Myślisz, że MORSOWANIE jest zdrowe? Żebyś się nie zdziwił! [Video]

Myślisz, że MORSOWANIE jest zdrowe? Żebyś się nie zdziwił! [Video]

Doktor Łukasz Wysieński odpowiada na dość popularne dziś pytanie a mianowicie: Czy morsować? Czy morsowanie jest dobre dla naszego zdrowia?


 

 

Źródło: NetMedia TV

 

 
Szwedzki stół: GOŁE TYŁKI w londyńskim metrze! Uczta dla islamskich imigrantów!

Szwedzki stół: GOŁE TYŁKI w londyńskim metrze! Uczta dla islamskich imigrantów!

Czy to „szwedzki stół” dla islamskich imigrantów i gwałcicieli? Nie, to międzynarodowa akcja „dzień bez spodni”.


 

Wzięło w niej udział około 300 osób w londyńskim metrze. Była to dziewiąta już edycja „Dnia bez spodni”. Akcja nie ma konkretnego celu, ma być po prostu żartem. Dzień bez spodni odbył się po raz pierwszy w Nowym Jorku w 2002 r., a następnie zwyczaj ten rozprzestrzenił się na inne kraje.

 

Na podziw zasługuje odwaga białych kobiet, które pokazują tyłki muzułmańskim imigrantom, którymi targają potężne żądze i nieopanowana chuć. Akcja bez spodni może skończyć się dla wielu kobiet nieciekawie.

Źródło: express.co.uk /  onet-one.plUkraińcy DRWIĄ z Polaków i z Polski! Janusze biznesu zacierają ręce…

Ukraińcy DRWIĄ z Polaków i z Polski! Janusze biznesu zacierają ręce…

Tyle się ostatnio pieje w mediach o rynku pracownika, jednak zapomina się dodać, że jest to rynek pracownika… ukraińskiego. Ukraińcy masowo wjeżdżają do Polski i masowo… oszukują Polskę i Polaków. Skarb Państwa traci miliony złotych!


 

Potop ukraińskich niewolników

 

PO jako pierwsza otworzyła granicę dla Ukraińców, pozwalając by zalali nasz kraj praktycznie bez żadnej kontroli. PiS kontynuuje ten idiotyczny i bezmyślny proceder. Wpuszcza się do Polski Ukraińców jak leci, także z wyrokami za morderstwa i oszustwa. A oni dokonują u nas przestępstw podobnych lub gorszych niż u siebie. Czy polskie władze skretyniały do końca? Czy naprawdę nie widzą, że wpuszczanie to Ukraińców służy tylko Ukrainie (która aktualnie przeżywa ogromny kryzys gospodarczy) oraz Januszom biznesu, którzy za grosze zatrudniają ukraińskich murzynów do najcięższych prac. Przyczynia się to do konserwowania patologii na polskim upośledzonym rynku pracy, gdzie Janusze mają czelność płacić człowiekowi 10 zł/h… Są to stawki na skraju przetrwania biologicznego.

 

Janusze biznesu tańcują pod rękę z Ukraińcami

 

Okazuje się także, że Janusze biznesu korzystając z ukraińskich niewolników nie odprowadzają za nich żadnych składek. Tak więc Janusze pospołu z Ukraińcami okradają Skarb Państw – Polskę i Polaków i przyczyniają się drogą nieuczciwej konkurencji do koszenia rodzimych firm zatrudniających Polaków na uczciwych warunkach.

Morski Oddział Straży Granicznej przeprowadził na Pomorzu kontrolę, której wyniki doskonale ilustrują powyższą tezę. Okazało się, że polscy „przedsiębiorcy” (prawdziwi Janusze biznesu) nielegalnie „zatrudniają” Ukraińców na gigantyczną skalę.

Ukraińcy pracowali na Pomorzu bez ważnej zgody na pobyt, a tylko w tym regionie aż 2500 osób pochodzenia ukraińskiego przyznało się, że nigdy nie podpisali żadnej umowy, choć zarabiali w Polsce pieniądze.

 

Kochanowski napisał prawdę: „[…] Polak przed szkodą i po szkodzie głupi”, głupi jak but. Zarówno krótkowzrocznie patrzący rząd, chciwi Janusze biznesu a także sami Polacy powtarzający jak kretyni, że im Ukraińcy nie przeszkadzają skoro uczciwie pracują… no właśnie okazuje się, że uczciwie nie pracują i nie mają zamiaru.

 

Źródło: wrealu24.pl

 

 
Trolowała Wegan i Lewaków wstrzykując im do dań…! BEKA!

Trolowała Wegan i Lewaków wstrzykując im do dań…! BEKA!

Brytyjska kucharka miała nietypowe hobby. Zajmowała się trolowaniem wegan. Kobieta wstrzykiwała do przygotowywanych przez siebie wegańskich dań mięsne produkty.  Po ujawnieniu swojego „hobby” na Facebooku Laura Goodman otrzymała listy z pogróżkami. Niektórzy autorzy, zdumieni jej nietycznym postępowaniem, grozili jej nawet śmiercią. Gdzie się podziała lewacka wrażliwość?


Kobieta pochwaliła się niewinną zabawą na portalu społecznościowym. „Kilka godzin temu wstrzyknęłam coś do dania weganowi, któremu wydawało się, że jest święty. Biedaczek poszedł spać myśląc, że nadal jest weganem” – napisała na swoim profilu pani Goodman.

 

Lewacy i weganie rzucili się jej do gardła jak wściekłe psy doprowadzając kobietę do tego, że musiała się zwolnić z pracy. W obecnych czasach słowa weganin i lewak można stosować niemal jako zamienniki. Weganie to zazwyczaj ludzie wyczuleni na krzywdę zwierzątek, mrówek, muszek owocówek i kurczaczków, którzy jednocześnie bezlitośnie popierają mordowanie dzieci nienarodzonych za pomocą klinik aborcyjnych bądź pigułek i wszelakiej chemii. Bardziej wzrusza ich los zwierząt i drzew niż bezbronnych małych dzieci.

 

Trzeba przyznać, że Brytyjka kapitalnie ich strolowała.

 

Źródło: rmf24.pl / onet-one.pl