Islamskie dzieci stają się TERRORYSTAMI! Niemcy w szoku…

Islamskie dzieci stają się TERRORYSTAMI! Niemcy w szoku…

Nastolatek z Austrii został oskarżony o namówienie 12-letniego chłopca do podłożenia bomby w czasie bożonarodzeniowego jarmarku – podaje austriacka agencja APA.


 

18-letni Austriak Lorenz K. usłyszał kilkanaście zarzutów w związku ze swoją terrorystyczną działalnością. Albański młodzieniec od roku przebywa w więzieniu.

Dopiero teraz ujawniono, że zdołał on namówić mieszkającego w Niemczech, a pochodzącego z Iraku 12-latka do podłożenia bomby. Do wybuchu miało dojść w czasie bożonarodzeniowego jarmarku w niemieckim Ludwigshafen w 2016 roku.

 

Jakimś cudem napakowany gwoździami i ostrymi przedmiotami ładunek nie eksplodował. Niemcy mieli dużo szczęścia, inaczej znowu zapłaciliby krwią za głupotę i butę swoich polityków.

 

Albańczyk po raz pierwszy trafił do więzienia w wieku 16 lat za kradzież. Tam przeszedł pranie mózgu u islamistów. Nastolatek przysiągł na wierność ISIS. Po wyjściu z więzienia zaczął chodzić do meczetów, gdzie zradykalizował się jeszcze bardziej.

 

Austriackie i niemieckie media podkreślają porażkę systemu penitencjarnego, a także służb. Do radykalizacji dochodzi w więzieniach, a państwo nie ma żadnych wypracowanych metod, by temu zapobiec.

 

Pochodzący z Iraku, obecnie 13-letni niedoszły zamachowiec przebywa pod nadzorem policji. Jest zbyt młody, by postawić mu zarzuty. Oto islam – religia „pokoju”…

 

Źródło: najwyższyczas.com
Ojczym polewał dzieci wrzątkiem i gwałcił! Kat został…

Ojczym polewał dzieci wrzątkiem i gwałcił! Kat został…

Koszmar chłopców trwał trzy miesiące, ale w psychice dwóch braci – 7-latka i 9-latka pozostawił trwałe ślady. Do gdańskiego sądu właśnie trafił akt oskarżenia w sprawie znęcania się nad rodzeństwem, którego dopuszczała się matka i ojczym. Szczegóły przerażają


Ojczym kazał chłopcom stać w lodowatej wodzie, brutalnie bił po głowie, żądał jedzenia surowych potraw, domagał się, by biegali po polu z podniesionymi rękami, a w nocy gwałcił – oto co spotkało dwójkę braci z Drawska Pomorskiego. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce między styczniem, a marcem w 2016 roku. Matka dzieci przyglądała się im ze stoickim spokojem a może i z jakąś chorą satysfakcją? Do gdańskiego sądu właśnie trafił akt oskarżenia w tej straszliwej sprawie. Prokuratura ujawnia, że dwójce zezwierzęconych rodziców grozi nawet dożywocie. – Charakter, ilość i rodzaj obrażeń wskazują na to, że sprawcy, działając z zamiarem ewentualnym, czyli przewidując możliwość i godząc się na to, usiłowali pozbawić życia pokrzywdzonych – powiedział Maciej Załęski z prokuratury w Gdańsku.

 

Z badań, które przeprowadzili biegli wynika, że matka chłopców cierpi na zaburzenia osobowości w sferze seksualnej. Oby ręką sędziego wymierzyła bydlakom surową karę.

 

Źródło: se.pl
Myślisz, że MORSOWANIE jest zdrowe? Żebyś się nie zdziwił! [Video]

Myślisz, że MORSOWANIE jest zdrowe? Żebyś się nie zdziwił! [Video]

Doktor Łukasz Wysieński odpowiada na dość popularne dziś pytanie a mianowicie: Czy morsować? Czy morsowanie jest dobre dla naszego zdrowia?


 

 

Źródło: NetMedia TV

 

 
Szwedzki stół: GOŁE TYŁKI w londyńskim metrze! Uczta dla islamskich imigrantów!

Szwedzki stół: GOŁE TYŁKI w londyńskim metrze! Uczta dla islamskich imigrantów!

Czy to „szwedzki stół” dla islamskich imigrantów i gwałcicieli? Nie, to międzynarodowa akcja „dzień bez spodni”.


 

Wzięło w niej udział około 300 osób w londyńskim metrze. Była to dziewiąta już edycja „Dnia bez spodni”. Akcja nie ma konkretnego celu, ma być po prostu żartem. Dzień bez spodni odbył się po raz pierwszy w Nowym Jorku w 2002 r., a następnie zwyczaj ten rozprzestrzenił się na inne kraje.

 

Na podziw zasługuje odwaga białych kobiet, które pokazują tyłki muzułmańskim imigrantom, którymi targają potężne żądze i nieopanowana chuć. Akcja bez spodni może skończyć się dla wielu kobiet nieciekawie.

Źródło: express.co.uk /  onet-one.pl