Brytyjczycy to rasiści! Kolejny pogardliwy zakaz dla Polaków!

Brytyjczycy to rasiści! Kolejny pogardliwy zakaz dla Polaków!

Polski wędkarz ma zamiar pozwać właściciela łowiska w Oxfordshire, za dyskryminację Polaków i obywateli Europy wschodniej. Wszystko przez rasistowską tabliczkę.

 


Właściciel łowiska Field Farm w Oxfordshire w Anglii wystawił rasistowski znak zakazujący wędkowania Polakom i obywatelom Europy Wschodniej.

Pełną treść znaku brzmi: “Zakaz wjazdu pojazdów. Wstęp dla wędkarzy z Polski i krajów bloku wschodniego niedozwolony. Zakaz wstępu dla dzieci i psów”.

Mieszkający w Anglii polski wędkarz, Radosław Papiewski zapowiedział, że skieruje sprawę do sądu.

Polak w rozmowie z gazetą The Guardian powiedział: “Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten znak, to pomyślałem o moim 10-letnim synu. Jak mam mu powiedzieć, że nie może tu wędkować bo jego tata urodził się w Polsce?”

Pomimo wielu pism zarówno od pana Radosława jak i z Komisji Równości i Praw Człowieka właściciel-rasista bezczelnie odmawia zmiany swojego chorego podejścia.

Opłacenie adwokatów to jednak spory wydatek więc “Rado” uruchomił zbiórkę na ten cel na stronie crowdjustice.com.

Inicjatywę popiera brytyjskie Stowarzyszenie Wędkarzy, a adwokat Polaka podkreśla, że naruszony został Equality Act (Ustawa o Równości) z 2010 roku.

“Znak ewidentnie pokazuje, że firma odmawia świadczenia swoich usług określonym osobom, wyłącznie ze względu na rasę lub narodowość, które są cechami chronionymi w Equality Act” – twierdzi Alex Peebles, adwokat Polaka.

Jeśli sprawa zakończy się po myśli pana Radosława, rasista Brytyjczyk będzie zmuszony usunąć znak i wypłacić odszkodowanie.

Niesamowite, że w XXI wieku w Anglii wśród Anglików wciąż żywe są takie hitlerowskie postawy.

 

 

Źródło: soton24.pl
Indie – państwo GWAŁCICIELI! W Delhi gwałcone są 3 dziewczynki DZIENNIE!

Indie – państwo GWAŁCICIELI! W Delhi gwałcone są 3 dziewczynki DZIENNIE!

Zezwierzęcenie hindusów stanowi zagadkę dla naukowców. Kraj liczący sobie ponad miliard obywateli jest centrum światowych gwałtów i pedofilii. Sąsiadujące obok Chiny nie mają takich problemów. Wygląda na to, że hindusi to naród gwałcicieli – kolokwialnie rzecz ujmując.

Gwałcicielom dzieci powinno się wymierzać karę śmierci w ciągu sześciu miesięcy od popełnienia przez nich przestępstwa – napisała działaczka na rzecz praw kobiet Swati Maliwal w liście do premiera Indii Narendry Modiego. Maliwal w wywiadzie dla BBC twierdzi, że w ciągu pięciu lat, jakie minęły od tragicznej śmierci 23-letniej Jyoti Singh (studentka, która została brutalnie zbiorowo zgwałcona, zmarła po trzech tygodniach w wyniku odniesionych obrażeń) w kraju nie ma żadnych zmian, a przemoc seksualna wobec kobiet jest na porządku dziennym.


 

 

Aktywistka dodaje, że Delhi nadal jest „światową stolicą gwałtu„. – W ubiegłym miesiącu doszło do brutalnego gwałtu zbiorowego na 1,5-rocznej dziewczynce i gwałtu zbiorowego na siedmiolatce. Ofiarą gwałtu padła też kolejna 1,5-roczna dziewczynka – podsumowuje Maliwal. Działaczka szacuje, że codziennie w Delhi gwałcone są trzy dziewczynki i sześć kobiet.

 

 

Śmierć Singh wywołała ogólnokrajowe protesty Indie i przyczyniły się do zmian w prawie karnym dotyczącym sprawców gwałtów, miały one przyspieszyć procesy sprawców gwałtów. Maliwal przyznaje, że na policję zgłaszanych jest więcej przypadków gwałtu co znaczy, że wzrosła świadomość kobiet, że mają prawo do obrony. – Ale to nie rozwiązało problemu – podkreśla aktywistka.

 

 

Dlatego Maliwal walczy o zmiany w prawie, które sprawiłyby iż sprawcy gwałtów na dzieciach byliby skazywani na śmierć w ciągu pół roku od momentu popełnienia przestępstwa.

 

 

Matka Singh do dziś nie doczekała się sprawiedliwości – mimo, że oprawcy zostali skazani na śmierć, żaden z nich nie został do dziś stracony.

 

 

Czy władze Indii przestaną w końcu chować głowę w piasek i zaczną ostro walczyć z tą plagą pedofili i gwałcicieli we własnym państwie? Aż dziw, że polskie MSZ nie ostrzega obywateli przed wyjazdem do tego dzikiego kraju, o którym sami jego obywatele mówią, że jest stolicą gwałtów.

 

Źródło: rp.pl
Naukowcy odkryli zaskakująco tani i GENIALNY lek na smog!

Naukowcy odkryli zaskakująco tani i GENIALNY lek na smog!

Amerykańscy naukowcy odkryli zaskakujący lek na smog. Wystarczy uwzględnić go w codziennym menu. Jest tani i łatwo dostępny. Koncerny farmaceutyczne zostały upokorzone!

 


 

Smog w Polsce a smog na świecie

 

Drobinki pyłu, które wraz z wdychanym powietrzem dostają się płuc to dziś poważny problem wielu miast i wsi. Szczególnie w Polsce, gdzie wciąż pali się tanimi piecami na węgiel i koks, dodatkowo ludzie często spalają śmieci i zanieczyszczają straszliwie powietrze i współtworząc smog. Dla porównania – Londyn, który borykał się ze smogiem kilkadziesiąt lat temu, wprowadził zakaz używania pieców na koks i węgiel. Istnieją tam tylko piecyki gazowe i powietrze w tej ogromnej metropolii jest czyściutkie. Według badań polskich naukowców, oddychanie powietrzem w Londynie w ciągu roku to równowartość kilkudziesięciu spalonych papierosów rocznie, zaś oddychanie powietrzem w Katowicach to równowartość kilku tysięcy spalonych papierosów rocznie. Najgorszy syf jest w Zakopanem. Mieście, które ma czelność pobierać opłaty klimatyczne a jednocześnie serwuje turystom ohydne powietrze.

 

Maski i… witaminy na ratunek

 

Na pomoc przychodzą nam maski antysmogowe oraz… witaminy! Badania przeprowadzone w USA na niewielkiej grupie uczestników przyniosły niesamowite rezultaty. Wynika z nich, że witaminy z grupy B zapewniają ochronę przed skutkami zanieczyszczenia powietrza, a niekiedy mogą niemal całkowicie je zniwelować. Naukowcy już wcześniej odkryli, że podawanie witamin zwierzętom narażonym na działanie chemicznych związków jest w stanie zatrzymać proces niszczący komórki.

 

Testy przeprowadzone na ludziach potwierdziły łagodzenie negatywnych skutków oddychania zanieczyszczonym powietrzem. Badani codziennie przyjmowali witaminy z grupy B (kwas foliowy, wit. B6 i B12). Wnioski z badania opublikowano w czasopiśmie „Proceedings Journal of National Academy of Sciences”. Witaminy to cudowny i tani lek. Można je kupić w każdej aptece, warto więc skorzystać z odkrycia naukowców i zadbać o suplementację organizmu w okresie jesienno-zimowym w witaminy z grupy B.

 

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w anglojęzycznym artykule: B vitamins may help reduce harm from air pollution. Dostępny TU

 

Źródło: dobrewiadomosci.pl
SKANDAL: Lech Wałęsa skarży do Unii na Polskę i chce sankcji dla naszego kraju!

SKANDAL: Lech Wałęsa skarży do Unii na Polskę i chce sankcji dla naszego kraju!

Donosił na kolegów, teraz donosi na całą Polskę i wszystkich Polaków. Czy TW Bolek się kiedyś opamięta? Lech Wałęsa na facebooku zaapelował do Unii Europejskiej o „działanie dyscyplinujące” polski rząd a eurodeputowanych poprosił o poparcie tych działań.


 

Lech Wałęsa (znany także jako TW Bolek) zamieścił na na facebookowym profilu wpis, w którym stwierdził, że każdy kto jest patriotą i Polskę kocha, powinien pokojowo walczyć o zmianę „okropnego układu politycznego”. Według Wałęsy patriotycznym czynem będzie poparcie Unii w sporze z Polską. Dlatego też Lech Wałęsa oficjalnie poparł „zdecydowanie poczynania dyscyplinujące w Unii Europejskiej” wobec polskiego rządu.Prawdopodobnie miał na myśli uruchomienie art. 7, który może skutkować licznymi sankcjami dla naszej ojczyzny.

 

Wg byłego prezydenta, dopóki nie należeliśmy do Unii, niedopuszczalna była ingerencja w sprawy wewnętrzne kraju, jednak skoro jesteśmy jej członkami to należy prosić Unię „o pomoc”.

Wałęsa napisał: „Bardzo proszę Unie i innych przyjaciół Polski o jeszcze bardziej zdecydowane działania dyscyplinujące a polskich parlamentarzystów europejskich o zdecydowane popieranie tych działań w Unii”.

 

Według Wałęsy nie jest to działanie przeciw Polsce a przeciw rządowi. Fakty są jednak takie, że ten rząd wybrała miażdżąca większość Polaków i cieszy się on ogromną popularnością.

 

Wałęsa odgrażał się także po raz setny, że zorganizuje publiczne spotkanie i ostatecznie wyjaśni sprawę teczki Kiszczaka a także opowie o„roli jaką odegrali w tych barbarzyńskich prowokacjach między innymi tacy ludzie jak Kaczyńscy Cenckiewicz, Wyszkowski Gwiazda ”. Ogłosił, że przedstawi fakty świadków oraz dowody.

Cały „apel” Lecha Wałęsy poniżej:


Źródło: facebook.com