Niesamowita modlitwa podyktowana przez samego Jezusa księdzu Dolindo. ZOBACZ!

Niesamowita modlitwa podyktowana przez samego Jezusa księdzu Dolindo. ZOBACZ!

Kiedy do ojca Pio przychodziły tłumy, mówił: – Idźcie lepiej do ks. Dolindo! Ten kapłan z Neapolu, mistyk, który żył i zmarł w opinii świętości, zostawił modlitwę, którą podyktował mu sam Jezus.


 

„Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie Mi troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę powiadam wam, że każdy akt prawdziwego, ślepego i całkowitego oddania się Mnie rozwiązuje trudne sytuacje. Oddanie się Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, abym podążał za wami. Oddanie się, oznacza zamianę niepokoju na modlitwę. Oddanie się oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i poddanie się Mnie, bo tylko dzięki Mnie poczujecie się jak dziecko uśpione w objęciach matki, gdy pozwolicie, abym mógł przenieść was na drugi brzeg.

To co wami wstrząsa, co was boli bezgranicznie te wasze wątpliwości, wasze przemyślenia, wasze niepokoje i chęć przedsięwzięcia odpowiednich kroków za wszelką cenę, aby zapobiec temu, co was trapi.

Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do Mnie, patrzy na Mnie mówiąc: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”, zamyka oczy i uspokaja się! Dostajecie niewiele łask, kiedy się męczycie i dręczycie, aby je otrzymać; otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy modlitwa jest pełnym oddaniem się Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym oddalił je od was, ale w taki sposób, jaki wy sobie tego życzycie…

 

Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do waszych planów. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają.

Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: „Święć się imię Twoje”, to znaczy bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; „Przyjdź Królestwo Twoje”, to znaczy niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twojego w nas i na świecie; „Bądź wola Twoja” to znaczy Ty decyduj. Ja wkroczę z całą Moją wszechmocą i rozwiążę najtrudniejsze sytuacje. Czy widzisz, że nieszczęścia następują jedne po drugich, że sytuacja wciąż się pogarsza, zamiast się poprawiać? Nie przejmuj się, zamknij oczy i powiedz Mi z ufnością: „Bądź wola Twoja, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”. Powiadam ci, że się zatroszczę, że interweniuję jak lekarz, a nawet uczynię cud, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dostrzegasz, że stan chorego się pogarsza? Nie przerażaj się, ale zamknij oczy i powiedz: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”. Zapewniam cię, że się zatroszczę.

Sprzeczne z oddaniem się Mnie jest zamartwianie się, niepokój, chęć rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Przypomina to zamieszanie spowodowane przez dzieci, które domagają się, aby mama troszczyła się o ich potrzeby, a jednocześnie wszystko chcą zrobić samodzielnie, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie się ponieść nurtowi Mojej Łaski, zamknijcie oczy i pozwólcie Mi działać, zamknijcie oczy i nie myślcie o chwili obecnej, odwróćcie myśli od przyszłości jako od pokusy.

 

Oddajcie się Mnie, uwierzcie w Moją dobroć, a przysięgam wam na Moją Miłość, że kiedy z takim zamiłowaniem mówicie: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”, Ja w pełni się zatroszczę, pocieszę was, wyzwolę i poprowadzę. A gdy zmuszony jestem poprowadzić was drogą odmienną od tej, jaką widzielibyście dla siebie, wówczas pouczam was, noszę w moich ramionach, bo nie istnieje skuteczniejsze lekarstwo nad interwencję Moją Miłością. Jednak troszczę się tylko wtedy, kiedy zamkniecie oczy.

Jesteście bezsenni, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim, albo jeszcze gorzej – ludziom, pokładając zaufanie w ich interwencję. A to właśnie stoi na przeszkodzie Moim słowom i Moim zamiarom. O! Jak bardzo pragnę tego waszego całkowitego oddania się Mnie, abym mógł was obdarować i jakże smucę się widząc, że jesteście niespokojni!

Szatan do tego właśnie zmierza: aby was podburzyć, by oddzielić was ode Mnie i od Mojego działania i rzucić na pastwę ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, spocznijcie we Mnie, oddajcie Mi się we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego pełnego oddania się Mnie, a nie do waszego zaufania w was samych. Wylewam na was skarby łask, kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie!

 

Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, który jest często utrudniany przez szatana. Żaden człowiek rozumujący i rozważający tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów, nawet spośród Świętych.

Na sposób Boski działa ten, kto odda się Bogu. Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!”. I odwróć swoją uwagę w inną stronę, bo dociekliwość twego umysłu utrudnia ci dostrzeżenie zła. Zawierzaj Mi często nie skupiając uwagi na samym sobie. Czyń tak we wszystkich swoich potrzebach. Czyńcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na Moją miłość. Zapewniam was, że Ja się zatroszczę.

Módlcie się zawsze z tą gotowością do oddania się Mnie, a zawsze będziecie odczuwać wielki spokój ducha i osiągać znaczne korzyści, również wtedy, gdy udzielam wam łaski ofiary, zadośćuczynienia i miłości, która nakłada na was cierpienie. Wydaje to ci się niemożliwe? A zatem zamknij oczy i powiedz całą swoją duszą: „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!”. Nie lękaj się, ja się zatroszczę.

 

A ty błogosławić będziesz Imię Moje, nie dbając o siebie samego. Twoje modlitwy nie mają takiej wagi, jak ten akt pełnego ufności oddania się Mnie; zapamiętaj to sobie dobrze. Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej: „OCH JEZU, ODDAJĘ SIĘ TOBIE, TROSZCZ SIĘ O MNIE TY”.

„Oddaj się Mojemu Sercu… a zobaczysz”.

Chcę, żebyś wierzył w Moją wszechmoc, a nie w twoje poczynania, żebyś pozwolił działać Mnie, a nie innym. Szukaj Mojej bliskości, spełń Moje pragnienie posiadania cię, wzbogacenia i kochania tak, jak tego chcę. Zapomnij się, pozwól, abym spoczął w tobie, pozwól, aby Moja wszechmoc nieustannie znajdowała w tobie ujście.

Jeśli pozostaniesz blisko Mnie, nie będziesz się martwił, że działasz samodzielnie, że żyjesz w ciągłym pośpiechu po to, żeby ci się udało, żeby stwierdzić, że coś zrobiłeś, udowodnisz Mi, iż wierzysz, że jestem wszechmogący, a Ja intensywnie będę pracować z tobą: kiedy będziesz mówił, chodził, pracował, modlił się lub spał, bo „moim umiłowanym dam to, czego potrzebują nawet gdyby byli jak we śnie” (Psalm 12-6). Jeśli będziesz ze Mną i nie będziesz się chciał spieszyć, ani nie będziesz się martwił o nic dla siebie, a zwrócisz się do Mnie z bezgranicznym zaufaniem, dam ci wszystko, czego będziesz potrzebował, zgodnie z Moim zamysłem wiecznym. Dam ci uczucia, których wymagam od ciebie, dam ci ogromne współczucie dla bliźniego i spowoduję, że będziesz mówił i czynił to, co Ja będę chciał. Wówczas twoje działanie pochodzić będzie z Mojej Miłości. Tylko Ja, a nie ty wraz ze wszystkimi twoimi poczynaniami stworzę nowe dzieci, które zrodzą się ze Mnie. Stworzę ich tym więcej, im bardziej będziesz chciał się stać moim prawdziwym synem, jak mój Jednorodzony. Albowiem wiesz, że „jeśli wypełnisz Moją wolę, będziesz Mi bratem, siostrą i matką”, pozwalając mi, abym zrodził się w innych, bo Ja stworzę nowe dzieci, posługując się prawdziwymi dziećmi. Twoje poczynania dążące do osiągnięcia celu to tylko pozory w stosunku do tego, czego Ja dokonuję w tajemnicy serc tych, którzy kochają. „Trwajcie w Miłości Mojej… jeśli trwać będziecie we Mnie i trwać będą w was Moje Słowa, proście o cokolwiek byście chcieli, a będzie wam dane” (Jan 15).

 

Źródło: „Nazwałem się Dolindo, to znaczy boleść”.
Autobiografia księdza Dolindo Ruotolo (1882-1970) tercjarza franciszkańskiego.

zyweslowo.com.pl
SZOK: Burdel w więzieniu.Sprzedawali kobiety za 50 zł!

SZOK: Burdel w więzieniu.Sprzedawali kobiety za 50 zł!

Kobiety osadzone w więzieniu przy ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu przechodziły gehennę. Jak ujawnił Superwizjer, od lat trwał tam proceder przymusowej prostytucji. Alfonsami jak i klientami byli strażnicy. Wykorzystując swoją władzę nad osadzonymi groźbami i obietnicami przywilejów zmuszali je do uprawiania seksu. Od klientów brali za to od 50 do 200 zł.


 

Przed wrocławskim sądem toczą się obecnie dwie sprawy dotyczące aż 12 strażników z zakładu karnego przy ul. Kleczkowskiej. Prokuratura oskarżyła ich o wnoszenie na teren więzienia alkoholu, narkotyków i innych zakazanych przedmiotów, którymi handlowali z więźniami, przyjmowanie łapówek w zamian za pozytywną opinię, nakłanianie do pobicia i poświadczenie nieprawdy w dokumentach.

 

Staramy się być bardzo transparentni, bo nam zależy na jak najszybszym wyjaśnieniu tej sprawy – mówi rzecznik więzienia, ppor. Tomasz Wołkowski. W prokuraturze wciąż toczy się śledztwo mające wyjaśnić przypadki wykorzystywania seksualnego osadzonych kobiet. A było ich sporo. większość jednak boi się o tym mówić.

 

 Z relacji byłych skazanych, ale i funkcjonariuszy wyłania się koszmarny obraz. W tzw. „babińcu” regularnie dochodziło do gwałcenia kobiet. Gdzie były władze więzienia? Czego nic z tym nie robiły? Dyrekcja więzienia chowa głowę w piasek. Poszkodowane kobiety powinny napisać do wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego by objął nadzorem śledztwo! Jeśli zarzuty się potwierdzą szefostwo więzienia, które dopuściło do tak skandalicznych praktyk powinno zostać wyrzucone na zbity pysk z wilczym biletem!

 

A wy co myślicie o klawiszach gwałcicielach?

 

FK

Źródło: Superwizjer / Fakt
Muzułmanie się doigrali! Ośrodek muzułmański w Warszawie zdewastowany!

Muzułmanie się doigrali! Ośrodek muzułmański w Warszawie zdewastowany!

Około 2:00 w nocy budynek Ośrodka kultury muzułmańskiej na warszawskiej Ochocie został obrzucony kamieniami i zdewastowany. Nikt nie ucierpiał. Aktualnie policja zabezpiecza materiał dowodowy. Kamery monitoringu nagrały dwie osoby, które uderzały w szyby cegłami. To drugi w tym miesiącu atak na ośrodek. Trzeba przyznać, że muzułmanie w końcu się doigrali.


 

Powybijane szyby, zniszczone klimatyzatory i zdewastowany ogródek restauracji. Stłuczone zostały prawie wszystkie szyby w parterowym atrium ośrodka.  Oto co spotkało Ośrodek Kultury Muzułmańskiej na warszawskiej Ochocie. Nieznani sprawcy pod osłoną nocy dali muzułmanom odczuć, że nie są mile widziani w naszym kraju. Atak miał miejsce około 2 w nocy. Nikt nie ucierpiał. A całe zajście można traktować jako nic nieznaczący incydent. Lewicowo liberalne media próbują rozdmuchać sprawę, ale prawda jest taka, że to nic nieznaczący incydent.

 

Jednocześnie muzułmanie mogą wyciągnąć wnioski z tego incydentu i zrobić rachunek sumienia. Czy dostatecznie głośno odcinają się od zamachów terrorystycznych? Czy są lojalni wobec Polski i polskiego rządu? Czy chcą się asymilować z polskim narodem?

 

Źródło: rmf24.pl / onet-one.pl

 

 

 
HORROR: Ojczym zgwałcił 9-latkę! Dziewczynka jest w ciąży!

HORROR: Ojczym zgwałcił 9-latkę! Dziewczynka jest w ciąży!

Peruwiański portal Ojo. podał, że 9-letnia dziewczynka zaszła w ciążę w wyniku gwałtu. Sprawcą okazał się ojczym dziewczynki. Horror rozegrał się w rodzinnym domu ofiary, w czasie kiedy nieobecni byli inni domownicy. Ciotka 9-latki zainteresowała się jej nienaturalnymi w tym wieku krągłościami, wtedy prawda ujrzała światło dzienne. Ojczym gwałciciel błyskawicznie uciekł z miasta.


 

Dziewczynka mieszka z rodziną w peruwiańskim dystrykcie Ventanila. Przez jakiś czas razem z nią mieszkał także ojczym, który okazał się zboczeńcem i gwałcicielem – Elmer Sergio Chambergo Tapia.

 

Lina Violeta Julca Rios dowiedziała się o koszmarze córki, dopiero gdy jej siostra zwróciła uwagę, że  dziecko znacznie przytyło w okolicach brzucha. Ciotka zasugerowała matce, że jej 9-letnia córka może być w ciąży.

 

Rios natychmiast udała się z dzieckiem do lekarza. Badanie USG potwierdziło podejrzenia spostrzegawczej ciotki. Dziewczynka znajdowała się w piątym miesiącu ciąży.

 

Dziewczynka wyjawiła prawdę kto jest ojcem i opowiedziało o gwałtach i napastowaniu seksualnym. Dziecko było gwałcone nawet kilka razy dziennie.

 

Matka zgłosiła sprawę policji, jednak gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce by aresztować pedofila, okazało się, że Chambergo Tapia uciekł. Rodzina 9-latki ma nadzieję, że potwór trafi do więzienia. W sprawę osobiście zaangażowała się peruwiańska minister ds. kobiet Ana Maria Choquehuanca. W rozmowie z mediami, powiedziała, że ma nadzieję, iż sprawca usłyszy maksymalny wyrok.

 

FK
Źródło: fakt.pl