ARTUR BINKOWSKI „TERAZ” I „KIEDYŚ” – BĘDZIECIE W SZOKU, ŻE TO TA SAMA OSOBA (WIDEO) ! WIEMY CO GO TAK WYKRĘCIŁO!

ARTUR BINKOWSKI „TERAZ” I „KIEDYŚ” – BĘDZIECIE W SZOKU, ŻE TO TA SAMA OSOBA (WIDEO) ! WIEMY CO GO TAK WYKRĘCIŁO!

Artur Binkowski. Polak mieszkający w Kanadzie, który reprezentował sąsiada USA na igrzyskach olimpijskich, gdzie był w zawodnikiem kadry bokserskiej.


Dobrze zbudowany, młody, utalentowany i żądny sukcesów sportowych Polak miał wszystko to, co mogło go zrobić znaczącym graczem w wadze ciężkiej boksu zawodowego.

Ludzie, którzy nie są fanami „ringowych szachów” poznali bliżej sympatycznego i szczerego rodaka z okazji jego kilku walk z naszymi miejscowymi „tuzami” bokserskimi, takimi jak Artur Szpilka, Krzysztof Zimnoch i Michał Cieślak. Pomimo przegrania wszystkich tych pojedynków, Artur, który ewidentnie jest już „rozbity” boksersko ( i chyba nie tylko) zdobył sobie sympatię całej rzeczy rodaków z racji jego prześmiesznych i luzackich wypowiedzi prasowych. Odpalcie koniecznie, a to nie koniec!

Widzicie? Dobra polewa, ale teraz odpalcie następny, poniższy filmik! Będziecie w GRUBYM SZOKU !!!

ZASKOCZENI?! Tak, to ten sam Artur Binkowski. Tyle że kilka lat wcześniej.

Jaka jest tajemnica jego drastycznej „przemiany”? No cóż. Sam Artur mówi, że nigdy nie odmawiał alkoholu, lubi imprezować, jak i przyznał, że miał drobne problemy z prawem.

Eksperci z branży bokserskiej mówią, że może on być też już skrajnie rozbity czystko boksersko, ale my dobrze wiemy, że Biniu jest dobrym świruskiem.

W grę potencjalnie wchodzą też narkotyki...niektórzy internauci twierdzą, że dosyć drastyczna zmiana rysów twarzy Artura mogła być spowodowana crackiem, popularnym narkotykiem, który silnie uzależnia i deformuje twarz na skutek jego zażywania.

A Wy? Macie swoje typy? Tak, czy siak, musicie przyznać, że mocno się zmienił!
„MAM HOROM CURKE” TO PRZEŻYTEK! ZOBACZ NA CO NABIERA SIĘ TERAZ KOCHLIWE IDIOTKI!

„MAM HOROM CURKE” TO PRZEŻYTEK! ZOBACZ NA CO NABIERA SIĘ TERAZ KOCHLIWE IDIOTKI!

Internetowa znajomość z rzekomym żołnierzem przebywającym na misjach w Afryce, kosztowała jedną z mieszkanek Ełku blisko 80.000 złotych. Inna oszukana kobieta, która zgłosiła się do policjantów, przelała swojemu wirtualnemu adoratorowi 32.000 złotych.


Za mundurem panny sznurem, jak głosi stare powiedzenie. Szkoda tylko, że za tym mundurem stoją także skrajnie naiwne i nieodpowiedzialne panie! Co z Wami jest nie tak?

W ostatnim czasie policjanci z Ełku otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących wyłudzeń dużych sum pieniędzy przez domniemanych adoratorów. Schemat działania oszustów jest zwykle bardzo podobny. Nawiązują zażyłą relację za pośrednictwem portalu społecznościowego, podając się np. za żołnierza amerykańskiego przebywającego na misjach w Afryce.

Korespondencja zaczyna mieć charakter bardzo osobisty i przeradza się w poważne deklaracje na przyszłość.

Takie właśnie zostały złożone jednej z mieszkanek Ełku, która podążając za uczuciem stracił sporą forsę!

Czekająca na księcia Ełczanka szybko usłyszała wyznania miłości, a nawet obietnicę zawarcia związku małżeńskiego. Po kilku dniach regularnej, pozytywnej korespondencji nastąpiła pierwsza prośba finansowa. W tym przypadku pieniądze miały być przeznaczone na bilet lotniczy do Polski. Później pojawiają się kolejne historie, które uniemożliwiają ten zamiar.

Kobieta usłyszała, że mężczyzna został postrzelony, później miał wypadek i spotkały go także inne problemy. Za tymi historiami pojawiały się kolejne żądania pieniędzy. Oszuści doskonale manipulują swoją ofiarą. Wyznają im swoje gorące uczucie, budzą litość, twierdząc, że tylko ona może uratować go z poważnej opresji, kłopotów czy pomóc w nieszczęściu. Korespondencja z „żołnierzem” trwała blisko rok. Kobieta w wyniku jego oszustwa straciła blisko 80.000 złotych.

Inna kobieta, która zgłosiła w Ełku podobne oszustwo została na portalu zaczepiona przez mężczyznę, który napisał, że bardzo mu się podoba na zdjęciach. Sam miał profil ze zdjęciem atrakcyjnego mężczyzny. Po kilku rozmowach mężczyzna zaproponował swój przyjazd do Polski, ale potrzebował na to pieniędzy. Po otrzymaniu pierwszego przelewu zaczęły się kolejne prośby i kolejne chwytające za serce przeżycia. Kobieta otrzymała historię o upadającym interesie w Ghanie, później o wypadku. W sumie pokrzywdzona wpłaciła w kilku przelewach 32.000 złotych na różne konta.

Brawo Wy! Nawet nam nie jest ich szkoda, no bo jak można przelewać kasę „pięknemu nieznajomemu”, który się sam do nas odzywa. Gdzie te panie miały głowy?!
A może za dużo telenowel?! P.S – są jakieś panie, które pożyczą mi trochę kasy? 😉 Padł nam w redakcji biznes w Ghanie i mamy „horom curke”
źródło: elk.wm.plPO GŁOŚNYM…PIERDNIĘCIU NADESZŁA FALA OKRUTNEGO SMRODU! JAK ZAREAGOWAŁA KRÓLOWA BRYTYJSKA?!

PO GŁOŚNYM…PIERDNIĘCIU NADESZŁA FALA OKRUTNEGO SMRODU! JAK ZAREAGOWAŁA KRÓLOWA BRYTYJSKA?!

Królowa brytyjska, Elżbieta II słynie od zawsze z nienagannych manier i przestrzegania dworskiej etykiety.


Władczyni z krwi i kości nie jest jednak tylko obiektem westchnień i podziwu swoich poddanych. W zasadzie, o czym niewiele się mówi w naszym kraju, jest ona podejrzewana raz po raz o popełnianie różnorakich gaf.

Tym razem jedną z nich postanowił „wyprostować” były kamerdyner rodziny królewskiej, Paul Burrell, który obecnie prowadzi popularny program „I’m A Celebrity…Get Me Out Of Here Australia”.

Sprawa jest bardzo krępująca, i to dziwne, że królowa była podejrzewana o popełnienie takiego „psikusa”.

Chodzi o …puszczanie bąków wśród gości! Tak! Królowa brytyjska rzekomo miała pewnego razu okrutnie się spierdzieć na oficjalnej wizycie, na której przyjmowała wraz z małżonkiem Sułtana Bahrajnu.

– Już Wam wszystko tłumaczę. Królowa podróżowała wraz z małżonkiem i wspomnianym Sułtanem Bahrajnu jedną bryczką. W pewnym momencie dał się słyszeć rozdzierający uszy „piard„, a jego źródłem był „tył” konia, który był do bryczki zaprzęgnięty. Po kilku sekundach dostojni pasażerowie powozu, do tej pory zajęci kurtuazyjnymi rozmowami, poczuli okrutny smród! – tłumaczy były kamerdyner.

– Powinnam coś powiedzieć? – zapytała królowa małżonka.

– Myślę, że tak – odparł lakonicznie Książę Filip.

Królowa nachyliła się w stronę dostojnego gościa z Bahrajnu, i dotykając jego kolana, wyszeptała:

– Jest mi bardzo przykro z powodu owego obrzydliwego … dźwięku!

Także, jak widzicie, macie już pewność, że to nie królowa była sprawczynią owego przykrego incydentu, ale zwykły koń ciągnący bryczkę z dostojnymi głowami. Ba! Okazuje się, też że Elżbieta II dysponuje zręcznym poczuciem humoru.

 
CHRIS ROCK – SPIERD****EM WSZYSTKO! ZOBACZ DO CZEGO PRZYZNAŁ SIĘ POPULARNY KOMIK!

CHRIS ROCK – SPIERD****EM WSZYSTKO! ZOBACZ DO CZEGO PRZYZNAŁ SIĘ POPULARNY KOMIK!

Znacie Chrisa Rocka? A może kojarzycie go z komediowych filmów akcji, w których występował u boku gwiazdora kina kopanego, Jackie Chana?


Obecnie ten popularny i ceniony w branży komik prowadzi cykl stand-upów w których zaskakuje swoich fanów szczerymi wyznaniami. Ostatni z nich miał swoją premierę w Walentynki i popularny komik z aktorskim zacięciem otworzył się ze zwierzeniami.

Chris Rock ujawnił, jaki był powód jego rozwodu z żoną, Maalak Compton, z którą żył 19 długich lat.

– Spieprzyłem to doszczętnie! Zdradzałem żonkę z 3 różnymi kobietami. Wiecie, dla faceta zdrada jest sygnałem, że potrzebuje czegoś nowego. Niestety działa to również w inny sposób. Wasza żonka się dowiaduje, zmienia się, i macie wtedy „coś nowego”, tyle, że jest to „złe coś nowego” – wyżalił się komik.

– To moja wina, byłem dupkiem, nie słuchałem, nie byłem miły. Myślałem, że jak za wszystko płacę i ją utrzymuję to będzie ok. Niestety to nie działa w ten sposób. Spieprzyłem to – podsumował Chris.

Komik nie byłby sobą, gdyby nie zabłysnął poczuciem humoru.

– Ale poparzcie na Nelsona Mandelę! Koleś siedział w pudle i torturowali go 27 lat, wyszedł, posiedział z żonką kilka miesięcy i wziął z nią rozwód, bo powiedział sobie „nie dam rady jej znieść”!