NIEBYWAŁA HIPOKRYZJA PACHOŁKA KACZORA! MINISTROWIE RZĄDU PIS HIPOKRYTAMI DO KWADRATU!

NIEBYWAŁA HIPOKRYZJA PACHOŁKA KACZORA! MINISTROWIE RZĄDU PIS HIPOKRYTAMI DO KWADRATU!

Lubicie hipokrytów? A może jesteście wyborcami PiS-u? Jeżeli tak, odpuśćcie sobie czytanie tego artykułu, i tak nie będziecie mieli argumentów na obronę swoich rządowych idoli.


Otóż pachołek Jarosława Kaczyńskiego, minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, pobił kolejny rekord pisowskiej hipokryzji…

Patrząc na obchodzenie się kolejnych rządów z publicznym groszem, widać jak na dłoni, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Jeszcze w 2014 roku, gdy PiS był w opozycji, obecny minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak nie zostawiał suchej nitki na Donaldzie Tusku, że jego ministrowie otrzymali nagrody.

„W Polsce odbiera się rodzinom dzieci z powodu biedy, poziom życia rodaków jest coraz niższy, a rząd jak gdyby nigdy nic hojnie obdarowuje się nagrodami. Tusk działa w myśl zasady, że rząd PO-PSL sam się wyżywi”, pisał wtedy na Twitterze obecny szef resortu obrony.

Przypadek nagrody Błaszczaka i innych finansowych gratyfikacji, jakie przyznaje sobie władza, opisuje poniedziałkowy „Fakt”.

Gazeta pisze, że ministrowie rządu Beaty Szydło, w tym ówczesny szef resortów rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki oraz kierująca resortem edukacji narodowej Anna Zalewska, otrzymali gratyfikacje w wysokości 75100 złotych.

Po 72100 złotych nagrody dostali Witold Bańka, minister sportu i turystyki, Anna Streżyńska, która do niedawna stała na czele resortu cyfryzacji, minister kultury Piotr Gliński, były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski oraz minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Niewiele mniej, po 70100 złotych, otrzymali byli ministrowie Antoni Macierewicz i Jan Szyszko.

Jak tam panie Błaszczak? Śpisz pan dobrze? Jak rządziło PO to nagrody były „be”, ale jak teraz rządzi wasza wataha, to już jest wszystko ok, tak?
MASAKRA! NIGERYJSCY ŻULE CHLEJĄ TO DO OPORU! ZOBACZ W JAKIM SYFIE SIĘ ROZSMAKOWALI!

MASAKRA! NIGERYJSCY ŻULE CHLEJĄ TO DO OPORU! ZOBACZ W JAKIM SYFIE SIĘ ROZSMAKOWALI!

Korzystacie z alkoholu? Ba? Pewnie jakaś część z was być może sobie nie wyobraża nawet niedzielnego grilla bez buteleczki piwka lub czegoś mocniejszego. Co preferujecie? Wódeczkę, piwko, a może winko, bądź też whisky? Takich dylematów nie mają biedniejsi ludzie oraz młodzież w Nigerii…


Nowa moda dotarła na Czarny Kontynent!

Nigeryjczycy rozsmakowali się w drinkach sporządzanych z denaturatu i coca-coli!

Nigeryjska strona internetowa „Pulse Nigeria” ostrzega, że młodzi ludzie w kraju rozpili się w nietypowym drinku składającym się z alkoholu metylowego i coca-coli.

Alkohol metylowy, powszechnie znany jako denaturat, jest środkiem silnie trującym i oficjalnie niezdatnym do spożycia przez człowieka.

Opinia publiczna w Nigerii zachodzi w głowę, dlaczego ludzie piją takie świństwo, ale my znamy odpowiedź. Otóż jest to najzwyklejsze w świecie uzależnienie od alkoholu.

Ludzie, jeżeli chodzi o podatność na nałogi niczym się nie różną. Tak jak i u nas, tak samo w biednych rejonach Nigerii – czasami trzeba się napić, ale nie ma czego!

Dlatego właśnie najbiedniejsi amatorzy trunków wyskokowych rozsmakowali się w tanim i „robiącym robotę” denaturacie.

A może niech nasz rząd wyśle w ramach pomocy gospodarczej do Nigerii kilku zaawansowanych żuli, którzy przynajmniej pokażą, że ów trunek należy spożywać kulturalnie i z namaszczenie, sącząc go przez kromeczkę suchego chleba.

Picie tak szlachetnego trunku jakim jest „dykta” wraz z colą jest profanacją. Podobnie jak picie z colą whisky.

Na zdrowie!

źródło: www.bbc.com
PADNIECIE ZE ŚMIECHU (WIDEO) ! VAN DAMME UKAZUJE SWÓJ UKRYTY TALENT KOMIKA – ZOBACZCIE JAK ROBI SOBIE JAJA Z KOLEGÓW Z BRANŻY!

PADNIECIE ZE ŚMIECHU (WIDEO) ! VAN DAMME UKAZUJE SWÓJ UKRYTY TALENT KOMIKA – ZOBACZCIE JAK ROBI SOBIE JAJA Z KOLEGÓW Z BRANŻY!

Jean Claude Van Damme? Mówi wam coś te nazwisko? Pewnie, że tak! Belgijski ex-kulturysta i kickboxer z pewnością zasłużył sobie na popularność swoim rolami w wielu filmach akcji lat 90′.


Stawiany obok takich tuzów branży, jak : Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren i Chuck Norris, Van Damme jest aktywny w świecie filmów akcji po dziś dzień.

Ale jednego o belgijskim wojowniku i aktorze mogliście nie wiedzieć. Otóż okazuje się, iż Van Damme dysponuje także świetnym talentem komika i doskonale potrafi naśladować i „małpować” szyderczo swoich kolegów z branży.

W poniższym filmiku Van Damme daje pokaz swojego poczucia humoru i wysokich umiejętności parodiowania innych tuzów filmów akcji.

Schwarzenegger, Stallone? To dla niego żaden problem i po obejrzeniu nagrania sami to zapewne przyznacie. Tak więc, odpalcie i podziwiajcie ukryty talent Franka Duxa, z „Krwawego Sportu”.

źródło: youtube
„SPICE GIRLS” WRÓCĄ DO KONCERTOWANIA? CO NA TO VICTORIA BECKHAM?

„SPICE GIRLS” WRÓCĄ DO KONCERTOWANIA? CO NA TO VICTORIA BECKHAM?

W związku z pojawiającymi się ostatnio, jak grzyby po deszczu, pogłoskami o reaktywacji „Spice Girls”, głos w sprawie zabrała jedna ze „spajsek”, żona Davida Beckhama, Victoria.


Celebrytka i projektantka mody nie zdementowała jednoznacznie pogłosek o reaktywacji legendarnego zespołu, ale wyraźnie dała do zrozumienia, że nie wybiera się z koleżankami z zespołu na trasę koncertową. Ba! powiedziała, że ani ona, ani inne dziewczyny nawet tego nie biorą jak na razie pod uwagę!

Źródło z branży i otoczenia „Spice Girl” potwierdza, że panie nie planują żadnej trasy koncertowej, ale dało do zrozumienia, iż dziewczyny pracują najprawdopodobniej nad nowym materiałem.

Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Halliwell oraz Melanie Chisholm podgrzały ostatnimi czasy pogłoski o reaktywacji zespołu, co wzbudziło wielkie nadzieje wśród fanów talentu utalentowanych pań.

A wy? Czekacie na reaktywację „Spice Girls?

źródło: usmagazine.com