PAPIEŻ OSZUKAŁ WIERNYCH! – JAK KOŚCIÓŁ WYNATURZYŁ I PRZEKŁAMAŁ OBJAWIENIE Z LA SALETTE!

PAPIEŻ OSZUKAŁ WIERNYCH! – JAK KOŚCIÓŁ WYNATURZYŁ I PRZEKŁAMAŁ OBJAWIENIE Z LA SALETTE!

Czy Watykan potrafi przekłamywać prawdę?


Dziś wiele środowisk wywodzących się z wnętrza Kościoła rzymskokatolickiego zarzuca Stolicy Piotrowej, że ta na wielu płaszczyznach oszukuje świat. Główny nacisk kierowany jest na wydarzenia związane z wszelkimi możliwymi objawieniami maryjnymi, jakie miały miejsce w przeszłości oraz mają obecnie.

Tutaj doskonałym przykładem jest Medjugorie. Kościół w kwestii objawień maryjnych wydaje się być bezsilny, dlaczego tak się dzieje? Niestety, ale we współczesnym świecie ta tragiczna seria rozpoczęła się już w La Salette.

Czym było La Salette?

W 1846 roku dwójka dzieci pasących owce, chłopiec o imieniu Maksym oraz dziewczynka Melania, otrzymały objawienie. Co ciekawe, wydarzenie to w wielu aspektach przypomina Fatimę. Sielska sceneria, światło spływające bezpośrednio z nieba oraz najważniejsze, czyli wizerunek przemawiającej niewiasty. Dzieciom zostały przekazane tajemnice, które spisano. Tajemnice trafiły w ręce papieża Piusa IX. Niestety, bardzo szybko doszło do licznych rozbieżności, co spowodowało, że świadkowie objawień z La Salette zdecydowali się opublikować własną wersję tamtych wydarzeń.

Własną wersję wydarzeń, jakby te udzielone przez Watykan były błędne i wypaczone. Ostatecznie doszło do sytuacji, w której skandal splamił objawienia z La Salette. Prawda przekazywana przez Watykan była odmienna od prawdy głoszonej przez Maksyma i Melanię. To wydarzenie na zawsze splamiło skandalem La Salette. Dziś się o tym nie wspomina, jednak należy zadać sobie pytanie, czy w tym sporze rację miał Papież Pius IX czy może naoczni świadkowie objawień wybrani przez Maryję?

Otóż Melania w trakcie spisywania tego, co dyktuje jej Maryja dopytywała o zepsucie, nieomylność oraz postać Antychrysta. Jedno z nielicznych zdań wypowiedzianych przez Piusa IX po przeczytaniu tajemnic z La Salette wypłynęło do publicznego obiegu, oto ono:

„Jest w tym szczerość i prostota dziecka. Mniej się obawiałem otwartej bezbożności niż obojętności. Nie bez przyczyny ten Kościół nazywany jest wojującym, a przed wami stoi jego dowódca.”

Gdy Melania zapoznała się ze stanowiskiem ówczesnego Papieża, nie była zbyt uprzejma, świadkowie twierdzą, że słowa Piusa IX wywołały bardzo negatywną reakcję u widzącej. Oto jej słowa:

„Papież powinien cierpieć z lubością.”

Nie jest tajemnicą, że objawieniom z La Salette nigdy nie dawano takiej wiary jak tym z Fatimy. Dlaczego? Otóż oryginalne teksty sporządzone przez świadków objawień w dziwny sposób zaginęły pozostawiając jedynie spekulacje i domysły, których notabene nie było zbyt wiele, gdyż Kościół ich zakazywał.

źródło: wolnemedia
BEZ BILETU NA POCIĄG NIE ZROBISZ ZAKUPÓW W BIEDRONCE! TAK DZIAŁA SOCJALIZM W WYKONANIU PIS-U!

BEZ BILETU NA POCIĄG NIE ZROBISZ ZAKUPÓW W BIEDRONCE! TAK DZIAŁA SOCJALIZM W WYKONANIU PIS-U!

Nawet dzieci wiedzą, że „Socjalizm bohatersko zwalcza problemy, które sam stworzył„, ale takiego obrotu spraw chyba nawet nie spodziewali się panujący nam socjaliści gospodarczy z PiS-u!.


Napędzani przez pasożytnicze związki zawodowe, rządowi „socjaliści z krzyżem w zębach” chcieli dobrze, a wyszło jak to zwykle wychodzi w socjalizmie – napiętrzyły się problemy, które próbowano rozwiązać ingerencją państwa w gospodarkę.

Ustawa o ograniczeniu handlu w niedzielę zabiła ćwieka prawnikom sieci handlowych, które otworzyły sklepy przy dworcach kolejowych i autobusowych. Mają do wyboru albo wcale nie otwierać sklepów w niedziele, albo żądać od wchodzących klientów okazania biletu, jak ma to miejsce na lotniskach.

Sieci rozważają wprowadzenie bramek przy wejściu do sklepów, gdzie sprawdzano by, czy klienci rzeczywiście są podróżnymi, którzy tego dnia przemieszczają się autobusem lub pociągiem. Obsługa „zwykłych” niedzielnych klientów w świetle nowego prawa będzie bowiem przestępstwem.

Właściciele marketów m.in. przy dworcu Kraków Główny czy Warszawa Wileńska nie są pewni, co dokładnie im wolno, ponieważ ustawa jest bardzo nieprecyzyjna w tym zakresie. Mówi wprawdzie o tym, że dopuszcza handel w drodze wyjątku, ale służyć ma on nie zyskom, a zwiększeniu komfortu podróżujących. Natomiast nie mówi, w jaki sposób weryfikować, że osoby robiące w niedzielę zakupy są akurat podróżnymi w drodze.

Rozumiecie debili z PiS-u? Handel ma służyć nie zarabianiu, tylko zwiększeniu komfortu kogoś, kto jedzie pociągiem!

Dlatego dziennikarze „Faktu” podsunęły sieciom pomysł z biletowaniem. Pierwsza przeanalizowała go Biedronka.

Obawy o to, że w niedzielę w centrach handlowych będzie hulał wiatr, są całkowicie bezzasadne. Ale z pewnością jeszcze przekonamy się, jak wielki jest poziom kreatywności przedsiębiorców – kreatywności wymuszonej przez PiS-owskich centralistów, która to przyniesie de facto szkody dla obywateli.
„NIE MOGĘ PRZYTULIĆ KAŻDEGO KOTKA!” (WIDEO) – SKRAJNY OBJAW MIŁOŚCI DO KOTÓW, POZNAJCIE KOCIĄ PSYCHOPATKĘ!!!

„NIE MOGĘ PRZYTULIĆ KAŻDEGO KOTKA!” (WIDEO) – SKRAJNY OBJAW MIŁOŚCI DO KOTÓW, POZNAJCIE KOCIĄ PSYCHOPATKĘ!!!

Lubicie koty? Ba! Ci, którzy mają w domu futrzaka powiedzą więcej – kochają zapewne tych charakternych, psotliwych wąsaczy!


Są jednak pewne granice miłości do futrzaków i dziewczyna z filmiku poniżej chyba raczej je przekroczyła!

Poznajcie KOCIĄ PSYCHOPATKĘ!, która dla dobra pierwszego z brzegu futrzanego koleżki gotowa byłaby przehandlować swoją całą rodzinę! Zresztą, zobaczcie sami! Świetny humor przy niedzieli gwarantowany! Filmik został „przepuszczony” przez szalenie popularną aplikację – Songify this!, która przerabia zwykłe wypowiedzi na taneczne piosenki! W tym przypadku efekt jest KAPITALNY!
ZDRADA PAŃSTWA POLSKIEGO PRZEZ ŚP LECHA KACZYŃSKIEGO (WIDEO) ZŁOŻYŁ HOŁD ŻYDOM! PO OBEJRZENIU ZROZUMIECIE, DLACZEGO TERAZ TAK NAMI POMIATAJĄ!

ZDRADA PAŃSTWA POLSKIEGO PRZEZ ŚP LECHA KACZYŃSKIEGO (WIDEO) ZŁOŻYŁ HOŁD ŻYDOM! PO OBEJRZENIU ZROZUMIECIE, DLACZEGO TERAZ TAK NAMI POMIATAJĄ!

Spór na linii Polska-Izrael zdaje się narastać, i to mimo „wysiłków” naszego rządu do załagodzenia sytuacji związanej z reakcją, na podpisanie przez prezydenta Dudę ustawy o IPN.


Wielu naszych rodaków zastanawia się usilnie, dlaczego Izrael tak nam nie odpuszcza i pozwala sobie na strofowanie polskich władz, w kwestii prawa stanowionego przez nasz, wydawałoby się niepodległy kraj.

Być może światło na powód takiej hardości Izraela względem nas rzuci owe krótkie, ale jakże dobitne nagranie, ukazujące naszego śp. Lecha Kaczyńskiego, który na spotkaniu zamkniętym z żydowskimi politykami, dziennikarzami oraz żydowskimi intelektualistami pochodzenia polskiego wygłosił …wstrząsające dla nas, Polaków przemówienie. Odpalcie filmik, a zostaniecie ciężko znokautowani! Kaczyński de facto przyznał, że nasz kraj zawsze będzie stał na straży interesów Izraela!!! Przykro cytować zmarłego prezydenta, dość powiedzieć, że mówi skandaliczne z perspektywy Polaków rzeczy! Odpalcie, to tylko 2 minuty!

Odpowiedzcie sobie sami, czy to jest zdrada interesów narodowych państwa polskiego…