PO GŁOŚNYM…PIERDNIĘCIU NADESZŁA FALA OKRUTNEGO SMRODU! JAK ZAREAGOWAŁA KRÓLOWA BRYTYJSKA?!

PO GŁOŚNYM…PIERDNIĘCIU NADESZŁA FALA OKRUTNEGO SMRODU! JAK ZAREAGOWAŁA KRÓLOWA BRYTYJSKA?!

Królowa brytyjska, Elżbieta II słynie od zawsze z nienagannych manier i przestrzegania dworskiej etykiety.


Władczyni z krwi i kości nie jest jednak tylko obiektem westchnień i podziwu swoich poddanych. W zasadzie, o czym niewiele się mówi w naszym kraju, jest ona podejrzewana raz po raz o popełnianie różnorakich gaf.

Tym razem jedną z nich postanowił „wyprostować” były kamerdyner rodziny królewskiej, Paul Burrell, który obecnie prowadzi popularny program „I’m A Celebrity…Get Me Out Of Here Australia”.

Sprawa jest bardzo krępująca, i to dziwne, że królowa była podejrzewana o popełnienie takiego „psikusa”.

Chodzi o …puszczanie bąków wśród gości! Tak! Królowa brytyjska rzekomo miała pewnego razu okrutnie się spierdzieć na oficjalnej wizycie, na której przyjmowała wraz z małżonkiem Sułtana Bahrajnu.

– Już Wam wszystko tłumaczę. Królowa podróżowała wraz z małżonkiem i wspomnianym Sułtanem Bahrajnu jedną bryczką. W pewnym momencie dał się słyszeć rozdzierający uszy „piard„, a jego źródłem był „tył” konia, który był do bryczki zaprzęgnięty. Po kilku sekundach dostojni pasażerowie powozu, do tej pory zajęci kurtuazyjnymi rozmowami, poczuli okrutny smród! – tłumaczy były kamerdyner.

– Powinnam coś powiedzieć? – zapytała królowa małżonka.

– Myślę, że tak – odparł lakonicznie Książę Filip.

Królowa nachyliła się w stronę dostojnego gościa z Bahrajnu, i dotykając jego kolana, wyszeptała:

– Jest mi bardzo przykro z powodu owego obrzydliwego … dźwięku!

Także, jak widzicie, macie już pewność, że to nie królowa była sprawczynią owego przykrego incydentu, ale zwykły koń ciągnący bryczkę z dostojnymi głowami. Ba! Okazuje się, też że Elżbieta II dysponuje zręcznym poczuciem humoru.

 
CHRIS ROCK – SPIERD****EM WSZYSTKO! ZOBACZ DO CZEGO PRZYZNAŁ SIĘ POPULARNY KOMIK!

CHRIS ROCK – SPIERD****EM WSZYSTKO! ZOBACZ DO CZEGO PRZYZNAŁ SIĘ POPULARNY KOMIK!

Znacie Chrisa Rocka? A może kojarzycie go z komediowych filmów akcji, w których występował u boku gwiazdora kina kopanego, Jackie Chana?


Obecnie ten popularny i ceniony w branży komik prowadzi cykl stand-upów w których zaskakuje swoich fanów szczerymi wyznaniami. Ostatni z nich miał swoją premierę w Walentynki i popularny komik z aktorskim zacięciem otworzył się ze zwierzeniami.

Chris Rock ujawnił, jaki był powód jego rozwodu z żoną, Maalak Compton, z którą żył 19 długich lat.

– Spieprzyłem to doszczętnie! Zdradzałem żonkę z 3 różnymi kobietami. Wiecie, dla faceta zdrada jest sygnałem, że potrzebuje czegoś nowego. Niestety działa to również w inny sposób. Wasza żonka się dowiaduje, zmienia się, i macie wtedy „coś nowego”, tyle, że jest to „złe coś nowego” – wyżalił się komik.

– To moja wina, byłem dupkiem, nie słuchałem, nie byłem miły. Myślałem, że jak za wszystko płacę i ją utrzymuję to będzie ok. Niestety to nie działa w ten sposób. Spieprzyłem to – podsumował Chris.

Komik nie byłby sobą, gdyby nie zabłysnął poczuciem humoru.

– Ale poparzcie na Nelsona Mandelę! Koleś siedział w pudle i torturowali go 27 lat, wyszedł, posiedział z żonką kilka miesięcy i wziął z nią rozwód, bo powiedział sobie „nie dam rady jej znieść”!
NIEBYWAŁY POPIS DEBILIZMU! PROFESOR-KRETYN TWIERDZIŁ, ŻE AUSTRALIA JEST …

NIEBYWAŁY POPIS DEBILIZMU! PROFESOR-KRETYN TWIERDZIŁ, ŻE AUSTRALIA JEST …

Na pewno zdarzało się każdemu z nas ponarzekać sobie trochę na nauczycieli, a to, że jeden jest za ostry, że inny nas nie lubi, ale chyba rzadko się zdarza, aby nauczyciel, a do tego profesor, był SKRAJNYM DEBILEM!


Z takim przypadkiem miała do czynienia pewna studentka z Uniwersytetu w New Hampshire (USA), która miała nieprzyjemność być ocenioną przez wybitnego belfra-oszołoma.

Ashley Arnold miała na zaliczenie napisać swojemu profesorowi, którego nazwisko jest tajne na prośbę uczelni, pracę, która polegała na porównaniu społeczeństwa USA z jakimkolwiek innym krajem.

Uczynna i pilna Ashley wybrała sobie Australię, przesłała wykładowcy swoją pracę i …wysadziło jej mózg, gdy ten oblał ją, pouczając, iż powinna wiedzieć, że Australia jest kontynentem, a nie państwem!

Zszokowana dziewczyna próbowała wytłumaczyć zidiociałemu mentalnemu degeneratowi, że owszem, Australia jest kontynentem, ale też państwem. Nie podziałało, do debila z tytułem naukowym z socjologii ten fakt nie docierał!

Za okrutny popis niewiedzy belfra przeprosiła następnie sama uczelnia, a genialny profesorek został z niej wykopany.

Więc jak następnym razem będziecie wieszać psy na swoich nauczycielach z czasów szkoły lub studiów, miejcie dla nich litość, i doceńcie. Mogliście trafić na takiego jak Ashley!

źródło: huffingtonpost
SZOK! OCHRONA WYRZUCIŁA TRUMPA I KOREAŃSKIEGO DYKTATORA Z CEREMONII OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH!!!

SZOK! OCHRONA WYRZUCIŁA TRUMPA I KOREAŃSKIEGO DYKTATORA Z CEREMONII OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH!!!

Oglądacie zimowe igrzyska olimpijskie w Korei Południowej? Tak? Ale tego o nich nie wiedzieliście…


Otóż Donald Trump i Kim Jong Un pojawili się na ceremonii otwarcia imprezy, ale tuż przed jej rozpoczęciem … zostali usunięci przez ochronę!

Skandal? Nie, spokojnie, okazało się, że byli to dwaj mężczyźni idealnie ucharakteryzowani i ubrani jak przywódca Stanów Zjednoczonych i odpowiednio, Korei Północnej.

Panowie o niewątpliwym poczuciu humoru wzbudzili wśród gości zgromadzonych na ceremonii otwarcia igrzysk niemałe zamieszanie, tym bardziej, że pozowali razem dla fotografów, a nawet przybili sobie żółwika!

Naśladowca Kim Jong Una, zanim go wyrzucono z jego kumplem, fałszywym Trumpem, zdążył zapytać jednego z koreańskich oficjeli, czy jego siostra, Kim Yo Yong jest odpowiednio i należycie traktowana.

A Wy, dalibyście się nabrać na fałszywych liderów owych skłóconych państw?