POLSKI RZĄD UKAZUJE ŻYDOM PRAWDĘ O NASZYM WSPÓLNYM LOSIE PODCZAS WOJNY! (WIDEO)

POLSKI RZĄD UKAZUJE ŻYDOM PRAWDĘ O NASZYM WSPÓLNYM LOSIE PODCZAS WOJNY! (WIDEO)

Polski rząd, którym kieruje Mateusz Morawiecki ma dość antypolskiej propagandy związanej z kwestią pomagania Żydom podczas II wojny światowej i uderza w sumienia i umysły Izraela.


Polskie władze umieszczają na popularnych izraelskich portalach wideo o tym, że Polacy w latach II wojny światowej cierpieli razem z Żydami i zrobili wiele, by im pomóc.

Klip w języku angielskim, który ostatnio jest często wyświetlany żydowskim użytkownikom na „You Tube”, „Facebooku” i portalach miejscowych mediów, wygląda jak próba wywarcia wpływu na opinię publiczną w państwie, gdzie wielu oburzyła przygotowywana nowelizacja ustawy o IPN zakazującej zarzucania Polakom związku ze zbrodniami wojennymi, włącznie z prześladowaniem Żydów. Film opublikowano 8 lutego i ma już 12 648 574 wyświetleń.

W półminutowym klipie z wykorzystaniem grafiki komputerowej widzimy łańcuch obrazów przedstawiających okrucieństwa wojny: niemiecki żołnierz z miotaczem ognia, brama obozu koncentracyjnego, ludzie z podniesionymi rękami, więzień w pasiastym stroju, mapa Polski stopniowo zalewana ze strony Niemiec szarym kolorem, a ze strony Związku Radzieckiego — czerwonym.

„Żydzi i Polacy razem cierpieli wskutek okrucieństw. Zrobiliśmy wiele jako państwo, jako obywatele, jako przyjaciele, by uratować Żydów. Obecnie nadal jesteśmy po stronie prawdy” — czytamy w napisach. Autorem wideo jest kancelaria premiera RP.

Izrael domaga się usunięcia z polskiej ustawy punktu, który grozi karą grzywny lub pozbawienia wolności na okres do trzech lat każdemu, który „publicznie i wbrew faktom” stwierdzi, że naród polski i RP ponoszą „odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie nazistowskie popełnione przez Trzecią Rzeszę” oraz inne „zbrodnie przeciwko pokojowi i ludzkości lub zbrodnie wojenne”.

Dokument, który doprowadził do zaostrzenia stosunków obu państw po zatwierdzeniu przez obie izby parlamentu, podpisał i skierował do Trybunału Konstytucyjnego prezydent Polski Andrzej Duda.

Przypominając o licznych przypadkach udziału Polaków w prześladowaniu Żydów podczas i nawet po Holocauście, Izrael utrzymuje, że ustawa prowadzi do wypaczenia historii Holocaustu, rehabilitacji uczestników przestępstw oraz ogranicza możliwości badań naukowych i dyskusji.

źródło: wolnemedia/youtube
„SPIEPRZAJMY Z TEGO ZADUPIA!” – SZAŁ „GETTO” REPORTERA! ZOBACZ, CO GO TAK WKURZYŁO!

„SPIEPRZAJMY Z TEGO ZADUPIA!” – SZAŁ „GETTO” REPORTERA! ZOBACZ, CO GO TAK WKURZYŁO!

Czasami w otchłaniach internetu można napotkać bardzo cenne i wartościowe znaleziska…


Mamy dla Was filmik, po którego obejrzeniu podrapiecie się w głowę (jak już przestaniecie się śmiać i podniesiecie się z podłogi) i uzmysłowicie, ze stare polskie przysłowie „Możesz opuścić wieś, ale wieś nigdy nie opuści Ciebie) doskonale pasuje także do Amerykanów.

Issiah Carey to ceniony i poważany reporter telewizyjny, ale nawet ten fachowiec w swojej branży nie ustrzegł się ciężkich wpadek na wizji, a tu mamy do czynienia z jedną z nich.

Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

Dla wprowadzenia napiszemy, że sytuacja, jakiej był bohaterem ten czarnoskóry reporter wydarzyła się w amerykańskim stanie Ohio, gdzie ekipa telewizyjna przybyła wyjaśnić tajemnicę stojącą za śmiercią pewnego ucznia szkoły.

Dziarski reporter zaczyna nawijać newsa, gdy nagle wlatuje mu do ust …. lokalny robal! To co się wydarzyło później przeszło do legendy! Zresztą, zobaczcie sami!

P.S – gratis 2 remixy owego niesamowitego zdarzenia. Nie pozbieracie szczęki z podłogi!

„Możesz opuścić Getto, ale Getto nigdy nie opuści Ciebie” 🙂
BRAWO ONA! (FOTO) ZOBACZ JAKI PREZENT ZROBIŁA KOCHAJĄCA MAMA SWOIM CÓRCIOM!

BRAWO ONA! (FOTO) ZOBACZ JAKI PREZENT ZROBIŁA KOCHAJĄCA MAMA SWOIM CÓRCIOM!

Lara Mason wiedziała, że musi stanąć na wysokości zadania w związku z urodzinami jej córeczek-bliźniaczek. A że każda mama kocha swoje pociechy, postanowiła zrobić im specjalny prezencik.


Mamusia dziewczynek postanowiła wykonać nietypowy prezent dla swoich córeczek, i to taki, który zapadłby im w pamięć na całe życie.

– To było dla mnie duże wyzwanie, ponieważ dorabiam sobie piekąc ciasta – powiedziała po wszystkim zdolna mama.

Otóż Lara wykonała z ciastarealistyczne modele swoich kochanych córeczek, Lily i Lyli.

– A dlaczego by nie? Niewiele osób porwałoby się na tak szalony pomysł, aby wykonać modele swoich dzieci z ciasta, i to na ich pierwsze urodzinki. Pomyślałam, że ja to zrobię! – wyjawiła swoją motywację mama z cukierniczym zacięciem.

Jej córeczki, jak widać na zdjęciach, z wielką radością powitały swoje „awatary” z ciasta i świetnie się bawiły w towarzystwie swoich kopii.

Dziewczynki zapewne zapamiętają te urodziny na zawsze. Brawo mama!

 
(FOTO) ZOBACZ, JAKI AKTOR GRA ACHILLESA W NOWYM SERIALU BBC! – OSTRE PRZEGIĘCIE?!

(FOTO) ZOBACZ, JAKI AKTOR GRA ACHILLESA W NOWYM SERIALU BBC! – OSTRE PRZEGIĘCIE?!


WIDZICIE TO?! TO JUŻ OSTRE PRZEGIĘCIE! TAK W NOWYM SERIALU BBC I NETFIXA WYGLĄDA WASZ ULUBIENIEC Z GRECKICH MITÓW – ACHILLES!

Użytkownicy mediów społecznościowych wyrazili swój gniew na nową serię wyprodukowaną przez BBC i Netflix, w której greckie postacie mitologiczne, takie jak Achilles, Patrokles i Zeus, grane są przez… czarnoskórych aktorów! Popatrzcie na zdjęcie poniżej!!! Tak wygląda Achilles w owym serialu, którego emisja jest planowana na początek bieżącego roku.

 

  • Homer w Iliadzie wielokrotnie opisuje Achillesa jako „blondyna” ze złoto-rudym kolorem włosów
  • Afrykanie nie mieli nic wspólnego z mitologią grecką i starożytną historią Europy. Kto przy zdrowych zmysłach mógł zobaczyć i cieszyć się z tego nowego serialu telewizyjnego?
  • Jest to rażący rasizm wobec Greków i jestem zszokowany zuchwałością BBC, która bezczelnie próbuje przerobić grecką historię.

Hmmm, ciekawe, jakby zareagowali ludzie, gdyby w filmie biograficznym o byłym już prezydencie USA, Barracku Obamie, zagrał go biały aktor?!  A tutaj to co?

Oburzeni i rozczarowani na reżysera serialu, Davida Farra, fani, grożą nawet zrezygnowaniem z usług Netfixa.

Czyżby był to kolejny element propagandy, która ma bezczelnie, miękko i w zasadzie niezauważalnie urobić nas wszystkich na fanów multi-kulti?

Co sądzicie?