Antysemityzm WYŁAZI ze Szwedów! Obrzucili synagogę….

Antysemityzm WYŁAZI ze Szwedów! Obrzucili synagogę….

Szwedzi, którzy są prymusami Europy jeśli chodzi o bezmyślne przyjmowanie gigantycznych grup emigrantów, powoli nie wytrzymują już ciśnienia. Zaczyna z nich wyłazić antysemityzm, nienawiść i agresja. Okazuje się, że przyjmowanie dużych grup agresywnych muzułmanów wywołało sprzężenie zwrotne w narodzie szwedzkim. Grupa zamaskowanych mężczyzn obrzuciła koktajlami Mołotowa synagogę w Goeteborgu na południu Szwecji – poinformowały szwedzkie media.


 

Antysemicki atak miał miejsce wczoraj około godziny 22. W synagodze znajdowało się wtedy około 20 osób, uczestniczących w wieczornej modlitwie. Nikomu nic się nie stało.

 

W momencie ataku padał deszcz. Dlatego synagoga ocalała mimo, że została obrzucona płonącymi butelkami. Pożar nie wybuchł.

 

W związku z tym napadem aresztowane zostały trzy osoby. Szwedzka policja zaostrzyła środki bezpieczeństwa. Szwedzi, którzy udawali miłych i przyjaznych, nie mogą już wytrzymać, mordowani i gwałceni we własnym kraju zaczynają pokazywać swoje oblicze. Okazuje się, że poprawność polityczna to fikcja i każdy naród, który jest gospodarzem we własnym kraju nie jest w stanie na dłuższą metę wytrzymać zdziczenia muzułmańskiego.

 

Jednak dlaczego Szwedzi na cel wzięli synagogę? Czyżby chcieli odreagować swoją frustrację na słabszych? Na Żydach, od których nie przyjdzie krwawa zemsta? Antysemityzm w Szwecji odradza się.
Suntago – największy AQUAPARK w Europie powstanie w… NIE UWIERZYCIE!

Suntago – największy AQUAPARK w Europie powstanie w… NIE UWIERZYCIE!

Trwa budowa największego zadaszonego aquaparku w Europie, ma nosić nazwę – „Suntago Wodny Świat”. Prace rozpoczęto w kwietniu w miejscowości Wręcza i projekt coraz bardziej nabiera kształtów i ma się zakończyć wiosną 2019 roku.


 

Powstający we Wręczy koło Mszczonowa aquapark „Suntago Wodny Świat” jest pierwszym etapem wielkiej inwestycji rozpoczętej przez firmę Global City Holdings. Całość pod nazwą „Park of Poland” ma być docelowo, za 6-8 lat, drugim co do wielkości parkiem rozrywki w Europie o powierzchni 80 ha. Oprócz wodnych atrakcji mają z czasem powstać rollercoastery, galeria handlowa, centrum konferencyjne i kilka hoteli.

 

Sam park wodny ma być wg deklaracji inwestora największym krytym parkiem wodnym w Europie – ma być większy od słynnego aquaparku Tropical Island pod Berlinem. Jego główną strefą „Relax” będzie przeszklona hala z otwieranym dachem. Wewnątrz, w otoczeniu 700 prawdziwych palm znajdzie się kilka basenów połączonych z zewnętrznymi. W strefie „Saunaria” znajdzie się 10 różnych saun, baseny mineralne, pokoje masażu, solarium i restauracja. Strefa „Jamango” służyć będzie przede wszystkim zabawie. Goście będą mogli poszaleć na 30 zjeżdżalniach o łącznej długości ponad 3 km, z których najdłuższa będzie mieć 320 m. Poza tym rozrywkę zapewni basen ze sztuczna falą, sztuczne rzeki i wodny plac zabaw dla najmłodszych.

 

Źródło: dobrewiadomosci.net

 

 
Porwali 15-latkę, sterroryzowali, wywieźli do lasu i zgwałcili!

Porwali 15-latkę, sterroryzowali, wywieźli do lasu i zgwałcili!

Dwaj zboczeńcy posługując się paralizatorem, obezwładnili a następnie wywieźli do lasu i brutalnie zgwałcili 15-letnią uczennicę. Bandyci usłyszeli zarzuty. Sprawa odbiła się echem w całej wsi!


 

Horror miał miejsce w marcu br. 15-letnia uczennica gimnazjum w Jabłonce Kościelnej wracała właśnie po lekcjach do domu. Niespodziewanie zatrzymał się przy niej samochód, z którego wyskoczyło dwóch zwyrodnialców – Piotr K. i Jakub G. Mężczyźni obezwładnili nastolatkę paralizatorem i zaciągnęli do samochodu. Następnie wywieźli ofiarę do lasu i tam zgwałcili.

Jeden z mieszkańców Jabłonki Kościelnej był świadkiem porwania i natychmiast zadzwonił po policję. Przestępców szukały policyjne patrole oraz zszokowani mieszkańcy wsi. Na drodze gwałcicieli stanął także myśliwy, który oddał kilkanaście strzałów w stronę ich samochodu.Na widok ścigającego ich radiowozu zboczeńcy stracili panowanie nad autem i rozbili pojazd na drzewie. Zostali aresztowani na dziewięć miesięcy.

 

Bandyci stanęli przed sądem i usłyszeli już zarzuty. – Obaj usłyszeli zarzuty zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia – informuje Maria Kudyba z łomżyńskiej prokuratury. Grozi im za to 15 lat więzienia.

 

Źródło:  radiozet.pl
70 MLN Amerykanów straci pracę! Wszystko za sprawą…

70 MLN Amerykanów straci pracę! Wszystko za sprawą…

Do 2030 roku postępująca automatyzacja stanowisk pracy sprawi, że na bezrobociu znajdzie się aż jedna trzecia Amerykanów! Podobne trendy obserwowane są już w innych krajach.

 


Z roku na rok automatyzacja wkracza do kolejnych dziedzin wypierając pracę człowieka. Dzięki jej wdrożeniu firmy poprawiają znacznie jakość i przede wszystkim szybkość produkcji. Maszyny popełniają także znacznie mniej błędów niż ludzie. Z drugiej strony rosnąca liczba podłączanych do Internetu maszyn sprawia jednak, że wzrasta zagrożenie ataków na infrastrukturę krytyczną firm, a także całych państw.

– Kiedyś moglibyśmy powiedzieć, że automatyka przemysłowa to linia produkcyjna, maszyna, która coś wytwarza. Na dzień dzisiejszy bardziej możemy mówić o pojęciu takim jak automatyzacja i ta automatyzacja jest praktycznie wszechobecna, pomimo tego, że jej nie widzimy. Dotyczy to każdego człowieka, od dostawy wody, odczytu energii, automatyzacji tych procesów, systemów w miastach, sterowania ruchem, kolei, zakupu biletów. Wszędzie mamy do czynienia z automatyzacją – mówi agencji informacyjnej Newseria Innowacje, Mirosław Zwierzyński z firmy Elmark Automatyka.

 

Automatyzacja nabrała obecnie tak dynamicznego rozpędu, że według raportu McKinsey Global Institute, w ciągu najbliższych 17 lat nowego zajęcia będzie musiało sobie poszukać blisko 70 mln pracujących Amerykanów. Ich stanowiska pracy przejmą maszyny, które radzą sobie coraz lepiej również w pracach, które wymagają umiejętności poznawczych. Trend ten obejmuje coraz większą liczbę krajów rozwiniętych.

 

Nadchodzi więc globalny kryzys rynku pracy, na który świat dopiero poszukuje odpowiedzi, m. in. poprzez bezwarunkowy dochód podstawowym w Polsce potocznie nazywany dochodem gwarantowanym. Co to takiego? Już wkrótce wyjaśnimy to na onet-one.pl