Brytyjski surfer ZŁAMAŁ kręgosłup na gigantycznej fali! [Video]

Brytyjski surfer ZŁAMAŁ kręgosłup na gigantycznej fali! [Video]

Zawodowy brytyjski surfer Andrew Cotton uległ bardzo niebezpiecznemu wypadkowi podczas zawodów na Praia do Norte u wybrzeży Azorów. W sezonie zimowym powstają tu gigantyczne fale o wysokości 30 metrów. Czyli wysokości mniej więcej przeciętnego polskiego wieżowca. Surfer zamieścił informację na swoim instagramie, że choć wypadek był bardzo poważny, to miał dużo szczęścia i po rehabilitacji będzie mógł wrócić do czynnego uprawiania wodnego sportu. Pytanie jednak czy warto? Może facet dostał drugą szansę od życia, którą najzwyczajniej w świecie ignoruje? Zobaczcie nagranie i sami oceńcie!


 
Niemiecki episkopat z akceptacją o TRZECIEJ PŁCI!

Wyrok Federalnego Trybunału Konstytucyjnego ws. trzeciej płci jest zrozumiały – powiedział rzecznik episkopatu Niemiec Matthias Kopp. Niemiecki trybunał orzekł, że zmuszanie osób interseksualnych do urzędowego określenia się jako mężczyzna lub kobieta jest przejawem dyskryminacji.


 

„Tam, gdzie nie można dokonać jednoznacznego przyporządkowania płci człowieka, nie może on być zmuszany przez przepisy prawne lub społeczne zwyczaje, by określić swoją płeć wbrew temu, czym się czuje i deklarować coś, co do niego nie pasuje” – zacytował rzecznika niemieckiego episkopatu Deutsche Welle. Episkopat niemiecki od dawna chyli się ku upadkowi, a ta wypowiedź jest tego potwierdzeniem.

 

Kopp stwierdził, że „dokonanie pozytywnego przyporządkowania jest lepsze niż zrezygnowanie z możliwości zadeklarowania swojej płci”.  DW podaje, że osób z zaburzeniami płci jest w Niemczech od 80 do 120 tys.

 

8 listopada Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe orzekł, że niemieckie urzędy mają zapewnić obywatelom możliwość rejestrowania trzeciej, obok męskiej i żeńskiej, płci. Zmiany w przepisach i formularzach mają zostać wprowadzone do końca 2018 roku. Obok opcji: płeć „męska” i „żeńska” pojawi się tam trzecia – „inter” lub „różna”.

 

To wielkie zwycięstwo ideologii gender i marksistowskiej rewolucji kulturowej.

FK

Źródło: dorzeczy.pl
SZOK! 26-letnia dziewczyna poślubiła własną matkę! Grozi jej za to…

SZOK! 26-letnia dziewczyna poślubiła własną matkę! Grozi jej za to…

Misty Velvet Dawn jako dziecko trafiła pod opiekę swojej babci (od strony ojca), która ją wychowywała. Matka Misty dawno temu została pozbawiona praw rodzicielskich i nie miała żadnego kontaktu córką. Po latach młoda dziewczyna z Oklahomy odszukała swoją matkę i weszła z nią w związek lesbijski!


 

44-letnia Patricia Ann Spann jest biologiczną matką trójki dzieci, dwóch synów i córki. Nie wychowywała jednak żadnego z nich. Sąd pozbawił kobietę praw rodzicielskich a jej dzieci trafiły pod opiekę krewnych. Mała Misty trafiła pod skrzydła swojej babci ze strony ojca.

 

Dziewczyna latami nie miała żadnego kontaktu ze swoją matką, jednak kiedy osiągnęła dorosły wiek, postanowiła odszukać swoją matkę co w końcu jej się udało. Jej matka zaproponowała jej chorą relację. Patricia  zaczęła nakłaniać swoją 26-letnią córkę, aby wzięła z nią ślub. Kobieta zapewniała swoje dziecko, że jest to legalne, zwłaszcza że obydwie mają inne nazwiska. Misty się zgodziła. Jak tłumaczyła później, nie wiedziała, że w ten sposób łamie prawo.

 

Obie kobiety zostały oskarżone o kazirodztwo. 44-latka nie przyznała się do winy, gdyż twierdziła, że z dokumentów wynika, że nie jest matką Misty. Sąd dał wiarę wyjaśnieniom matki i uznał, że Patricia jest niewinna, natomiast 26-letnia Misty, która przyznała się do winy, została skazana na 10 lat w zawieszeniu. Dziewczyna ma również odbyć psychoterapię.

 

Przy okazji na jaw wyszło, że 44-letnia Patricia już wcześniej wzięła ślub z innym swoim dzieckiem, z jednym synem. Kobieta tłumaczyła, że chciała w ten sposób ochronić syna przed powołaniem do wojska. Oba małżeństwa zostały unieważnione.
Chiny: Ponad 140 przestępców aresztowanych podczas wesela! Zobacz nagranie

Chiny: Ponad 140 przestępców aresztowanych podczas wesela! Zobacz nagranie

Chiny: Ponad 140 chińczyków podejrzanych o popełnianie przestępstw zostało aresztowanych podczas bankietu weselnego w ramach wielkiej operacji służb policyjnych w mieście Shenzhen w prowincji Guangdong.

Media poinformowały, że gang jest prowadzony przez dwóch braci nazywanych Wang i działa od 1999 roku, tj. od 18 lat. To jeden z czterech przypadków, kiedy Departament Bezpieczeństwa Publicznego prowincji Guangdong zdecydował się ujawnić materiały archiwalne (stało się to 9 listopada).


 

Masowe aresztowanie miało miejsce wieczorem 10 lipca w czterogwiazdkowym hotelu Nerago, gdzie zaraz po ślubie brata Wanga, odbywał się weselny bankiet na którym bawiła się liczna grupa gangsterów. Policjanci z Shenzhen aresztowali ponad 140 podejrzanych, w tym obydwu braci, i zarekwirowali dużą liczbę stalowych rur i noży. Rachunek bankowy o wartości ponad 8 mln juanów (około 4 mln złotych) również został zamrożony.

 

Podejrzanych oskarża się o 128 przestępstw, w tym prowadzenie podziemnych kasyn, handel narkotykami, wymuszenia, rozbój i posiadanie broni palnej. Są również podejrzani o wandalizm i udział w walkach gangów. – podaje serwis chinytolubie.pl.

 

Operacja była częścią większej akcji, nazwanej „Hurricane-39”, w 21 miastach w prowincji przeciwko zorganizowanej przestępczości.

 

Od czasu rozpoczęcia „Hurricane-39” służby mundurowe rozbiły aż 130 podziemnych gangów i zatrzymały 1420 podejrzanych, których objęto ponad 460 sprawami karnymi.

 

Film z akcji poniżej:

 

FK

Źródło: chinytolubie.pl