Andruszkiewicz koncertowo ZAORAŁ Petru! Na Ryśka czeka praca w… cyrku!

Andruszkiewicz koncertowo ZAORAŁ Petru! Na Ryśka czeka praca w… cyrku!

Adam Andruszkiewicz skomentował błazenadę opozycji, która zamiast świętować wigilię jątrzy i judzi Polaków przeciw rządowi. Szczególnie rozśmieszyły Andruszkiewicza deklaracje Ryszarda Petru. Okazuje się, że niedawno zdetronizowany szef Nowoczesnej pragnie zostać…


 

„Także w Święta nasi politycy świetnie nas bawią, chyba lepiej niż „Kevin sam w domu”. Tradycyjnie nie zawiódł mnie Ryszard Petru, który w wywiadzie stwierdził, że…widzi siebie jako twarz gospodarczą zjednoczonej opozycji PO i Nowoczesnej. Dla mnie, to świetna wiadomość – jeśli twarzą tego projektu będzie Petru, Szczerba i Scheuring-Wielgus, to „Ucho prezesa” będzie miało sporą konkurencję, a polityka dostarczy nam wiele uśmiechu. Panie Petru – do dzieła! Niech pan jednoczy opozycję pod swoim nazwiskiem. Po tym jak już wypadnie Pan z polityki – praca w cyrku murowana ” – napisał Andruszkiewicz na swoim profilu na facebooku.

 

Trudno się z nim nie zgodzić, poniżej, krótkie wideo, które rozśmiesza internautów do łez. Oto jak zdetronizowany samozwańczy „król opozycji” nie radzi sobie z porażką, którą poniósł we własnej partii.

 

 

 

źródło: facebook.com, youtube.com

 

 
Wigilia zamieniła się w krwawą rzeźnię! Napastnik zadźgał…

Wigilia zamieniła się w krwawą rzeźnię! Napastnik zadźgał…

Kolacja wigilijna zamieniła się w krwawą jatkę. 41-letni Mazhar Ali został zaatakowany nożem przez swojego młodszego kolegę. Sprawca zadźgał go na oczach klientów świętujących Wigilię w zatłoczonej restauracji Manjaros w Middlesbrough (Anglia). 20-latek został w końcu obezwładniony przez policję i aresztowany.


 

Wigilia została przerwana przez tragiczne wydarzenia, które rozegrały się ok. 15.40. Agresywny 20-latek został obezwładniony policyjnym paralizatorem i aresztowany. Jednak ciosy, które zadał koledze okazały się śmiertelne. 41-latek został zabrany do szpitala, gdzie lekarze bezskutecznie walczyli o swoje życie. Przerażeni goście uciekli w popłochu pozostawiając na stołach świąteczne dania. Zatrzymany mężczyzna przebywa aktualnie w areszcie.

 

 – To smutne, że coś takiego mogło się zdarzyć w Wigilię – mówi Kait Robertson, jeden z ewakuowanych gości. Obsługa restauracji wyprowadziła klientów tak, by nie mieli dostępu do kuchni czy pomieszczeń pracowniczych. Nie wiadomo na razie, co dokładnie zaszło między mężczyznami. Śledczy badają okoliczności zdarzenia. Restauracja na czas ich czynności będzie zamknięta.

 

Źródło: fakt.pl
Czesi SPLUNĘLI w twarz Junckerowi, Timmermansowi i Merkel!

Czesi SPLUNĘLI w twarz Junckerowi, Timmermansowi i Merkel!

We wtorek, czeska telewizja wyemitowała orędzie świąteczno-noworoczne prezydenta Czech Milosza Zemana. Polityk podkreślił, że w czeskim interesie leży zachowanie suwerenności republiki. „Nikt nam nie może dyktować, kogo przyjmiemy na naszym terytorium” – powiedział. Ostro skrytykował także wciskanie imigrantów Czechom.

Wierzę, że koncepcja migracyjnych kwot skończy na śmietniku historii i za rok już nikt o niej nie będzie mówił – przytacza słowa Zemana agencja CTK. Prezydent dodał, że Czechy powinny stać się bardziej energicznym i pewnym siebie partnerem na arenie międzynarodowej, oraz jasno dawać do zrozumienia gdy coś im się nie podoba. Tym stwierdzeniem prezydent Czech jawnie pogardził chorymi koncepcjami imigracyjnymi Komisji Europejskiej i Angeli Merkel.


 

Zeman zarzucał UE, że nie potrafi ona ochronić swoich zewnętrznych granic. Jeżeli chodzi o Sojusz Północnoatlantycki, to sądzę że powinien być o wiele bardziej aktywny w walce z terroryzmem islamskim – mówił też prezydent. W swym orędziu nie poruszył innych tematów międzynarodowych.

Wtorkowe orędzie świąteczno-noworoczne było ostatnim wygłoszonym przez Zemana w kończącej się w marcu 2018 roku kadencji prezydenckiej. 73-letni Zeman liczy na reelekcję w styczniowych wyborach.

 

Źródło: rmf24.pl
Czym jest szczęście i jak być szczęśliwym? Papież Franciszek zdradza sekret!

Czym jest szczęście i jak być szczęśliwym? Papież Franciszek zdradza sekret!

Mamy XXI wiek, świat jest dynamiczny, tętni życiem, zmienia się w ułamku sekundy. Każdego dnia jesteśmy bombardowani reklamami, które oferują nam szczęście, jeśli tylko kupimy odpowiedni proszek do prania, nowe auto, tabletkę na ból głowy czy nowy komputer. Z ekranów bije jedna prawda – masz być szczęśliwy! Jak? Kup to, to, to i jeszcze to. A jednak nasz świat jest pełen nieszczęśliwych ludzi. Czym tak naprawdę jest szczęście? Jak być szczęśliwym w życiu? Papież Franciszek w prostych słowach zdradza wspaniałą tajemnicę!


 

 

Chciałbym żebyście pamiętali, że bycie szczęśliwymi nie oznacza posiadania nieba bez burz, dróg bez wypadków, pracy bez trudu, relacji bez zawiedzeń. Być szczęśliwymi to odnajdywać siłę w przebaczeniu, nadzieję w walkach, pewność na scenie strachu, miłość w nieporozumieniach. Być szczęśliwymi to nie tylko doceniać uśmiech, ale także zastanawiać się nad smutkiem. Nie tylko świętować sukcesy, ale wyciągać lekcje z upadków. Nie tylko czuć się radosnymi pośród aplauzów, ale być radosnymi w anonimowości. Być szczęśliwymi to uznawać, że warto żyć, pomimo wyzwań, nieporozumień i okresów kryzysu. Być szczęśliwymi to przestać czuć się ofiarą problemów i stać się aktorem własnej historii. Być szczęśliwymi to nie tyle mieć doskonałe życie, ile raczej umieć wykorzystywać łzy, by nawadniać tolerancję. Wykorzystywać straty, by wyrabiać cierpliwość. Wykorzystywać błędy, by kształtować pogodę ducha. Nie wypierać się nigdy osób, które się kocha, nie rezygnować nigdy ze szczęścia.

 

– papież Franciszek.

 

A my możemy dodać, że najwięcej szczęścia daje bezinteresowne obdarowywanie innych tym co mamy najcenniejsze, naszym czasem.

 

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl / onet-one.pl