 torebek z białym proszkiem. Przeprowadzone testerem wstępne badania wskazują, że zabezpieczone substancje to mefedron. Narkotyki zostaną przekazane do szczegółowej analizy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają również skąd mężczyzna miał narkotyki.

Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Krzywa faza i wstyd przed rodziną gratis.