NIEBYWAŁY POPIS DEBILIZMU! PROFESOR-KRETYN TWIERDZIŁ, ŻE AUSTRALIA JEST …

NIEBYWAŁY POPIS DEBILIZMU! PROFESOR-KRETYN TWIERDZIŁ, ŻE AUSTRALIA JEST …

Na pewno zdarzało się każdemu z nas ponarzekać sobie trochę na nauczycieli, a to, że jeden jest za ostry, że inny nas nie lubi, ale chyba rzadko się zdarza, aby nauczyciel, a do tego profesor, był SKRAJNYM DEBILEM!


Z takim przypadkiem miała do czynienia pewna studentka z Uniwersytetu w New Hampshire (USA), która miała nieprzyjemność być ocenioną przez wybitnego belfra-oszołoma.

Ashley Arnold miała na zaliczenie napisać swojemu profesorowi, którego nazwisko jest tajne na prośbę uczelni, pracę, która polegała na porównaniu społeczeństwa USA z jakimkolwiek innym krajem.

Uczynna i pilna Ashley wybrała sobie Australię, przesłała wykładowcy swoją pracę i …wysadziło jej mózg, gdy ten oblał ją, pouczając, iż powinna wiedzieć, że Australia jest kontynentem, a nie państwem!

Zszokowana dziewczyna próbowała wytłumaczyć zidiociałemu mentalnemu degeneratowi, że owszem, Australia jest kontynentem, ale też państwem. Nie podziałało, do debila z tytułem naukowym z socjologii ten fakt nie docierał!

Za okrutny popis niewiedzy belfra przeprosiła następnie sama uczelnia, a genialny profesorek został z niej wykopany.

Więc jak następnym razem będziecie wieszać psy na swoich nauczycielach z czasów szkoły lub studiów, miejcie dla nich litość, i doceńcie. Mogliście trafić na takiego jak Ashley!

źródło: huffingtonpost
SZOK! OCHRONA WYRZUCIŁA TRUMPA I KOREAŃSKIEGO DYKTATORA Z CEREMONII OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH!!!

SZOK! OCHRONA WYRZUCIŁA TRUMPA I KOREAŃSKIEGO DYKTATORA Z CEREMONII OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH!!!

Oglądacie zimowe igrzyska olimpijskie w Korei Południowej? Tak? Ale tego o nich nie wiedzieliście…


Otóż Donald Trump i Kim Jong Un pojawili się na ceremonii otwarcia imprezy, ale tuż przed jej rozpoczęciem … zostali usunięci przez ochronę!

Skandal? Nie, spokojnie, okazało się, że byli to dwaj mężczyźni idealnie ucharakteryzowani i ubrani jak przywódca Stanów Zjednoczonych i odpowiednio, Korei Północnej.

Panowie o niewątpliwym poczuciu humoru wzbudzili wśród gości zgromadzonych na ceremonii otwarcia igrzysk niemałe zamieszanie, tym bardziej, że pozowali razem dla fotografów, a nawet przybili sobie żółwika!

Naśladowca Kim Jong Una, zanim go wyrzucono z jego kumplem, fałszywym Trumpem, zdążył zapytać jednego z koreańskich oficjeli, czy jego siostra, Kim Yo Yong jest odpowiednio i należycie traktowana.

A Wy, dalibyście się nabrać na fałszywych liderów owych skłóconych państw?
ZAŁAMKA! BEN AFFLECK OSTRO POJECHANY PRZEZ MATKĘ ICH DZIECKA! ZOBACZ ZA CO! (FOTO) ZASŁUŻYŁ?

ZAŁAMKA! BEN AFFLECK OSTRO POJECHANY PRZEZ MATKĘ ICH DZIECKA! ZOBACZ ZA CO! (FOTO) ZASŁUŻYŁ?

Zdobywca Oscara i wzięty hollywoodzki aktor, Ben Affleck, od jakiegoś czasu tonie w problemach osobistych. Oskarżany o alkoholizm przez swoją ex, Jennifer Garner, przystojny, jeszcze dosyć młody gwiazdor amerykańskiego kina, próbuje odbudować się w oczach opinii społecznej.


Dobrą okazją do tego było wspólne wyjście wraz z Jennifer i ich synem, Samuelem, na mecz koszykówki, w którym grała pociecha aktorskiej pary. To była okazja, aby porozmawiać z matką chłopca i wyprostować pewne sprawy.

Niestety nic nie poszło tak, jak zakładał aktor!

Otóż na owym meczu, a właściwie po jego zakończeniu ex i matka syna aktora, Jennifer, zrobiła mu karczemną awanturę!

Co ciekawe, poszło jej o właśnie alkoholizm Bena oraz o jego hobby, którym jest … jazda na motorze!

Dlaczego Jennifer tak nagle wybuchła? Otóż okazuje się, że po prostu nie może znieść nieustannych prób podejmowania leczenia odwykowego przez ojca swojego dziecka! Troskliwa matka boi się też, że Samuel może któregoś razu utracić ojca, kiedy ten po raz kolejny, tak jak niedawno, ulegnie wypadkowi motocyklowemu.

Z jednej strony nie można się jej dziwić, Jen chce, aby ich syn miał przynajmniej trzeźwego i odpowiedzialnego ojca, ale za to Ben ma już dość nieustannej krytyki swojej ex. Ale z drugiej, wiedząc, że na pewno są pod czujnym okiem reporterów mogła nie robić tego publicznie.

A wy, jak sądzicie, to dobrze, że Jennifer nie odpuszcza Benowi?

źródło: radaronline

 
MASAKRA! JAK TAKIE COŚ MOŻE W NAS ŻYĆ?! (WIDEO) ZOBACZ CO WYCIĄGNĘLI Z CZASZKI SWOJEGO KOLEGI!

MASAKRA! JAK TAKIE COŚ MOŻE W NAS ŻYĆ?! (WIDEO) ZOBACZ CO WYCIĄGNĘLI Z CZASZKI SWOJEGO KOLEGI!

Uuuuuggghhhh! Obrzydliwe! Jak takie coś mogło żyć w człowieku ?!


Zdumienie wzmaga fakt, iż owe nietypowe znalezisko w ciele pewnego młodego kolesia zalęgło się …w jego głowie!

Na nagraniu możecie zobaczyć, jak grupa przyjaciół bada głowę swojego kolegi, na której pojawił się wielki, nietypowy pryszcz

Ale zaraz, czy to na pewno jest pryszcz?

Pomocni znajomi nieszczęśnika przystąpili do wyciskania przerośniętego „syfa”, gdy nagle podczas chałupniczej operacji na jego czaszce stanęli jak wryci!

Otóż okazało się, że to nie był pryszcz, tylko dobrze rozwinięta larwa pewniej odmiany bardzo dokuczliwego gza, który lgnie się w żywym mięsie, żywiąc się tkankami żywiciela!

Obrzydliwe! Ale jednocześnie, jak musicie przyznać, satysfakcjonujące nagranie – odpalcie koniecznie!