MASAKRA! JAK TAKIE COŚ MOŻE W NAS ŻYĆ?! (WIDEO) ZOBACZ CO WYCIĄGNĘLI Z CZASZKI SWOJEGO KOLEGI!

MASAKRA! JAK TAKIE COŚ MOŻE W NAS ŻYĆ?! (WIDEO) ZOBACZ CO WYCIĄGNĘLI Z CZASZKI SWOJEGO KOLEGI!

Uuuuuggghhhh! Obrzydliwe! Jak takie coś mogło żyć w człowieku ?!


Zdumienie wzmaga fakt, iż owe nietypowe znalezisko w ciele pewnego młodego kolesia zalęgło się …w jego głowie!

Na nagraniu możecie zobaczyć, jak grupa przyjaciół bada głowę swojego kolegi, na której pojawił się wielki, nietypowy pryszcz

Ale zaraz, czy to na pewno jest pryszcz?

Pomocni znajomi nieszczęśnika przystąpili do wyciskania przerośniętego „syfa”, gdy nagle podczas chałupniczej operacji na jego czaszce stanęli jak wryci!

Otóż okazało się, że to nie był pryszcz, tylko dobrze rozwinięta larwa pewniej odmiany bardzo dokuczliwego gza, który lgnie się w żywym mięsie, żywiąc się tkankami żywiciela!

Obrzydliwe! Ale jednocześnie, jak musicie przyznać, satysfakcjonujące nagranie – odpalcie koniecznie!
TO MIAŁY BYĆ WYMARZONE WALENTYNKI! KOCHAJĄCY IDIOTA CHCIAŁ ZABRAĆ UKOCHANĄ NA KONCERT „RED HOT CHILLI PEPPERS”, A SKOŃCZYLI NA…SAMI OCEŃCIE, JAK MOŻNA BYĆ TAKIM OSZOŁOMEM!?

TO MIAŁY BYĆ WYMARZONE WALENTYNKI! KOCHAJĄCY IDIOTA CHCIAŁ ZABRAĆ UKOCHANĄ NA KONCERT „RED HOT CHILLI PEPPERS”, A SKOŃCZYLI NA…SAMI OCEŃCIE, JAK MOŻNA BYĆ TAKIM OSZOŁOMEM!?

To miał być wymarzony dzień dla niejakiego Duncana Robba, który z okazji Walentynek chciał zrobić swojej dziewczynie piękną niespodziankę!


Otóż kochający Duncan z melomańskim zacięciem postanowił zabrać swoją ukochaną na koncert światowej sławy rocka, grupy Red Hot Chilli Peppers, która to miała wystąpić w Belfaście.

Przewidujący i zapobiegliwy Robb wiedział, że z racji tego, iż ludzie będą walili na koncert amerykańskiego zespołu „drzwiami i oknami” bilety powinien kupić wcześniej, aby uniknąć stresu tuż przed koncertem.

Zapowiadało się na „bajkę”, z racji tego, iż „Papryczki” to ulubiony zespół jego dziewczyny!

Niestety cały romantyczny plan-niespodzianka wziął w łeb. To znaczy, niespodzianka była, ale mocno rozczarowująca!

Otóż najwyraźniej niedouczony czytania oszołom, Duncan, nie dopatrzył, że na plakacie reklamującym wydarzenie znajduje się nazwa: „Red Hot Chili Pipers” – zespół reklamowany, jako „największa na świecie kapela grająca na dudach”!

Fakt ten odkryła na „godziny” przed koncertem jego własna dziewczyna, która tym samym zrobiła sobie sama przykrą niespodziankę…

O dziwo skompromitowana para postanowiła wykorzystać zakupione już bilety i udała się na koncert „dudziarzy”.

Szczerze? Nawet nie jest nam żal tego kretyna, zresztą, wystarczy popatrzeć na jego twarz…

A wy? współczujecie skompromitowanemu kochasiowi, który zawiódł brutalnie swoją dziewczynę?
SMUTNA WIADOMOŚĆ – ODSZEDŁ TWÓRCA WASZYCH ULUBIONYCH BAJEK Z DZIECIŃSTWA, ZOBACZ JAKICH

SMUTNA WIADOMOŚĆ – ODSZEDŁ TWÓRCA WASZYCH ULUBIONYCH BAJEK Z DZIECIŃSTWA, ZOBACZ JAKICH

To jest naprawdę smutna wiadomość, biorąc pod uwagę fakt, iż ten utalentowany człowiek dał nam wiele świetnych bajek, na których wychowywaliśmy się zarówno my, jak i nasi rodzice.


Nie żyje Leszek Marek Gałysz. Współautor „Pomysłowego Dobromira” zmarł w środę, 14 lutego, w Warszawie. Miał 69 lat.

Leszek Marek Gałysz był współautorem seriali animowanych, takich jak: „Pomysłowy Dobromir”, „Dixie”, „Fortele Jonatana Koota”.

Odpowiadał za reżyserię takich seriali jak: „O dwóch takich, co ukradli księżyc” (1984-1989) z niezapomnianymi piosenkami w wykonaniu zespołu Lady Pank, „Film pod strasznym tytułem” (1993-1999) oraz „Bukolandia” (197-2006).

Twórca pełnometrażowego filmu animowanego „Jacek i Placek” oraz „Odwróconej góry albo filmu pod strasznym tytułem” z muzyką Jana Pospieszalskiego, VooVoo i Joszka Brody. Autor pełnometrażowej animacji „Tytus, Romek i A’Tomek wśród złodziei marzeń” oraz filmów „Szalony zegar” (2009) i „Rybak na dnie morza” (2011).

Był absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Od 1970 był związany ze Studiem Miniatur Filmowych w Warszawie.

Nam szczególnie zapadł w pamięć „Pomysłowy Dobromir”, który obudził w wielu maluchach zmysł do majsterkowania. Będzie nam go bardzo brakowało…

źródło: interia.pl

 
ALE JAJA! (FOTO) ZOBACZ O CO PEWIEN ŻYD OSKARŻYŁ KONTROLUJĄCYCH GO CHILIJCZYKÓW!

ALE JAJA! (FOTO) ZOBACZ O CO PEWIEN ŻYD OSKARŻYŁ KONTROLUJĄCYCH GO CHILIJCZYKÓW!

Nietypowa przygoda spotkała rzekomo pewnego obywatela Izraela, który podróżował z Chile do Argentyny.


Otóż Tal Y’aakobi twierdzi, że gdy przekraczał granicę z Chile do sąsiedniej Argentyny jeden z urzędników służby granicznej potraktował go skandalicznie !.

Mężczyzna przykre dla siebie odkrycie zauważył dopiero kilka dni po kontroli granicznej.

Spóźnione odkrycie kosztowało go 200 USD – Żyd musiał, już w ojczyźnie, wymienić paszport, ponieważ odkrył w nim narysowanego solidnego męskiego członka, wraz z napisem „Niech żyje Palestyna!”

Oburzony Żyd twierdzi, że to właśnie jeden z funkcjonariuszy go kontrolujących odpowiada za ten przykry żart, który zrobiono mu, gdy bez podania przyczyny przedłużono jego kontrolę do 1,5 h.

Pan Y’aakobi twierdzi, że stał się ofiarą rasistowskich uprzedzeń.

-Od początku ten facet na granicy był do mnie wrogo nastawiony i oddał mi mój paszport rzucając mi go przed nos – pożalił się płaczliwy obywatel Izraela.

A wy? Jak myślicie? Izraelczyk mówi prawdę, czy nie? 😉

źródło: mirror.co.uk