„Mahomet to był seryjny gwałciciel i morderca”! Ks. Oko masakruje Islam!

„Mahomet to był seryjny gwałciciel i morderca”! Ks. Oko masakruje Islam!

Tam, gdzie wchodzą muzułmanie tam kończy się wolność, tam nie można zmienić religii, tam jest przemoc – mówił na antenie TVP Info ks. profesor Dariusz Oko. Na szczęście w Polsce jest ich mało, dzięki temu mamy wolność słowa, która pozwala na mówienie prawdy o Mahomecie, który według wielu historyków jest po prostu określanym mianem obrzydliwego pedofila!


 

Duchowny zaznaczył, że przemoc jest istotą, wręcz sercem islamu. – Trzeba pamiętać, że sam Mahomet to nie był drugi Pan Jezus, tylko to był człowiek, który serynie mordował i gwałcił ze swoimi towarzyszami – tłumaczył.

 

Gość TVP Info dodał, że jednego dnia Mahomet potrafił zrobić mały Holocaust. – Wymordował całe plemię – 800 mężczyzn – a ich kobiety sprzedał na targu. Jemu przypadło 20 proc., to była jego część w łupach – opowiedział duchowny.

 

Ks. Dariusz Oko podkreślił, że Koran jasno nakazuje naśladowanie Mahometa, dlatego też wszędzie gdzie pojawiał się islam, wraz z nim pojawiała się przemoc i prześladowanie. Jak dodawał, także dziś wszędzie gdzie rządzi islam, łamane są podstawowe prawa człowieka: nie ma wolności, szacunku dla kobiet i niewierzących w Islam. – Muzułmanin, który chciałby przejść na chrześcijaństwo, miał być zamordowany przez własną rodzinę. To jest religia przemocy – przekonywał.

 

Patrząc na to co muzułmanie wyprawiają w Europie Zachodniej, oraz na tabuny muzułmańskich gwałcicieli szalejących po Szwecji, bądź muzułmańskie gangi oblewające ludzi kwasem po twarzy w Anglii widzimy, że ks. Oko mówi prawdę. Owoce islamu to mordy, gwałty i zezwierzęcenie.

 

Źródło: dorzeczy.pl , wykop.pl
Andruszkiewicz koncertowo ZAORAŁ Petru! Na Ryśka czeka praca w… cyrku!

Andruszkiewicz koncertowo ZAORAŁ Petru! Na Ryśka czeka praca w… cyrku!

Adam Andruszkiewicz skomentował błazenadę opozycji, która zamiast świętować wigilię jątrzy i judzi Polaków przeciw rządowi. Szczególnie rozśmieszyły Andruszkiewicza deklaracje Ryszarda Petru. Okazuje się, że niedawno zdetronizowany szef Nowoczesnej pragnie zostać…


 

„Także w Święta nasi politycy świetnie nas bawią, chyba lepiej niż „Kevin sam w domu”. Tradycyjnie nie zawiódł mnie Ryszard Petru, który w wywiadzie stwierdził, że…widzi siebie jako twarz gospodarczą zjednoczonej opozycji PO i Nowoczesnej. Dla mnie, to świetna wiadomość – jeśli twarzą tego projektu będzie Petru, Szczerba i Scheuring-Wielgus, to „Ucho prezesa” będzie miało sporą konkurencję, a polityka dostarczy nam wiele uśmiechu. Panie Petru – do dzieła! Niech pan jednoczy opozycję pod swoim nazwiskiem. Po tym jak już wypadnie Pan z polityki – praca w cyrku murowana ” – napisał Andruszkiewicz na swoim profilu na facebooku.

 

Trudno się z nim nie zgodzić, poniżej, krótkie wideo, które rozśmiesza internautów do łez. Oto jak zdetronizowany samozwańczy „król opozycji” nie radzi sobie z porażką, którą poniósł we własnej partii.

 

 

 

źródło: facebook.com, youtube.com

 

 
Wigilia zamieniła się w krwawą rzeźnię! Napastnik zadźgał…

Wigilia zamieniła się w krwawą rzeźnię! Napastnik zadźgał…

Kolacja wigilijna zamieniła się w krwawą jatkę. 41-letni Mazhar Ali został zaatakowany nożem przez swojego młodszego kolegę. Sprawca zadźgał go na oczach klientów świętujących Wigilię w zatłoczonej restauracji Manjaros w Middlesbrough (Anglia). 20-latek został w końcu obezwładniony przez policję i aresztowany.


 

Wigilia została przerwana przez tragiczne wydarzenia, które rozegrały się ok. 15.40. Agresywny 20-latek został obezwładniony policyjnym paralizatorem i aresztowany. Jednak ciosy, które zadał koledze okazały się śmiertelne. 41-latek został zabrany do szpitala, gdzie lekarze bezskutecznie walczyli o swoje życie. Przerażeni goście uciekli w popłochu pozostawiając na stołach świąteczne dania. Zatrzymany mężczyzna przebywa aktualnie w areszcie.

 

 – To smutne, że coś takiego mogło się zdarzyć w Wigilię – mówi Kait Robertson, jeden z ewakuowanych gości. Obsługa restauracji wyprowadziła klientów tak, by nie mieli dostępu do kuchni czy pomieszczeń pracowniczych. Nie wiadomo na razie, co dokładnie zaszło między mężczyznami. Śledczy badają okoliczności zdarzenia. Restauracja na czas ich czynności będzie zamknięta.

 

Źródło: fakt.pl
Czesi SPLUNĘLI w twarz Junckerowi, Timmermansowi i Merkel!

Czesi SPLUNĘLI w twarz Junckerowi, Timmermansowi i Merkel!

We wtorek, czeska telewizja wyemitowała orędzie świąteczno-noworoczne prezydenta Czech Milosza Zemana. Polityk podkreślił, że w czeskim interesie leży zachowanie suwerenności republiki. „Nikt nam nie może dyktować, kogo przyjmiemy na naszym terytorium” – powiedział. Ostro skrytykował także wciskanie imigrantów Czechom.

Wierzę, że koncepcja migracyjnych kwot skończy na śmietniku historii i za rok już nikt o niej nie będzie mówił – przytacza słowa Zemana agencja CTK. Prezydent dodał, że Czechy powinny stać się bardziej energicznym i pewnym siebie partnerem na arenie międzynarodowej, oraz jasno dawać do zrozumienia gdy coś im się nie podoba. Tym stwierdzeniem prezydent Czech jawnie pogardził chorymi koncepcjami imigracyjnymi Komisji Europejskiej i Angeli Merkel.


 

Zeman zarzucał UE, że nie potrafi ona ochronić swoich zewnętrznych granic. Jeżeli chodzi o Sojusz Północnoatlantycki, to sądzę że powinien być o wiele bardziej aktywny w walce z terroryzmem islamskim – mówił też prezydent. W swym orędziu nie poruszył innych tematów międzynarodowych.

Wtorkowe orędzie świąteczno-noworoczne było ostatnim wygłoszonym przez Zemana w kończącej się w marcu 2018 roku kadencji prezydenckiej. 73-letni Zeman liczy na reelekcję w styczniowych wyborach.

 

Źródło: rmf24.pl