Naukowcy odkryli zaskakująco tani i GENIALNY lek na smog!

Naukowcy odkryli zaskakująco tani i GENIALNY lek na smog!

Amerykańscy naukowcy odkryli zaskakujący lek na smog. Wystarczy uwzględnić go w codziennym menu. Jest tani i łatwo dostępny. Koncerny farmaceutyczne zostały upokorzone!

 


 

Smog w Polsce a smog na świecie

 

Drobinki pyłu, które wraz z wdychanym powietrzem dostają się płuc to dziś poważny problem wielu miast i wsi. Szczególnie w Polsce, gdzie wciąż pali się tanimi piecami na węgiel i koks, dodatkowo ludzie często spalają śmieci i zanieczyszczają straszliwie powietrze i współtworząc smog. Dla porównania – Londyn, który borykał się ze smogiem kilkadziesiąt lat temu, wprowadził zakaz używania pieców na koks i węgiel. Istnieją tam tylko piecyki gazowe i powietrze w tej ogromnej metropolii jest czyściutkie. Według badań polskich naukowców, oddychanie powietrzem w Londynie w ciągu roku to równowartość kilkudziesięciu spalonych papierosów rocznie, zaś oddychanie powietrzem w Katowicach to równowartość kilku tysięcy spalonych papierosów rocznie. Najgorszy syf jest w Zakopanem. Mieście, które ma czelność pobierać opłaty klimatyczne a jednocześnie serwuje turystom ohydne powietrze.

 

Maski i… witaminy na ratunek

 

Na pomoc przychodzą nam maski antysmogowe oraz… witaminy! Badania przeprowadzone w USA na niewielkiej grupie uczestników przyniosły niesamowite rezultaty. Wynika z nich, że witaminy z grupy B zapewniają ochronę przed skutkami zanieczyszczenia powietrza, a niekiedy mogą niemal całkowicie je zniwelować. Naukowcy już wcześniej odkryli, że podawanie witamin zwierzętom narażonym na działanie chemicznych związków jest w stanie zatrzymać proces niszczący komórki.

 

Testy przeprowadzone na ludziach potwierdziły łagodzenie negatywnych skutków oddychania zanieczyszczonym powietrzem. Badani codziennie przyjmowali witaminy z grupy B (kwas foliowy, wit. B6 i B12). Wnioski z badania opublikowano w czasopiśmie „Proceedings Journal of National Academy of Sciences”. Witaminy to cudowny i tani lek. Można je kupić w każdej aptece, warto więc skorzystać z odkrycia naukowców i zadbać o suplementację organizmu w okresie jesienno-zimowym w witaminy z grupy B.

 

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w anglojęzycznym artykule: B vitamins may help reduce harm from air pollution. Dostępny TU

 

Źródło: dobrewiadomosci.pl
SKANDAL: Lech Wałęsa skarży do Unii na Polskę i chce sankcji dla naszego kraju!

SKANDAL: Lech Wałęsa skarży do Unii na Polskę i chce sankcji dla naszego kraju!

Donosił na kolegów, teraz donosi na całą Polskę i wszystkich Polaków. Czy TW Bolek się kiedyś opamięta? Lech Wałęsa na facebooku zaapelował do Unii Europejskiej o „działanie dyscyplinujące” polski rząd a eurodeputowanych poprosił o poparcie tych działań.


 

Lech Wałęsa (znany także jako TW Bolek) zamieścił na na facebookowym profilu wpis, w którym stwierdził, że każdy kto jest patriotą i Polskę kocha, powinien pokojowo walczyć o zmianę „okropnego układu politycznego”. Według Wałęsy patriotycznym czynem będzie poparcie Unii w sporze z Polską. Dlatego też Lech Wałęsa oficjalnie poparł „zdecydowanie poczynania dyscyplinujące w Unii Europejskiej” wobec polskiego rządu.Prawdopodobnie miał na myśli uruchomienie art. 7, który może skutkować licznymi sankcjami dla naszej ojczyzny.

 

Wg byłego prezydenta, dopóki nie należeliśmy do Unii, niedopuszczalna była ingerencja w sprawy wewnętrzne kraju, jednak skoro jesteśmy jej członkami to należy prosić Unię „o pomoc”.

Wałęsa napisał: „Bardzo proszę Unie i innych przyjaciół Polski o jeszcze bardziej zdecydowane działania dyscyplinujące a polskich parlamentarzystów europejskich o zdecydowane popieranie tych działań w Unii”.

 

Według Wałęsy nie jest to działanie przeciw Polsce a przeciw rządowi. Fakty są jednak takie, że ten rząd wybrała miażdżąca większość Polaków i cieszy się on ogromną popularnością.

 

Wałęsa odgrażał się także po raz setny, że zorganizuje publiczne spotkanie i ostatecznie wyjaśni sprawę teczki Kiszczaka a także opowie o„roli jaką odegrali w tych barbarzyńskich prowokacjach między innymi tacy ludzie jak Kaczyńscy Cenckiewicz, Wyszkowski Gwiazda ”. Ogłosił, że przedstawi fakty świadków oraz dowody.

Cały „apel” Lecha Wałęsy poniżej:


Źródło: facebook.com
9-latek bawił się w chowanego z bratem i zatrzasnął się w… HORROR!

9-latek bawił się w chowanego z bratem i zatrzasnął się w… HORROR!

9-letni chłopiec z Niemiec bawiąc się w chowanego znalazł „bezpieczne” miejsce do ukrycia w czasie, nie wiedział nawet jak bardzo bezpieczne. Gra zakończyła się w ten sposób, że chłopiec spędził kilka godzin wewnątrz zatrzaśniętego sejfu. Na szczęście na pomoc ruszyli…

W piątek chłopiec odwiedził swojego dziadka w jego domu w Berlinie. Razem z młodszym bratem bawił się w chowanego. W czasie zabawy znalazł pusty i otwarty sejf w jednym z pomieszczeń. Chłopiec nie wiele myśląc zamknął się w sejfie. Nie miał pojęcia, że gdy zamknie za sobą metalowe drzwi chronione szyfrowym zamkiem to już ich nie otworzy.


 

Na szczęście członkowie rodziny zdali sobie sprawę, że dziecko zatrzasnęło się w sejfie, jednak nikt nie potrafił go otworzyć. Jedyną osobą znającą kod, był dziadek chłopca, który był wtedy poza domem.

 

Rodzina wezwała strażaków, którzy próbowali odkryć kombinacje cyfr, by otworzyć zamek. Jednocześnie do wewnątrz wpompowywali tlen, aby 9-latek mógł swobodnie oddychać w oczekiwaniu na ratunek.

 

W końcu po trzech godzinach intensywnej pracy udało się oswobodzić dziecko. Chłopiec czuł się dobrze – poinformowała straż pożarna. Strażak biorący udział w akcji – Thomas Kirstein – nazwał akcję „wczesnym prezentem świątecznym”.

 

Źródło: rmf24.pl
Po świecie chodzą potomkowie Hitlera. Zawarli ze sobą SEKRETNY pakt!

Po świecie chodzą potomkowie Hitlera. Zawarli ze sobą SEKRETNY pakt!

POTOMKOWIE HITLERA ZAWARLI PAKT. BARDZO DZIWNY PAKT! Po świecie chodzi obecnie pięciu żyjących potomków Adolfa Hitlera.  I na tych pięciu linia krwi tego niemieckiego dyktatora zakończy się! Cała piątka zawarła między sobą osobliwy PAKT!
Peter Raubal, Heiner Hochegger. Alexander, Louis and Brian Stuart-Houstonowie. Praktycznie nic ich nie łączy. Poza jednym, wszyscy są krewnymi Hitlera i wszyscy zobowiązali się… Czytaj więcej na niesamowitahistoria.pl