CZY PAŃSKA ŻONA PRZESTAŁA…. (WIDEO)-MISTRZ LOGIKI ZAORAŁ MENTALNIE NAPASTLIWEGO BURMISTRZA! ZOBACZ, JAKIE ZADAŁ MU PYTANIE

CZY PAŃSKA ŻONA PRZESTAŁA…. (WIDEO)-MISTRZ LOGIKI ZAORAŁ MENTALNIE NAPASTLIWEGO BURMISTRZA! ZOBACZ, JAKIE ZADAŁ MU PYTANIE

Musicie to zobaczyć! Po otchłaniach youtube’a krąży raczej mało znany filmik, na którym pewien dyrektor pływalni w pewnym mieście dobitnie udowadnia roszczeniowemu i napastliwemu burmistrzowi, że nie na każde pytanie odpowiedź brzmi TAK, lub NIE.


Sprawa dotyczy pewnych nieprawidłowości powstałych przy budowie obiektu pływalni, a burmistrz „gniecie” jej dyrektora, domagając się od niego odpowiedzi, czy basen został przystosowany do rozporządzenia ministra.

Uparty włodarz przerywał nieustannie tłumaczącemu sprawę dyrektorowi domagając się krótkiej odpowiedzi: TAK czy NIE

Pan dyrektor nie stracił rezonu, a nawet przeszedł do ofensywy. Najpierw wypomniał roszczeniowemu burmistrzowi w świetle kamer, że to właśnie ów szef miasta odpowiada za budowę pływalni a kiedy ten nadal męczy go urzędniczym pytaniem, w końcu nie wytrzymuje i udowadnia zaskoczonemu oficjelowi, że właśnie nie na każde pytanie odpowiedź brzmi TAK lub NIE.

Musicie to zobaczyć, dyrektor ZAKASOWAŁ i pogruchotał inteligencję napastliwego i wymądrzającego się burmistrza. MASAKRA!

źródło: youtube
WYPRAWA NA „DZIEWCZYNKI” JAK KUPOWANIE KOTA W WORKU! ABSURDALNY ZAKAZ SKRETYNIAŁYCH URZĘDASÓW!

WYPRAWA NA „DZIEWCZYNKI” JAK KUPOWANIE KOTA W WORKU! ABSURDALNY ZAKAZ SKRETYNIAŁYCH URZĘDASÓW!

Coś złego dzieje się mózgach holenderskich decydentów. Otóż wyobraźcie sobie, że władze Amsterdamu wydały postanowienie, które zabrania turystom patrzenia na prostytutki na wystawach w Dzielnicy Czerwonych Latarni.


Dokument został opublikowany na stronie internetowej administracji miasta.

Nowe zasady odwiedzania Dzielnicy Czerwonych Latarni wchodzą w życie w kwietniu.

Między innymi, w przypadku grup turystycznych liczących więcej niż pięć osób należy uzyskać specjalne zezwolenie od Urzędu Miasta. Przewodnicy mogą w tym celu złożyć wniosek online.

Wycieczki z ponad 20 osobami do Dzielnicy Czerwonych Latarni nie będą wpuszczane, aby „uniknąć kłopotów”

. Za naruszenie kara będzie wynosić 190 euro dla niezależnego przewodnika i 950 euro dla biura podróży.

Nowe zasady zabraniają fotografowania pracowników seksbiznesu płci żeńskiej. Dokument stwierdza, że „przewodnicy powinny gwarantować, że grupy stoją plecami do prostytutek”. Podczas wycieczek spożywanie alkoholu i narkotyków jest zabronione.

Władze rozważają także wprowadzenie tak zwanego podatku rozrywkowego dla turystów.

No cóż, pozostaje tylko czekać, aż władze zakażą patrzeć się na stoisko mięsne w postne dni.
NIEBYWAŁA HIPOKRYZJA PACHOŁKA KACZORA! MINISTROWIE RZĄDU PIS HIPOKRYTAMI DO KWADRATU!

NIEBYWAŁA HIPOKRYZJA PACHOŁKA KACZORA! MINISTROWIE RZĄDU PIS HIPOKRYTAMI DO KWADRATU!

Lubicie hipokrytów? A może jesteście wyborcami PiS-u? Jeżeli tak, odpuśćcie sobie czytanie tego artykułu, i tak nie będziecie mieli argumentów na obronę swoich rządowych idoli.


Otóż pachołek Jarosława Kaczyńskiego, minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, pobił kolejny rekord pisowskiej hipokryzji…

Patrząc na obchodzenie się kolejnych rządów z publicznym groszem, widać jak na dłoni, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Jeszcze w 2014 roku, gdy PiS był w opozycji, obecny minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak nie zostawiał suchej nitki na Donaldzie Tusku, że jego ministrowie otrzymali nagrody.

„W Polsce odbiera się rodzinom dzieci z powodu biedy, poziom życia rodaków jest coraz niższy, a rząd jak gdyby nigdy nic hojnie obdarowuje się nagrodami. Tusk działa w myśl zasady, że rząd PO-PSL sam się wyżywi”, pisał wtedy na Twitterze obecny szef resortu obrony.

Przypadek nagrody Błaszczaka i innych finansowych gratyfikacji, jakie przyznaje sobie władza, opisuje poniedziałkowy „Fakt”.

Gazeta pisze, że ministrowie rządu Beaty Szydło, w tym ówczesny szef resortów rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki oraz kierująca resortem edukacji narodowej Anna Zalewska, otrzymali gratyfikacje w wysokości 75100 złotych.

Po 72100 złotych nagrody dostali Witold Bańka, minister sportu i turystyki, Anna Streżyńska, która do niedawna stała na czele resortu cyfryzacji, minister kultury Piotr Gliński, były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski oraz minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Niewiele mniej, po 70100 złotych, otrzymali byli ministrowie Antoni Macierewicz i Jan Szyszko.

Jak tam panie Błaszczak? Śpisz pan dobrze? Jak rządziło PO to nagrody były „be”, ale jak teraz rządzi wasza wataha, to już jest wszystko ok, tak?
MASAKRA! NIGERYJSCY ŻULE CHLEJĄ TO DO OPORU! ZOBACZ W JAKIM SYFIE SIĘ ROZSMAKOWALI!

MASAKRA! NIGERYJSCY ŻULE CHLEJĄ TO DO OPORU! ZOBACZ W JAKIM SYFIE SIĘ ROZSMAKOWALI!

Korzystacie z alkoholu? Ba? Pewnie jakaś część z was być może sobie nie wyobraża nawet niedzielnego grilla bez buteleczki piwka lub czegoś mocniejszego. Co preferujecie? Wódeczkę, piwko, a może winko, bądź też whisky? Takich dylematów nie mają biedniejsi ludzie oraz młodzież w Nigerii…


Nowa moda dotarła na Czarny Kontynent!

Nigeryjczycy rozsmakowali się w drinkach sporządzanych z denaturatu i coca-coli!

Nigeryjska strona internetowa „Pulse Nigeria” ostrzega, że młodzi ludzie w kraju rozpili się w nietypowym drinku składającym się z alkoholu metylowego i coca-coli.

Alkohol metylowy, powszechnie znany jako denaturat, jest środkiem silnie trującym i oficjalnie niezdatnym do spożycia przez człowieka.

Opinia publiczna w Nigerii zachodzi w głowę, dlaczego ludzie piją takie świństwo, ale my znamy odpowiedź. Otóż jest to najzwyklejsze w świecie uzależnienie od alkoholu.

Ludzie, jeżeli chodzi o podatność na nałogi niczym się nie różną. Tak jak i u nas, tak samo w biednych rejonach Nigerii – czasami trzeba się napić, ale nie ma czego!

Dlatego właśnie najbiedniejsi amatorzy trunków wyskokowych rozsmakowali się w tanim i „robiącym robotę” denaturacie.

A może niech nasz rząd wyśle w ramach pomocy gospodarczej do Nigerii kilku zaawansowanych żuli, którzy przynajmniej pokażą, że ów trunek należy spożywać kulturalnie i z namaszczenie, sącząc go przez kromeczkę suchego chleba.

Picie tak szlachetnego trunku jakim jest „dykta” wraz z colą jest profanacją. Podobnie jak picie z colą whisky.

Na zdrowie!

źródło: www.bbc.com