KRWAWA RETROSPEKCJA! GOŁOTA MASAKRUJE RYWALA W RINGOWEJ WOJNIE!

KRWAWA RETROSPEKCJA! GOŁOTA MASAKRUJE RYWALA W RINGOWEJ WOJNIE!

Sylwetki Andrzeja Gołoty raczej nie trzeba przypominać nawet przeciętnemu zjadaczowi chleba. Utalentowany polski bokser zawiesił juz rękawice na kołku, ale wciąż jest uznawany przez wielu kibiców za jednego z największych pięściarzy w historii polskiego boksu i legendę tego sportu.


Dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi pięściarz, który rozpoczął i kontynuował swoją karierę zawodową na amerykańskiej ziemi stoczył wiele ciężkich, krwawych bojów. Popularne są jego dwie walki z legendą amerykańskiego boksu, Riddickiem Bowe. Polak walczył także z takimi sławami pięściarstwa, jak: Lennox Lewis, Chris Byrd oraz Lamon Brewster, nie wspominając o jego, uznanej za nieodbytą, walce z Mike Tysonem.

Andrzej Gołota potykał się także z wieloma bokserskimi prospektami, którym w wielu wypadkach, łamał karierę.

Takim przykładem może być jego krwawy i szaleńczy bój z ówczesną nadzieją wagi ciężkiej, Corey’em Sandersem. Do pojedynku doszło 21 lipca 1998 roku, w Atlantic City

Fani obecni na hali, jak i przed telewizorami byli wstrząśnięci bezlitosnym mantem, jakie otrzymał z rąk naszego Andrzeja Corey Sanders, a druga runda owego pojedynku została uznana przez wielu bokserskich ekspertów za jedną z najkrwawszych ringowych wojen w historii, i z tej racji chcielibyśmy Wam przypomnieć ową sławną rundę. Zresztą, popatrzcie sami! To był ostry łomot!

źródło: youtube
PRZEGIĘŁA? KIM KARDASHIAN SFOTOGRAFOWANA PÓŁNAGO PRZEZ WŁASNĄ CÓRECZKĘ!

PRZEGIĘŁA? KIM KARDASHIAN SFOTOGRAFOWANA PÓŁNAGO PRZEZ WŁASNĄ CÓRECZKĘ!

Znana celebrytka, Kim Kardashian, wywołała oburzenie wśród swoich fanów umieszczając w sieci kolejne swoje pół nagie zdjęcie, tyle, że zrobione przez jej 4-letnią córkę, North !


Uwielbiająca błysk fleszy amerykańska celebrytka słynie z prezentowania swoich wdzięków przed opinią publiczną, ale tym razem według jej fanów i wielbicieli, przegięła.

Sympatyków Kim oburzył fakt, iż zdjęcie zostało wykonane przez jej zaledwie 4-letnią córeczkę, North.
Sympatycy celebrytki nie zostawili na niej suchej nitki za „wykorzystanie” córki do zrobienia jej zdjęcia.

Niegrzeczne! Twoja córka nie powinna Ciebie takiej oglądać – doradził jeden z fanów gwiazdy.
-Powinnaś usunąć tę fotkę, jest co najmniej niewłaściwa – grzmiał inny wielbiciel „Kardashianki”.

Na samej fotce nie widać, kto jest jej autorem, ale jak zapewniła sama Kim, zrobiła to jej córeczka. Dumna mama pozuje z odkrytymi plecami i seksownie opadającym stanikiem.

Pomimo posiadania trójki dzieci, rozochocona gwiazda nie zamierza przystopować i na 100% będzie nas raczyć coraz to nowymi fotkami, na których będziemy mogli podziwiać jej sławne pośladki.

źródło: mirror.co.uk
Pasażerowie samolotu przeżyli chwile GROZY! Piloci uciekli z kabiny!

Pasażerowie samolotu przeżyli chwile GROZY! Piloci uciekli z kabiny!

Bójka wybuchła na pokładzie maszyny Jet Airways lecącej z Mumbaju do Londynu. Niedługo po starcie 1 stycznia pilot w kokpicie uderzył towarzyszącą mu pilotkę. Kobieta z płaczem wybiegła za drzwi. Za nią wybiegł mężczyzna i dalej się wściekle kłócili.


 

Przez pewien czas samolot leciał bez kontroli załogi. Na pokładzie było 324 pasażerów. Linia zgłosiła przypadek indyjskiej Generalnej Dyrekcji Lotnictwa Cywilnego (DGCA). Pasażerowie przeżyli prawdziwe chwile grozy.

 

Władze indyjskich linii lotniczych nie miały wątpliwości. Pilotka i pilot stracili pracę. Komunikat wystosowany przez Jet Airways nie pozostawia niedomówień – informuje BBC News.

 

Źródło: o2.pl

 
Amerykańscy Fizycy: „Czas NIE ISTNIEJE!”

Amerykańscy Fizycy: „Czas NIE ISTNIEJE!”

Czas jest pojęciem, które pozwala lepiej zrozumieć zjawiska, jakie zachodzą w najbardziej odległych od nas zakątkach wszechświata. Okazuje się, że czas wcale nie jest tym, czym nam się dotąd wydawał.


 

Według fizyków teoretycznych czas jest pojęciem wymyślonym przez człowieka, żebyśmy potrafili rozróżnić to, co jest „teraz” od tego, co postrzegamy jako „przeszłość”. Pojęcie czasu jest tylko iluzją naszych umysłów, ponieważ tak naprawdę wszystko, co było i będzie dzieje się dokładnie w tym momencie.

 

Za tą nowatorską teorią stoi grupa fizyków z Massachusetts Institute of Technology. Postanowili oni odpowiedzieć na jedno z największych i najtrudniejszych pytań, jakie zadaje sobie ludzkość od zarania dziejów: czym jest czas.

 

Większość ludzi w ogóle nie zastanawia się nad tym, czym jest czas, ale w istocie nie znamy żadnych praw fizyki mówiących o tym, że czas powinien poruszać się wyłącznie do przodu. Badacze założyli, że prawa fizyki, jakie obecnie znamy, są symetryczne, więc zgodnie z tym można założyć, że jeśli czas porusza się do przodu, to tak samo może poruszać się wstecz.

 

„Iluzją jest, że każde zdarzenie, które dzieje się teraz, staje się przeszłością, a każde wydarzenie z przyszłości jeszcze nie istnieje. Jestem jednak pewien, że mój mózg pracuje tu i teraz. Wydaje nam się, że chwile, które przeżyliśmy, już minęły, ponieważ nasze mózgi je zapamiętują” – powiedział fizyk Max Tegmark z Massachusetts Institute of Technology.

 

CZYTAJ DALEJ TUTAJ