CHRIS ROCK – SPIERD****EM WSZYSTKO! ZOBACZ DO CZEGO PRZYZNAŁ SIĘ POPULARNY KOMIK!

CHRIS ROCK – SPIERD****EM WSZYSTKO! ZOBACZ DO CZEGO PRZYZNAŁ SIĘ POPULARNY KOMIK!

Znacie Chrisa Rocka? A może kojarzycie go z komediowych filmów akcji, w których występował u boku gwiazdora kina kopanego, Jackie Chana?


Obecnie ten popularny i ceniony w branży komik prowadzi cykl stand-upów w których zaskakuje swoich fanów szczerymi wyznaniami. Ostatni z nich miał swoją premierę w Walentynki i popularny komik z aktorskim zacięciem otworzył się ze zwierzeniami.

Chris Rock ujawnił, jaki był powód jego rozwodu z żoną, Maalak Compton, z którą żył 19 długich lat.

– Spieprzyłem to doszczętnie! Zdradzałem żonkę z 3 różnymi kobietami. Wiecie, dla faceta zdrada jest sygnałem, że potrzebuje czegoś nowego. Niestety działa to również w inny sposób. Wasza żonka się dowiaduje, zmienia się, i macie wtedy „coś nowego”, tyle, że jest to „złe coś nowego” – wyżalił się komik.

– To moja wina, byłem dupkiem, nie słuchałem, nie byłem miły. Myślałem, że jak za wszystko płacę i ją utrzymuję to będzie ok. Niestety to nie działa w ten sposób. Spieprzyłem to – podsumował Chris.

Komik nie byłby sobą, gdyby nie zabłysnął poczuciem humoru.

– Ale poparzcie na Nelsona Mandelę! Koleś siedział w pudle i torturowali go 27 lat, wyszedł, posiedział z żonką kilka miesięcy i wziął z nią rozwód, bo powiedział sobie „nie dam rady jej znieść”!
NIEBYWAŁY POPIS DEBILIZMU! PROFESOR-KRETYN TWIERDZIŁ, ŻE AUSTRALIA JEST …

NIEBYWAŁY POPIS DEBILIZMU! PROFESOR-KRETYN TWIERDZIŁ, ŻE AUSTRALIA JEST …

Na pewno zdarzało się każdemu z nas ponarzekać sobie trochę na nauczycieli, a to, że jeden jest za ostry, że inny nas nie lubi, ale chyba rzadko się zdarza, aby nauczyciel, a do tego profesor, był SKRAJNYM DEBILEM!


Z takim przypadkiem miała do czynienia pewna studentka z Uniwersytetu w New Hampshire (USA), która miała nieprzyjemność być ocenioną przez wybitnego belfra-oszołoma.

Ashley Arnold miała na zaliczenie napisać swojemu profesorowi, którego nazwisko jest tajne na prośbę uczelni, pracę, która polegała na porównaniu społeczeństwa USA z jakimkolwiek innym krajem.

Uczynna i pilna Ashley wybrała sobie Australię, przesłała wykładowcy swoją pracę i …wysadziło jej mózg, gdy ten oblał ją, pouczając, iż powinna wiedzieć, że Australia jest kontynentem, a nie państwem!

Zszokowana dziewczyna próbowała wytłumaczyć zidiociałemu mentalnemu degeneratowi, że owszem, Australia jest kontynentem, ale też państwem. Nie podziałało, do debila z tytułem naukowym z socjologii ten fakt nie docierał!

Za okrutny popis niewiedzy belfra przeprosiła następnie sama uczelnia, a genialny profesorek został z niej wykopany.

Więc jak następnym razem będziecie wieszać psy na swoich nauczycielach z czasów szkoły lub studiów, miejcie dla nich litość, i doceńcie. Mogliście trafić na takiego jak Ashley!

źródło: huffingtonpost
SZOK! OCHRONA WYRZUCIŁA TRUMPA I KOREAŃSKIEGO DYKTATORA Z CEREMONII OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH!!!

SZOK! OCHRONA WYRZUCIŁA TRUMPA I KOREAŃSKIEGO DYKTATORA Z CEREMONII OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH!!!

Oglądacie zimowe igrzyska olimpijskie w Korei Południowej? Tak? Ale tego o nich nie wiedzieliście…


Otóż Donald Trump i Kim Jong Un pojawili się na ceremonii otwarcia imprezy, ale tuż przed jej rozpoczęciem … zostali usunięci przez ochronę!

Skandal? Nie, spokojnie, okazało się, że byli to dwaj mężczyźni idealnie ucharakteryzowani i ubrani jak przywódca Stanów Zjednoczonych i odpowiednio, Korei Północnej.

Panowie o niewątpliwym poczuciu humoru wzbudzili wśród gości zgromadzonych na ceremonii otwarcia igrzysk niemałe zamieszanie, tym bardziej, że pozowali razem dla fotografów, a nawet przybili sobie żółwika!

Naśladowca Kim Jong Una, zanim go wyrzucono z jego kumplem, fałszywym Trumpem, zdążył zapytać jednego z koreańskich oficjeli, czy jego siostra, Kim Yo Yong jest odpowiednio i należycie traktowana.

A Wy, dalibyście się nabrać na fałszywych liderów owych skłóconych państw?
ZAŁAMKA! BEN AFFLECK OSTRO POJECHANY PRZEZ MATKĘ ICH DZIECKA! ZOBACZ ZA CO! (FOTO) ZASŁUŻYŁ?

ZAŁAMKA! BEN AFFLECK OSTRO POJECHANY PRZEZ MATKĘ ICH DZIECKA! ZOBACZ ZA CO! (FOTO) ZASŁUŻYŁ?

Zdobywca Oscara i wzięty hollywoodzki aktor, Ben Affleck, od jakiegoś czasu tonie w problemach osobistych. Oskarżany o alkoholizm przez swoją ex, Jennifer Garner, przystojny, jeszcze dosyć młody gwiazdor amerykańskiego kina, próbuje odbudować się w oczach opinii społecznej.


Dobrą okazją do tego było wspólne wyjście wraz z Jennifer i ich synem, Samuelem, na mecz koszykówki, w którym grała pociecha aktorskiej pary. To była okazja, aby porozmawiać z matką chłopca i wyprostować pewne sprawy.

Niestety nic nie poszło tak, jak zakładał aktor!

Otóż na owym meczu, a właściwie po jego zakończeniu ex i matka syna aktora, Jennifer, zrobiła mu karczemną awanturę!

Co ciekawe, poszło jej o właśnie alkoholizm Bena oraz o jego hobby, którym jest … jazda na motorze!

Dlaczego Jennifer tak nagle wybuchła? Otóż okazuje się, że po prostu nie może znieść nieustannych prób podejmowania leczenia odwykowego przez ojca swojego dziecka! Troskliwa matka boi się też, że Samuel może któregoś razu utracić ojca, kiedy ten po raz kolejny, tak jak niedawno, ulegnie wypadkowi motocyklowemu.

Z jednej strony nie można się jej dziwić, Jen chce, aby ich syn miał przynajmniej trzeźwego i odpowiedzialnego ojca, ale za to Ben ma już dość nieustannej krytyki swojej ex. Ale z drugiej, wiedząc, że na pewno są pod czujnym okiem reporterów mogła nie robić tego publicznie.

A wy, jak sądzicie, to dobrze, że Jennifer nie odpuszcza Benowi?

źródło: radaronline