COŚ DLA PANÓW! (WIDEO) WOJOWNICZE LALCIE OBIJAJĄ SWOJE TYŁECZKI I BIUSTY W SEKSOWNYCH ZAWODACH!

COŚ DLA PANÓW! (WIDEO) WOJOWNICZE LALCIE OBIJAJĄ SWOJE TYŁECZKI I BIUSTY W SEKSOWNYCH ZAWODACH!

Wiecie co to jest UFC? Connor McGregor anyone? Już kojarzycie, prawda? Jesteście fanami brutalnej, męskiej rywalizacji prowadzonej w oktagonie? A może preferujecie inne sporty walki? Tak, czy inaczej, jeżeli patrzycie bokiem na tarzających się w uścisku spoconych facetów, być może zmienicie zdanie na temat MMA po obejrzeniu nowej odmiany tego popularnego na całym świecie mordobicia.


Krawat zakładany „cyckami”, ciosy kończące przy pomocy „tyłeczków” i dźwignie zakładane na zgrabne, seksowne nóżki ślicznych pań?

Tak jest! Przed wami prezentacja zawodniczek rywalizujących w LFC, żeńskiej odmianie tego sportu…

Lingerie Fighting Championship to połączenie zawodowe wrestlingu i MMA. Kobiety wychodzą do klatki w pełnym makijażu, ładnie ułożonych włosach i przede wszystkim – seksownej bieliźnie. Potem rzucają się na siebie w walce o zwycięstwo. Dla męskiej widowni ten sport wydaje się być czymś idealnym.

Zapewniamy, że jest na co popatrzeć. Więc następnym razem, gdy wasze partnerki będą wam ciosały kołki na głowach, że zasiadacie przed Ligą Mistrzów, zaprezentujcie im właśnie ten filmik.

Gwarantujemy, że szybko dostaniecie zielone światło na oglądanie swojej ulubionej „piły”

Sprawdźcie dlaczego 😀

źródło: youtube
STRASZYŁ WAS SWOJĄ TWARZĄ I KLATĄ W „KRWAWYM SPORCIE” – ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA TERAZ! (WIDEO)

STRASZYŁ WAS SWOJĄ TWARZĄ I KLATĄ W „KRWAWYM SPORCIE” – ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA TERAZ! (WIDEO)

Bolo Yeung. Mówi wam to coś? Tak, to ten koleś, który prześladował Van Damme’a w ich kilku filmach, najbardziej znany z roli głównego antagonisty mistrza szpagatu w „Krwawym Sporcie”.


Przydomki „Bestia ze wschodu” czy „Chiński Herkules” mówią wszystko. Choć mierzy zaledwie 168 cm wzrostu, Bolo Yeung od kilkudziesięciu lat jest żywą legendą ringu i kina.

W tym roku „Chiński Herkules” obchodzi 72 urodziny i jak zaraz zobaczycie na poniższym filmiku, 7 lat temu prezentował się wyśmienicie, mimo tego, iż był już po 60-tce.

Bolo wystąpił w ponad 100 produkcjach, z czego większość to filmy akcji klasy B, a nawet C, ale komu to przeszkadza?

Postaci odgrywane przez byłego chińskiego kulturystę i zagorzałego praktyka tajiiquan prawie nic nie mówią, ponieważ sam Bolo nie umie po dziś dzień mówić po angielsku.

Mając w pamięci jego agresywną, charakterystyczną twarz, wystarczało, że Bolo pojawiał się na ekranie a już sama jego budowa ciała i sławetna wielka klata wprowadzała klimat nieuchronnego zagrożenia i strachu.

Kilka lat temu emerytowany Bolo odwiedził na zaproszenie pewnego Rosjanina moskiewski klub fitness, gdzie służył swoim fanom cennymi radami i instruował ich, jak poprawnie ćwiczyć.

Musicie przyznać sami, że Bolo mało się zmienił przez te wszystkie lata – ale jak zauważycie, zniknęły jego charakterystyczne puchate policzki, które wraz z rozbudowaną klatą składały się kiedyś na jego wzbudzający trwogę image.

źródło: film.org./sztukater
WOW! TO BĘDZIE ZNAKOMITA IMPREZA! ZOBACZCIE KTO ZAŚPIEWA NA ŚLUBIE KSIĘCIA HARRY’EGO!

WOW! TO BĘDZIE ZNAKOMITA IMPREZA! ZOBACZCIE KTO ZAŚPIEWA NA ŚLUBIE KSIĘCIA HARRY’EGO!

To będzie iście królewski występ! Książę Harry poślubi śliczną Meghan Markle, a na ceremonii najprawdopodobniej zaśpiewa sam… Ed Sheeran!


Zmierzający przed ołtarz Książę Harry podobno osobiście poprosił popularnego wokalistę o to, czy zaśpiewa młodej parze.

Media zastanawiały się już od jakiegoś czasu, czy Ed, który jest przyjacielem kuzynki Harry’ego, Księżnej Beatrice, będzie proszony o umilenie owego dnia wnukowi Królowej Elżbiety II.

A co na ten temat sądzi sam Ed Sheeran?

Tak, dlaczego nie? – odpowiedział reporterom agencji Reutersa rozchwytywany wokalista.

Rodzina królewska ogłosiła 2 dni temu, że ceremonia ślubna Harry’ego i uroczej Meghan rozpocznie się 19 maja, w samo południe.

A wy? Czekacie z niecierpliwością? Bądźcie cierpliwi, maj już niedługo!.

źródło: usmagazine
CZY PAŃSKA ŻONA PRZESTAŁA…. (WIDEO)-MISTRZ LOGIKI ZAORAŁ MENTALNIE NAPASTLIWEGO BURMISTRZA! ZOBACZ, JAKIE ZADAŁ MU PYTANIE

CZY PAŃSKA ŻONA PRZESTAŁA…. (WIDEO)-MISTRZ LOGIKI ZAORAŁ MENTALNIE NAPASTLIWEGO BURMISTRZA! ZOBACZ, JAKIE ZADAŁ MU PYTANIE

Musicie to zobaczyć! Po otchłaniach youtube’a krąży raczej mało znany filmik, na którym pewien dyrektor pływalni w pewnym mieście dobitnie udowadnia roszczeniowemu i napastliwemu burmistrzowi, że nie na każde pytanie odpowiedź brzmi TAK, lub NIE.


Sprawa dotyczy pewnych nieprawidłowości powstałych przy budowie obiektu pływalni, a burmistrz „gniecie” jej dyrektora, domagając się od niego odpowiedzi, czy basen został przystosowany do rozporządzenia ministra.

Uparty włodarz przerywał nieustannie tłumaczącemu sprawę dyrektorowi domagając się krótkiej odpowiedzi: TAK czy NIE

Pan dyrektor nie stracił rezonu, a nawet przeszedł do ofensywy. Najpierw wypomniał roszczeniowemu burmistrzowi w świetle kamer, że to właśnie ów szef miasta odpowiada za budowę pływalni a kiedy ten nadal męczy go urzędniczym pytaniem, w końcu nie wytrzymuje i udowadnia zaskoczonemu oficjelowi, że właśnie nie na każde pytanie odpowiedź brzmi TAK lub NIE.

Musicie to zobaczyć, dyrektor ZAKASOWAŁ i pogruchotał inteligencję napastliwego i wymądrzającego się burmistrza. MASAKRA!

źródło: youtube