BEZ BILETU NA POCIĄG NIE ZROBISZ ZAKUPÓW W BIEDRONCE! TAK DZIAŁA SOCJALIZM W WYKONANIU PIS-U!

BEZ BILETU NA POCIĄG NIE ZROBISZ ZAKUPÓW W BIEDRONCE! TAK DZIAŁA SOCJALIZM W WYKONANIU PIS-U!

Nawet dzieci wiedzą, że „Socjalizm bohatersko zwalcza problemy, które sam stworzył„, ale takiego obrotu spraw chyba nawet nie spodziewali się panujący nam socjaliści gospodarczy z PiS-u!.


Napędzani przez pasożytnicze związki zawodowe, rządowi „socjaliści z krzyżem w zębach” chcieli dobrze, a wyszło jak to zwykle wychodzi w socjalizmie – napiętrzyły się problemy, które próbowano rozwiązać ingerencją państwa w gospodarkę.

Ustawa o ograniczeniu handlu w niedzielę zabiła ćwieka prawnikom sieci handlowych, które otworzyły sklepy przy dworcach kolejowych i autobusowych. Mają do wyboru albo wcale nie otwierać sklepów w niedziele, albo żądać od wchodzących klientów okazania biletu, jak ma to miejsce na lotniskach.

Sieci rozważają wprowadzenie bramek przy wejściu do sklepów, gdzie sprawdzano by, czy klienci rzeczywiście są podróżnymi, którzy tego dnia przemieszczają się autobusem lub pociągiem. Obsługa „zwykłych” niedzielnych klientów w świetle nowego prawa będzie bowiem przestępstwem.

Właściciele marketów m.in. przy dworcu Kraków Główny czy Warszawa Wileńska nie są pewni, co dokładnie im wolno, ponieważ ustawa jest bardzo nieprecyzyjna w tym zakresie. Mówi wprawdzie o tym, że dopuszcza handel w drodze wyjątku, ale służyć ma on nie zyskom, a zwiększeniu komfortu podróżujących. Natomiast nie mówi, w jaki sposób weryfikować, że osoby robiące w niedzielę zakupy są akurat podróżnymi w drodze.

Rozumiecie debili z PiS-u? Handel ma służyć nie zarabianiu, tylko zwiększeniu komfortu kogoś, kto jedzie pociągiem!

Dlatego dziennikarze „Faktu” podsunęły sieciom pomysł z biletowaniem. Pierwsza przeanalizowała go Biedronka.

Obawy o to, że w niedzielę w centrach handlowych będzie hulał wiatr, są całkowicie bezzasadne. Ale z pewnością jeszcze przekonamy się, jak wielki jest poziom kreatywności przedsiębiorców – kreatywności wymuszonej przez PiS-owskich centralistów, która to przyniesie de facto szkody dla obywateli.
„NIE MOGĘ PRZYTULIĆ KAŻDEGO KOTKA!” (WIDEO) – SKRAJNY OBJAW MIŁOŚCI DO KOTÓW, POZNAJCIE KOCIĄ PSYCHOPATKĘ!!!

„NIE MOGĘ PRZYTULIĆ KAŻDEGO KOTKA!” (WIDEO) – SKRAJNY OBJAW MIŁOŚCI DO KOTÓW, POZNAJCIE KOCIĄ PSYCHOPATKĘ!!!

Lubicie koty? Ba! Ci, którzy mają w domu futrzaka powiedzą więcej – kochają zapewne tych charakternych, psotliwych wąsaczy!


Są jednak pewne granice miłości do futrzaków i dziewczyna z filmiku poniżej chyba raczej je przekroczyła!

Poznajcie KOCIĄ PSYCHOPATKĘ!, która dla dobra pierwszego z brzegu futrzanego koleżki gotowa byłaby przehandlować swoją całą rodzinę! Zresztą, zobaczcie sami! Świetny humor przy niedzieli gwarantowany! Filmik został „przepuszczony” przez szalenie popularną aplikację – Songify this!, która przerabia zwykłe wypowiedzi na taneczne piosenki! W tym przypadku efekt jest KAPITALNY!
ZDRADA PAŃSTWA POLSKIEGO PRZEZ ŚP LECHA KACZYŃSKIEGO (WIDEO) ZŁOŻYŁ HOŁD ŻYDOM! PO OBEJRZENIU ZROZUMIECIE, DLACZEGO TERAZ TAK NAMI POMIATAJĄ!

ZDRADA PAŃSTWA POLSKIEGO PRZEZ ŚP LECHA KACZYŃSKIEGO (WIDEO) ZŁOŻYŁ HOŁD ŻYDOM! PO OBEJRZENIU ZROZUMIECIE, DLACZEGO TERAZ TAK NAMI POMIATAJĄ!

Spór na linii Polska-Izrael zdaje się narastać, i to mimo „wysiłków” naszego rządu do załagodzenia sytuacji związanej z reakcją, na podpisanie przez prezydenta Dudę ustawy o IPN.


Wielu naszych rodaków zastanawia się usilnie, dlaczego Izrael tak nam nie odpuszcza i pozwala sobie na strofowanie polskich władz, w kwestii prawa stanowionego przez nasz, wydawałoby się niepodległy kraj.

Być może światło na powód takiej hardości Izraela względem nas rzuci owe krótkie, ale jakże dobitne nagranie, ukazujące naszego śp. Lecha Kaczyńskiego, który na spotkaniu zamkniętym z żydowskimi politykami, dziennikarzami oraz żydowskimi intelektualistami pochodzenia polskiego wygłosił …wstrząsające dla nas, Polaków przemówienie. Odpalcie filmik, a zostaniecie ciężko znokautowani! Kaczyński de facto przyznał, że nasz kraj zawsze będzie stał na straży interesów Izraela!!! Przykro cytować zmarłego prezydenta, dość powiedzieć, że mówi skandaliczne z perspektywy Polaków rzeczy! Odpalcie, to tylko 2 minuty!

Odpowiedzcie sobie sami, czy to jest zdrada interesów narodowych państwa polskiego…
NARESZCIE! POLSKI RZĄD BIERZE SIĘ ZA BANDEROWCÓW! ZOBACZ, ODPOWIEDZI NA JAKIE PYTANIA DYSKWALIFIKUJĄ UKRAIŃCÓW PRZED WJAZDEM DO POLSKI!

NARESZCIE! POLSKI RZĄD BIERZE SIĘ ZA BANDEROWCÓW! ZOBACZ, ODPOWIEDZI NA JAKIE PYTANIA DYSKWALIFIKUJĄ UKRAIŃCÓW PRZED WJAZDEM DO POLSKI!

W końcu jakiś konkretny ruch ze strony naszych władz w kwestii coraz bardziej widocznych banderowców w naszym kraju.


Obywatele Ukrainy, którzy chcą otrzymać prawo pobytu w Polsce, są przesłuchiwani przez urzędników w celu wyjawienia swojego stosunku do UPA i Bandery. Padają m.in. pytania o rzeź wołyńską – informują polskie media, powołując się na odpowiednie instytucje. Osoby, które nie przejdą pomyślnie testu, są odrzucane. I nie pomogą nawet polskie korzenie.

Bardzo dobrze, takie procedury należało wprowadzić już wcześniej!

„Ludzie mają dokumenty poświadczające pochodzenie, jeżeli jednak niedostatecznie się odetną od Bandery — żegnaj Polsko” — mówi Natalia Panczenko z inicjatywy społecznej Euromajdan — Warszawa, którą cytuje Rzeczpospolita.

Jako przykład dyskwalifikujący kandydata podano następującą odpowiedź na pytanie o stosunek do UPA:A bo ja wiem, nigdy nie byłem w tych związkach, to nie wiem. Każdy ma swoją prawdę, mówią, że prowadzili rozbój na terenie Polski i Ukrainy. Nigdy w to nie wnikałem”.

I na temat rzezi wołyńskiej: „Słyszałem, i słyszałem, że ostatnio film wyszedł. Ale to było pokręcone z Moskwitami, to naprawdę nie wiadomo, kto co robił. To, że dużo ludzi zginęło, to wiadomo jedynie”.

Wojewoda Mazowiecki odmowę uzasadnił tym, że aby otrzymać prawo stałego pobytu na terytorium Polski na podstawie ustawy o repatriacji, należy spełnić dwa warunki: udowodnić polskie korzenie oraz drugi — wykazać swój związek z polskością, rozumiany jako więź z krajem, czego osoba udzielająca podobnej odpowiedzi jak wyżej nie spełnia.

„Biorąc pod uwagę powyższe nie jest możliwe, aby ktoś, kto jak twierdzi czuje się Polakiem, nie interesował się organizacją, która swoimi działaniami na trwałe zapisała się w tragiczny sposób w historii Polski (…). Zdaniem organu rozpatrującego wniosek świadomość narodowa, to poczucie więzi z określonym narodem, jego historią i kulturą. „Aplikujący zaś tak rozumianej świadomości narodowej i więzi z polskością nie posiada” — przekazał Wojewoda Mazowiecki w swojej odmowie.

Nie wiemy, jak Wy, ale my w redakcji się cieszymy – banderowcy won!

źródło: sputniknews