CÓŻ TO BYŁ ZA BÓJ – RUSKIE GIEROJE W BRATOBÓJCZYM POJEDYNKU! DLACZEGO USYK POWINIEN BAĆ SIĘ GASIJEWA?

CÓŻ TO BYŁ ZA BÓJ – RUSKIE GIEROJE W BRATOBÓJCZYM POJEDYNKU! DLACZEGO USYK POWINIEN BAĆ SIĘ GASIJEWA?

Abel Sanchez, trener mistrza WBA i IBF wagi junior ciężkiej Murata Gasijewa (26-0, 19 KO), twierdzi, że jego podopieczny finałową walkę turnieju World Boxing Super Series z czempionem WBO i WBC Oleksandrem Usykiem (14-0, 11 KO) powinien rozpocząć w szybszym tempie niż półfinał z Yunierem Dorticosem.


– Nie możemy dać Usykowi za bardzo uciec, to bardzo utalentowany zawodnik, złoty medalista olimpijski, to zupełnie inny typ pięściarza niż Dorticos – ocenia słynny szkoleniowiec.

– Tym razem nie będziemy musieli aż tak bardzo obawiać się siły rywala. Usyk może za to boksować jak maszyna przez dwanaście rund zadając serie szybkich ciosów, wybijając cię z uderzenia – analizuje Sanchez, dodając: – Nie możemy pozwolić mu na złapanie rytmu.

Finałowy pojedynek turnieju WBSS zaplanowany jest na 11 maja w Arabii Saudyjskiej. Zdaniem bukmacherów faworytem potyczki będzie Ukrainiec.

Waleczny Ukrainiec, który, co ciekawe, nie popiera rozplenionych w jego kraju banderowców i spadkobierców UPA będzie musiał naprawdę się wysilić, aby przemóc silnego i dobrze ułożonego technicznie Rosjanina.

Skazywany na porażkę Gasijew potrafi przyłożyć, jak i przyjąć mocny cios, co pokazał dobitnie w szaleńczym boju, jaki stoczył w 2016 r. ze swoim rodakiem, Denisem Lebedevem, któremu odebrał w tej walce tytuł mistrza federacji IBF w wadze junior ciężkiej.

To była wspaniała bitwa dwóch ruskich gieroji – zresztą, zerknijcie sami!

źródło: youtube/ringpolska
CHAMSTWO! CATTRALL MIAŻDŻY JESSICĘ PARKER ZA TO, ŻE TA ZŁOŻYŁA JEJ KONDOLENCJE Z POWODU ŚMIERCI BRATA!

CHAMSTWO! CATTRALL MIAŻDŻY JESSICĘ PARKER ZA TO, ŻE TA ZŁOŻYŁA JEJ KONDOLENCJE Z POWODU ŚMIERCI BRATA!

Wow! Iskrzy mocno między gwiazdami popularnego serialu „Seks w Wielkim Mieście”. Poprzez media społecznościowe starły się Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall. Poszło o zmarłego brata tej drugiej, Christophera.


Znana także z grania roli seksownej policjantki w „Akademii Policyjnej”, Kim, ostro pojechała swoją koleżankę z planu za to, iż ta śmiała złożyć jej kondolencje z powodu śmierci brata!

Parker składając kondolencje swojej zawodowej koleżance chciała podnieść ją na duchu. Odpowiedź Kim zdewastuje ją i załamie. Sarah jest naprawdę jedną z najmilszych osób w tym biznesie – ujawniło niecytowane źródło z branży.

Kim Cattrall stwierdziła, że Sarah Jessica Parker „wykorzystuje” jej rodzinną tragedię!

– Nie potrzebuję twojej miłości lub wsparcia w tym tragicznym momencie Sarah – nasmarowała na Instagramie krewka Kim.

Bezpruderyjna i seksowna aktorka jest znana z ciężkiego charakteru, ale tym razem już chyba przesadziła, jak sądzicie?

źródło: usmagazine.com
POSTAWI WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ? – BORYS SZYC PRÓBUJE SIŁ W USA!

POSTAWI WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ? – BORYS SZYC PRÓBUJE SIŁ W USA!

Popularny w naszym kraju aktor filmowy, Borys Szyc, zamierza udać się do USA, w celu kontynuowania swojej kariery aktorskiej, która, niewątpliwie, nieco ostatnio przystopowała.


Agentka polskiego gwiazdora średniego pokolenia, Marta Barańska nie ujawniła za wiele i nie powiedziała, o jaki projekt zawodowy dokładnie chodzi.

-Borys wyleciał do San Francisco. Mamy nadzieję, że ten wyjazd okaże się bardzo owocny – uchyliła rąbka tajemnicy Barańska.

Szyc podobno już od miesięcy starał się, aby ktoś go zauważył w USA. Być może teraz mu się to udało?

-Borys wziął udział w wielu zaocznych castingach, które polegały na tym, aby nagrać wymaganą scenę i wysłać ją zagranicznym producentom. Podobno się spodobał i zaproszono go na zdjęcia próbne – dodała wyraźnie zadowolona agentka gwiazdora.

A wy jak myślicie? Uda mu się podbić amerykański świat filmowy?

źródło: fakt.pl
ZMARŁ REG CATHEY, ODTWÓRCA ROLI WŁAŚCICIELA ULUBIONEJ RESTAURACJI FRANKA UNDERWOODA Z „HOUSE OF CARDS”

ZMARŁ REG CATHEY, ODTWÓRCA ROLI WŁAŚCICIELA ULUBIONEJ RESTAURACJI FRANKA UNDERWOODA Z „HOUSE OF CARDS”

Hollywood opłakuje śmierć utalentowanego aktora, zdobywcy nagrody Emmy, Rega E. Cathey’a.


Popularny za wielką wodą odtwórca roli Freddy’ego ze znanego serialu House of Cards odszedł w swoim własnym domu. Aktor podobno cierpiał na nowotwór płuca. W ostatnich momentach był otoczony rodziną i przyjaciółmi.

– Reg był jedyny w swoim rodzaju. Tryskał życiem, szczerością, humorem i był wielkim talentem. Był kochany przez każdego, kto miał okazję z nim pracować. Będziemy bardzo za nim tęsknić – wyznał na Twitterze Beau Willimon, pomysłodawca i twórca House of Cards.
Aktor odszedł w wieku 59 lat.

No cóż, Frank Underwood już nigdy nie zje steka w swojej ulubionej restauracji…

źródło: eonline.com