Modlili się publicznie za prezydenta, który jest SODOMITĄ!

Modlili się publicznie za prezydenta, który jest SODOMITĄ!

„Różaniec wynagradzający Bogu za sodomię” – pod takim hasłem w Słupsku, którym rządzi zadeklarowany gej Robert Biedroń, Krucjata Różańcowa Młodych zorganizowała publiczny różaniec.


 

„Publiczny Różaniec w Słupsku – ekspiacja za grzech sodomii oraz w intencji nawrócenia prezydenta R. Biedronia” – opisali wydarzenie na Facebook’u jego organizatorzy.

 

Na antenie Polsat News prezydent Słupska odniósł się do demonstracji: – Akurat przechodziłem obok, gdy trwała modlitwa. Powiedzieliśmy sobie dzień dobry.


Źródło: facebook.com
Adoptował dzieci, potem gwałcił je i bił metalowym prętem…

Adoptował dzieci, potem gwałcił je i bił metalowym prętem…

Przed Sądem Okręgowym w Opolu we wtorek ruszył proces 50-letniego Artura T. oskarżonego o wielokrotne gwałty na przysposobionych, małoletnich dzieciach. Proces toczy się z wyłączeniem jawności.


 

Śledczy ustalili, że oskarżony dopuścił się bestialskich czynów w latach 2003-2010 na przysposobionym synu i córce, kiedy dzieci miały mniej niż 15 lat.

 

Jak powiedziała PAP Aneta Rempalska z biura prasowego opolskiego sądu, zarzuty, które postawiono mężczyźnie to wielokrotne zgwałcenie – także przy użyciu siły, doprowadzanie do innych czynności seksualnych, brutalne bicie metalowym prętem lub kijem, znęcanie się psychiczne i fizyczne.

 

Oskarżony chcąc wymusić posłuszeństwo groził adoptowanym dzieciom, że jeżeli nie będą wykonywać właściwie swoich obowiązków domowych, zostaną odesłane do domu dziecka. Mający dzisiaj 18 i 19 lat pokrzywdzeni nie przyszli na proces. Oskarżonemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl
Chcieli porwać jej dziecko do Jugendamtu! W ostatnim momencie…

Chcieli porwać jej dziecko do Jugendamtu! W ostatnim momencie…

To jakaś hitlerowska organizacja – mówi 32-letnia Malwina, która w miniony weekend wraz ze swoim 2,5-letnim synem uciekła z ośrodka Jugendamtu w Büsum na północy Niemiec. Kobieta od niedzieli ukrywa się w Polsce.


 

Mimo braku mieszkania i pieniędzy młoda matka uciekła z Niemiec, bo odkryła, że jej synek miał zostać oddany Niemce, która nie mogła mieć dzieci.

– Uciekłam nielegalnie, ponieważ urzędnicy Jugendamtu chcieli oddać moje dziecko do adopcji, do innej rodziny zastępczej – mówi pani Malwina. – Mieszkałam w Niemczech osiem lat. Nie znałam takiej organizacji jak Jugendamt, dopiero od prawników i pana Wojciecha Pomorskiego [prezesa Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech – red.] dowiedziałam się, że to jest jakaś hitlerowska organizacja, która kradnie dzieci i sprzedaje je za duże pieniądze.

Rok temu pani Malwina rozstała się z niemieckim partnerem. To wtedy Hitlerjug.. ekhm to znaczy Jugendamt „otoczył opieką” ją i jej syna. Razem z dzieckiem trafiła do ośrodka w Jugendamtcie. Rzekomo z powodu niewłaściwej opieki nad synem. Po jakimś czasie chłopiec został przekazany do rodziny zastępczej, gdzie przebywał przez kilka miesięcy. Kobieta zaskarżyła instytucje do sądu i wygrała, dziecko wróciło do niej, ale razem z nim została osadzona w ośrodku w Büsum. Polka uciekła z placówki w nocy z soboty na niedzielę. Przy ucieczce był reżyser Ernest Saj, autor dokumentalnego filmu „Ucieczka z piekła”.

– Można powiedzieć, że ona była zaszczuta, bo mieszkańcy tej miejscowości są w zmowie z tamtejszym Jugendamtem. Tak jakby zależało im na tym, aby te dzieci, szczególnie innych narodowości, przebywały w tym ośrodku. Nie wiem, czy to gmina na tym zarabia, jak to wygląda. Dopiero będę to dokumentował, bo robimy z tego film – mówi Saj.

Jugendamt został założony w Niemczech w 1922 roku. Zasady działania tej organizacji zostały zdefiniowane w okresie hitlerowskim przez NSDAP, które włączyło sieć tych placówek do swojego systemu wychowawczego. Po wojnie organizacja ta nie została zdelegalizowana i dziś podlega krajom związkowym w Niemczech.

 

Jak widać nazistowskie tradycje są bardzo żywe w Niemczech!
Pies najlepszym przyjacielem człowieka? Po prostu musisz to zobaczyć!

Pies najlepszym przyjacielem człowieka? Po prostu musisz to zobaczyć!

Pies uczący raczkować małe dziecko! Czy jest słodszy widok?