Iran się nie patyczkuje! Właśnie powiesili PEDOFILA i MORDERCĘ!

Iran się nie patyczkuje! Właśnie powiesili PEDOFILA i MORDERCĘ!

Irańczycy powiesili we czwartek młodego mężczyznę, na którym ciążył wyrok śmierci za zgwałcenie i zabicie sześcioletniej afgańskiej dziewczynki – podały lokalne media. Ofiara – Setayesh Ghoreyshi została uprowadzona w miejscowości Varamin, na południe od Teheranu w kwietniu 2016 roku i zamordowana przez pedofila Amirhosseina Pourjafara. Amnesty International oczywiście oprotestowała wyrok.


 

Pourjafar w chwili dokonania ohydnej zbrodni miał 17 lat. Gholamhossein Esmaili, przewodniczący sądu w Teheranie, powiedział w czwartek, że „rodzina ofiary nalegała na zastosowanie kary, która została wykonana dziś rano”.

 

Amnesty International oczywiście potępiła wyrok i jego wykonanie. Według nich zboczeńcy, pedofile i mordercy powinni spokojnie chodzić sobie na wolności… cóż, wolnoć Tomku w swoim domku. Pedofile, zboczeńcy i mordercy powinni dostawać jasny sygnał od państwa, że za ich zbrodnie czeka ich czapa.

 

Ale przeciwnikiem kary śmierci jest każdy komu jeszcze nie zgwałcono dziecka, żony, siostry. Potem optyka się zmienia. Lewacy mają zerową empatię. Na szczęście Iran nie słucha ich bełkotu. Dura lex, sed lex czyli twarde prawo ale prawo – jak mawiali starożytni Rzymianie.

 

Źródło: pch24.pl
Brutalne ZDJĘCIA! Sędziowie pobici! Oto piłka nożna

Brutalne ZDJĘCIA! Sędziowie pobici! Oto piłka nożna

W czwartej lidze argentyńskiej piłki nożnej pod koniec listopada miały miejsce barbarzyńskie wydarzenia. Po zakończeniu meczu kibice zespołu Juventud zaatakowali arbitrów. Bili i kopali bez litości…


 

Wszystko z powodu jednej czerwonej kartki dla zawodnika drużyny. Kibice wpadli w szał i brutalnie pobili sędziów. Argentyńska federacja piłkarska podjęła ostre kroki w tej sprawie. Drużyna Juventudu została zdegradowana do niższej ligi, zawieszona na rok, musi także zapłacić karę w wysokości 450 tysięcy argentyńskich peso. Ponadto na dwa i trzy lata zawieszeni zostali zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego, którzy również zaatakowali sędziów.

 

Emocje emocjami, ale z chamstwem i barbarzyństwem na boisku trzeba ostro walczyć. Piłka nożna to sport, a nie klatka MMA.

 

Źródło: przegladsportowy.pl
Psychopata ZGWAŁCIŁ córkę podczas gdy jego żona…

Psychopata ZGWAŁCIŁ córkę podczas gdy jego żona…

Przed świętami Bożego Narodzenia w jednym z domów pod Gnieznem (woj. wielkopolskie) doszło do wyjątkowo ohydnej zbrodni. 40-letni Mirosław K. zgwałcił swoją 15-letnią córkę. Żona nie mogła obronić córki ponieważ w tym czasie…


 

W poniedziałek 18 grudnia żona Mirosława K. spod Gniezna bardzo źle się poczuła. Pojechała do szpitala, okazało się, że ma udar. W domu został jej mąż i nastoletnia córka.

 

Zboczeniec wykorzystał nieobecność swojej żony. Dwa dni po hospitalizacji małżonki, mężczyzna brutalnie zgwałcił 15-letnią córkę. Pokrzywdzona dziewczyna na szczęście zdołała uciec z domu i schronić się u sąsiadów, którzy powiadomili policję.

 

– Mirosław K. został zatrzymany i usłyszał dwa zarzuty dotyczące gwałtu oraz psychicznego i fizycznego znęcania się nad żoną i córką. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Szczegółów sprawy nie mogę zdradzić ze względu na dobro pokrzywdzonej – powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl Małgorzata Rezulak-Kustosz, p.o. Prokuratora Rejonowego w Gnieźnie.

 

Tragiczne zbydlęcenie.

 

Źródło: fakt.pl
SENSACJA: Te krople do OCZU zamienią twój wzrok w NOKTOWIZOR!

SENSACJA: Te krople do OCZU zamienią twój wzrok w NOKTOWIZOR!

Krople do oczu, które umożliwiają człowiekowi widzenie w ciemności nawet na odległość 50 metrów, stworzyli naukowcy z niezależnej grupy Science for the Masses.


 

W ramach najnowszego projektu amerykańscy badacze należący do niezależnej grupy badawczej o nazwie Science for the Masses opracowali krople do oczu, które zwiększają dopływ światła do siatkówki oka i pozwalają widzieć w ciemności na znaczne odległości.

 

Płyn zawiera chlorynę e6 (Ce6) – związek światłoczuły wykorzystywany dotychczas w terapii fotodynamicznej stosowanej w leczeniu trądziku, zwyrodnienia plamki żółtej i nowotworów złośliwych – a także insulinę i dimetylosulfotlenek (DMSO) – substancje wspomagające absorpcję Ce6.

 

Biochemik Gabriel Licina, jeden z badaczy, zgodził się na wypróbowanie nowego wynalazku w praktyce. Koledzy dokładnie oczyścili jego oczy i wpuścili do nich krople. Następnie poprosili go o założenie specjalnych soczewek i okularów przeciwsłonecznych, aby w trakcie oczekiwania na aktywację roztworu ochronić jego oczy przed zbyt jasnym światłem. Po dwóch godzinach przystąpiono do testów.

 

Licina i czworo innych badanych stanowiących grupę kontrolną musiało rozpoznawać w ciemności ruchome lub statyczne symbole znajdujące się na różnokolorowym tle i umiejscowione w różnych odległościach. Ich zadanie polegało też na liczeniu osób stojących pomiędzy drzewami oddalonymi o 25-50 metrów od punktu obserwacyjnego.

 

Dzięki kroplom zawierającym Ce6 Gabriel był w stanie bezbłędnie identyfikować symbole, których jego towarzysze nie mogli nawet dojrzeć i w przeciwieństwie do nich bez problemu rozpoznawał ludzi na zalesionym terenie.

 

Następnego dnia jego wzrok wrócił do normy, a w ciągu kolejnych 20 dni nie stwierdzono występowania żadnych efektów ubocznych.

 

Zachęceni spektakularnymi wynikami swoich badań naukowcy planują kontynuować eksperymenty i mają nadzieję, że stworzone przez nich krople pomogą kiedyś rozświetlić mroki nocy osobom cierpiącym na kurzą ślepotę i inne zaburzenia widzenia. (PAP)

 

Źródło: naukawpolsce.pap.pl