(FOTO) ZOBACZ, JAKI AKTOR GRA ACHILLESA W NOWYM SERIALU BBC! – OSTRE PRZEGIĘCIE?!

(FOTO) ZOBACZ, JAKI AKTOR GRA ACHILLESA W NOWYM SERIALU BBC! – OSTRE PRZEGIĘCIE?!


WIDZICIE TO?! TO JUŻ OSTRE PRZEGIĘCIE! TAK W NOWYM SERIALU BBC I NETFIXA WYGLĄDA WASZ ULUBIENIEC Z GRECKICH MITÓW – ACHILLES!

Użytkownicy mediów społecznościowych wyrazili swój gniew na nową serię wyprodukowaną przez BBC i Netflix, w której greckie postacie mitologiczne, takie jak Achilles, Patrokles i Zeus, grane są przez… czarnoskórych aktorów! Popatrzcie na zdjęcie poniżej!!! Tak wygląda Achilles w owym serialu, którego emisja jest planowana na początek bieżącego roku.

 

  • Homer w Iliadzie wielokrotnie opisuje Achillesa jako „blondyna” ze złoto-rudym kolorem włosów
  • Afrykanie nie mieli nic wspólnego z mitologią grecką i starożytną historią Europy. Kto przy zdrowych zmysłach mógł zobaczyć i cieszyć się z tego nowego serialu telewizyjnego?
  • Jest to rażący rasizm wobec Greków i jestem zszokowany zuchwałością BBC, która bezczelnie próbuje przerobić grecką historię.

Hmmm, ciekawe, jakby zareagowali ludzie, gdyby w filmie biograficznym o byłym już prezydencie USA, Barracku Obamie, zagrał go biały aktor?!  A tutaj to co?

Oburzeni i rozczarowani na reżysera serialu, Davida Farra, fani, grożą nawet zrezygnowaniem z usług Netfixa.

Czyżby był to kolejny element propagandy, która ma bezczelnie, miękko i w zasadzie niezauważalnie urobić nas wszystkich na fanów multi-kulti?

Co sądzicie?

 

 
SZOK! ZOBACZ ILE ZNANE MARKI BULĄ CELEBRYTOM ZA PROMOWANIE ICH PRODUKTÓW!

SZOK! ZOBACZ ILE ZNANE MARKI BULĄ CELEBRYTOM ZA PROMOWANIE ICH PRODUKTÓW!

Reporterzy strony internetowej FASHIONISTA dotarli do ekskluzywnej listy, która powie Wam, ile właściciele znanych marek odzieżowych i nie tylko, płacą gwiazdom za obecność na eventach znanych marek.


Lista zawiera znane nazwiska i ceny, jakie sobie one życzą, za pokazywanie się na wspomnianych pokazach oraz noszenie wyrobów owych producentów.

To jest naprawdę duża kasa, i kiedy się z nią zapoznacie, na bank pożałujecie trochę, że nie jesteście celebrytami. Dla ułatwienia listę pogrupowano na 4 kategorię, w zależności od kwot, jakie trzeba wybulić na to, aby jakiś celebryta polansował się w ciuszkach odpowiedniej marki lub pokazał się na danej imprezie.

A- Rihanna ($100,000 or more) Beyonce ($80,000-$100,000) Mary Kate i Ashley Olsen ($80,000 each) Julianne Moore ($60,000) Maggie Gyllanhal ($60,000) Chloe Sevigny ($60,000 i więcej) Jennifer Lopez (kiedyś: $80,000; teraz: $30,000) Lindsay Lohan (2006: $60,000; ) Colin Firth ( $5,000 – $15,000)

B- Blake Lively ($50,000) Leighton Meester ($40,000) Hillary Duff ($40,000) Jared Leto ($25,000) Clive Owen ($10,000)

C Kim Kardashian ($35,000-$50,000) Amanda Bynes ($25,000-$30,000)

D-List Paris Hilton (wchodzi za darmo lub bez zaproszenia)

Jak tam? Warto być celebrytą? Chyba tak…
CO TO JEST ?! POPATRZ JAKIE OBRZYDLIWE CHU***TWO WYLAZŁO Z …

CO TO JEST ?! POPATRZ JAKIE OBRZYDLIWE CHU***TWO WYLAZŁO Z …

OBRZYDLIWE! KTO BY POMYŚLAŁ, ŻE W TAK STOSUNKOWO MAŁYM STWORZONKU, JAKIM JEST MODLISZKA, MOŻE SIEDZIEĆ TAKIE MONSTRUM!


Po obejrzeniu poniższego, krótkiego filmiku będziecie zbierać szczęki z podłogi i zastanawiać się, jak to jest możliwe?!

Widzieliście co z niej wylazło?! Ów robal działa jak jakiś obcy organizm z kosmosu! Zagnieżdża się w ofierze i nawet potrafi przejąć kontrolę nad swoim żywicielem!
WIECIE JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY, PRZEDHISTORYCZNY BRYTYJCZYK? (FOTO) BĘDZIECIE W SZOKU!

WIECIE JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY, PRZEDHISTORYCZNY BRYTYJCZYK? (FOTO) BĘDZIECIE W SZOKU!

Naukowcy przeprowadzili pierwszą w historii pełną analizę DNA najstarszego w Wielkiej Brytanii współczesnego okazu ludzkiego, ujawniając, że mający 10.000 lat „Cheddar Man” miał prawdopodobnie „brązową lub wręcz czarną” skórę, niebieskie oczy i ciemne kręcone włosy.


Pozostałości po wspomnianym Człowieku z Cheddar zostały po raz pierwszy odkryte w 1903 roku, w Gough’s Cave w Somerset.

Pierwszy mieszkaniec Wysp Brytyjskich żył wkrótce po przybyciu pierwszych osadników z Europy kontynentalnej do Wielkiej Brytanii pod koniec ostatniej epoki lodowcowej.

Nowe odkrycia, dokonane za pomocą analizy genetycznej kości Cheddara, pokazują, że geny odpowiedzialne za jaśniejsze odcienie skóry stały się powszechne w populacjach europejskich później, niż tradycyjnie sądzono.

Nie wiemy, jak Wy, ale my jesteśmy ciut zaskoczeni.

źródło: newhistorian