Głupota Włochów nie zna granic! Kuria oddaje muzułmanom teren na…

Głupota Włochów nie zna granic! Kuria oddaje muzułmanom teren na…

Głupota Włochów zatrważa. Kuria we Florencji postanowiła odstąpić muzułmanom teren na budowę meczetu – podały we czwartek lokalne władze oraz tamtejsza archidiecezja i wspólnota islamska. Lewackie media nazwały porozumienie „historycznym”. A nam pozostaje popukać się w głowę… Historyczne to niedługo będą Włochy. Zamiast tego będzie tam kalifat!


 

Meczet powstanie na terenie gminy Sesto Fiorentino koło stolicy Toskanii. Wielu lewicowych dziennikarzy twierdzi, że ta umowa to rozwiązanie problemu jakim było poszukiwanie od kilku lat terenu na budowę muzułmańskiej świątyni. Takiego obszaru, nie można było znaleźć we Florencji przez wiele ostatnich lat.

 

 

Miejscowe władze, kuria we Florencji oraz tamtejszy uniwersytet i stowarzyszenie budowy meczetu wydały wspólną notę informując, że archidiecezja odstąpi wspólnocie islamskiej należący do niej obszar, na którym zostanie wzniesiony ośrodek kultu oraz muzułmańskie centrum kultury. Na mocy tej samej umowy miejscowy Kościół katolicki dostanie od florenckiego uniwersytetu inną ziemię w Sesto Fiorentino, gdzie wybuduje swój ośrodek religijny.

 

 

Media podniecają się tym wydarzeniem pisząc o przełomie i porozumieniu. Przywołuje się także arcybiskup Florencji Giuseppe Betori wiele razy mówił o potrzebie budowy meczetu dla muzułmanów mieszkających w tym mieście i okolicach. „Wszyscy mają prawo do godnego miejsca kultu” – podkreślał hierarcha. Jak zauważa włoski dziennik, metropolita apelował wcześniej do lokalnych władz o znalezienie wyjścia z impasu wokół lokalizacji meczetu.

 

 

 

Nie brak frazesów, że umowa to „niemal rewolucyjny projekt integracji kulturowej” i „przesłanie pokoju”. Najdalej za kilka lat Włosi gorzko pożałują, że zgodzili się wyhodować sobie raka na własnej ziemi. Głupota Włochów zbierze krwawe żniwo.

 

 

Źródło: forsal.pl
Kolejny sukces PiS! Platforma straci swoje… TO będzie ich koniec!

Kolejny sukces PiS! Platforma straci swoje… TO będzie ich koniec!

Z najnowszego sondażu IBRIS dotyczącego preferencji wyborczych w czterech zachodnich województwach, wynika, że Prawo i Sprawiedliwość zwycięży w wyborach do trzech zachodnich sejmików wojewódzkich. Platforma Obywatelska wygrywa tylko w jednym województwie – dolnośląskim.

W tych czterech zachodnich województwach, PO zawsze mogło liczyć na wysokie poparcie, to był bastion Platformy; zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie i dolnośląskie. Według sondażu przeprowadzonego przez IBRIS, Prawo i Sprawiedliwość wygrywa w trzech pierwszych województwach.


 

W województwie wielkopolskim PiS może liczyć na 32,4 proc. poparcia, w zachodniopomorskim 28,3 proc., a w lubuskim 23,7 proc.

 

– Nasz sondaż, paradoksalnie, może wskazywać, że w głębi kraju poparcie dla PiS będzie przekraczało 40 proc., a może nawet będzie ono w stanie samodzielnie rządzić – powiedział „Rzeczpospolitej” Marcin Duma, szef IBRIS.

 

W przebadanych czterech województwach PiS przegrywa z PO tylko w jednym – dolnośląskim. Platforma Obywatelska zdobywa tam 24,5 proc. poparcia, podczas gdy Prawo i Sprawiedliwości może liczyć na 18,8 proc.

 

Mimo wszystko jest to niesamowity sukces PiS. Platforma została dosłownie zmiażdżona w sondażach. Zobaczcie sami:

 

Źródło: dorzeczy.pl/ Twitter.pl
Bezdomny ukradł GIGANTYCZNĄ kwotę na lotnisku w Paryżu! Poszukuje go policja!

Bezdomny ukradł GIGANTYCZNĄ kwotę na lotnisku w Paryżu! Poszukuje go policja!

O tej kradzieży jest głośno w całej Francji. Na lotnisku Charlesa de Gaulle’a w Paryżu, bezdomny ukradł ogromną sumę pieniędzy. Mimo zapisu kamer z monitoringu, policja wciąż nie może go złapać. O jakich pieniądza mowa? To całkiem spora sumka.


 

Bezdomny mężczyzna przeszukiwał właśnie śmietniki na paryskim lotnisku, w pewnym momencie niechcący oparł się o drzwi, które okazały się być otwarte. Kloszard wszedł do pomieszczenia firmy transportującej gotówkę. Na nagraniu widać, jak po chwili wychodzi z dwoma workami pieniędzy.

Dwa worki pełne gotówki

Mimo, że kradzież na terenie terminalu 2F miała miejsce w piątek około godz. 17:30 (czyli tydzień temu!), to do dzisiaj nie udało się policji złapać złodzieja. Paryscy mundurowi wciąż poszukują mężczyzny i wysyłają do mediów zdjęcia wizerunku szczęśliwego złodzieja.

Złodziej nieuchwytny

Nie wiadomo kto zawinił, że na lotnisku drzwi biura firmy Loomis były otwarte, mimo tego, że wewnątrz znajdowała się tak pokaźna suma pieniędzy. Wiadomo jednak, że dla bezdomnego musiał to być jeden z najszczęśliwszych dni w życiu. Udało mu się ukraść 300 000 euro, czyli około 1,2 mln złotych.

 

Źródło: Radio Zet
38 muzułmańskich dżihadystów ZATAŃCZYŁO na szubienicy! Żołnierze ISIS dostali to na co zasłużyli!

38 muzułmańskich dżihadystów ZATAŃCZYŁO na szubienicy! Żołnierze ISIS dostali to na co zasłużyli!

38 osób skazanych na śmierć za terroryzm zostało straconych przez powieszenie w więzieniu w mieście An-Nasirija na południu Iraku – powiedział AFP przedstawiciel rady prowincji Zi Kar. Żołnierze ISIS skończyli marnie.

Przedstawiciel lokalnych władz Dachel Kazem poinformował, że egzekucja członków Al-Kaidy i Państwa Islamskiego odbyła się „w obecności ministra sprawiedliwości Hajdara az-Zamili”. Wyrok zatwierdziła trzyosobowa Rada Prezydencka – podał resort sprawiedliwości. Radę tworzą prezydent i dwóch wiceprezydentów.


 

W irackich więzieniach przebywa obecnie dziesiątki tysięcy więźniów podejrzanych o związki z Państwem Islamskim. Zgodnie z irackim prawem karnym, uznanie kogoś za członka ISIS oznacza dla niego karę dożywotniego pozbawienia wolności lub karę śmierci.

 

Na początku grudnia organizacja Human Rights Watch ostrzegła, że masowe egzekucje w Iraku dżihadystów w ostatnich miesiącach są wykonywane na podstawie decyzji wydanych bez należytej staranności. Według tej organizacji irackie sądownictwo łamie prawa podejrzanych o związki z ISIS, naruszając procedury sądowe i arbitralnie zatrzymując więźniów – podaje Reuters.

 

HRW oraz Amnesty International szczekają, jednak karawana jedzie dalej i Irak konsekwentnie „sprząta śmieci” w swoim państwie. Tylko w ten sposób można tam przywrócić ład i porządek.

 

Źródło: rmf24.pl