38 muzułmańskich dżihadystów ZATAŃCZYŁO na szubienicy! Żołnierze ISIS dostali to na co zasłużyli!

38 muzułmańskich dżihadystów ZATAŃCZYŁO na szubienicy! Żołnierze ISIS dostali to na co zasłużyli!

38 osób skazanych na śmierć za terroryzm zostało straconych przez powieszenie w więzieniu w mieście An-Nasirija na południu Iraku – powiedział AFP przedstawiciel rady prowincji Zi Kar. Żołnierze ISIS skończyli marnie.

Przedstawiciel lokalnych władz Dachel Kazem poinformował, że egzekucja członków Al-Kaidy i Państwa Islamskiego odbyła się „w obecności ministra sprawiedliwości Hajdara az-Zamili”. Wyrok zatwierdziła trzyosobowa Rada Prezydencka – podał resort sprawiedliwości. Radę tworzą prezydent i dwóch wiceprezydentów.


 

W irackich więzieniach przebywa obecnie dziesiątki tysięcy więźniów podejrzanych o związki z Państwem Islamskim. Zgodnie z irackim prawem karnym, uznanie kogoś za członka ISIS oznacza dla niego karę dożywotniego pozbawienia wolności lub karę śmierci.

 

Na początku grudnia organizacja Human Rights Watch ostrzegła, że masowe egzekucje w Iraku dżihadystów w ostatnich miesiącach są wykonywane na podstawie decyzji wydanych bez należytej staranności. Według tej organizacji irackie sądownictwo łamie prawa podejrzanych o związki z ISIS, naruszając procedury sądowe i arbitralnie zatrzymując więźniów – podaje Reuters.

 

HRW oraz Amnesty International szczekają, jednak karawana jedzie dalej i Irak konsekwentnie „sprząta śmieci” w swoim państwie. Tylko w ten sposób można tam przywrócić ład i porządek.

 

Źródło: rmf24.plWepchnęła kobietę pod metro i KOPNĘŁA w twarz kiedy ta próbowała… [Video 18+]

Wepchnęła kobietę pod metro i KOPNĘŁA w twarz kiedy ta próbowała… [Video 18+]

Horror rozegrał się w Bukareszcie, stolicy Rumunii, na stacji metra Dristor. Ofiarą jest młoda kelnerka, która stała na peronie i czekała na metro. Kamera uchwyciła jak inna kobieta zepchnęła 25-latkę na tory. Kiedy Alina Ciucu próbowała uciec przed nadjeżdżającym pociągiem, jej oprawczyni kopnęła ją w twarz. Młoda kelnerka nie miała najmniejszych szans na przeżycie. Zginęła na miejscu.


 

 

Niewiele brakowało a morderczyni Aliny Ciucu uciekłaby przed karą. Na początku wszyscy zakładali, że kelnerka po prostu popełniła samobójstwo. Jednak po rutynowym przeglądzie nagrań z kamer na stacji szokująca prawda wyszła na jaw – informuje rumuńska telewizja Antena 3. Okazało się, że to inna kobieta wepchnęła Alinę Ciucu pod metro.

 

 

Policjanci aresztowali zwyrodniałą 36-latkę uwiecznioną na nagraniu. Kobieta zeznała, że nie ma domu i mieszka na Dworcu Północnym w Bukareszcie. Przyznała, że to ona znajduje się na materiale wideo. Ostrzegamy – nagranie jest drastyczne (18+)

 

 

Źródło: o2.pl
Bójka dresiarzy w Zabrzu! Pociął kolegę nożem a drugiego…

Bójka dresiarzy w Zabrzu! Pociął kolegę nożem a drugiego…

Dwie osoby odniosły rany cięte i kłute podczas bójki trzech dresiarzy na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Padlewskiego w Zabrzu. Jeden z uczestników został ugodzony nożem w brzuch, zaś drugi został pocięty. Informacje o zdarzeniu przekazali Dziennikowi Zachodniemu świadkowie.
Mężczyźni, którzy brali udział w bójce okazali się być znajomymi. Policja ujawnia, że mają bogatą przeszłość kryminalną. 21-latek, który zranił nożem swoich kolegów, już jako nieletni był karany za rozboje, bójki i oszustwa.
Zabrzańscy mundurowi zatrzymali nożownika w niecałą godzinę od wydarzenia. Został osadzony w policyjnym areszcie. Miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Jeden 22-latek został raniony w rękę i udo, a drugi uczestnik bójki (21-latek) otrzymał dźgnięcie nożem w brzuch. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.Amerykanie odtajnili dokumenty w których Bush obiecuje ZSRR, że Polska… ZDRADA!

Amerykanie odtajnili dokumenty w których Bush obiecuje ZSRR, że Polska… ZDRADA!

Amerykanie odtajnili właśnie dokumenty z przełomu lat 90-tych, z rozmów USA-ZSRR, z których wynikają bardzo nieciekawe dla Polski wnioski. Okazuje się, że ówczesny prezydent USA, George Bush Senior był gotowy na daleko idące posunięcie względem ZSRR, jakie? Zobaczcie sami!


 

 

Polska została przyjęta do NATO 12 marca 1999 roku, jednak okazuje się, że niewiele brakowało a nigdy nie zostalibyśmy członkami Paktu. Wcześniej nasze państwo należało do komunistycznego Układu Warszawskiego, sojuszu militarnego państw socjalistycznych. Amerykańskie National Security Archive odtajniło wczoraj dokumenty, z których wynika, że gdyby wszystko poszło po myśli Gorbaczowa, Polska nie miałaby jednak najmniejszej szansy na wstąpienie do NATO. A wszystko z powodu tchórzostwa Amerykanów.

 

Już w grudniu 1989 roku podczas spotkania na Malcie prezydent USA, George Bush senior zapewniał Michaiła Gorbaczowa, że Stany Zjednoczone nie skorzystają z kryzysu jaki przeżywa ZSRR by wzmocnić swoją pozycję w Europie. Jednocześnie obaj panowie nie zdawali sobie sprawy, że już wkrótce nastąpi zjednoczenia Niemiec.

 

NATO nie przesunie się ani o cal!

 

Dyplomaci radzieccy i zachodni spotkali się w Tutzing w Bawarii i przez 10 dni prowadzili trudne obrady, które doprowadziły do spotkania pomiędzy Gorbaczowem i Kohlem. To wtedy przywódcy ustalili zasady funkcjonowania zjednoczonych Niemiec w strukturach NATO oraz to, że sojusz nie zostanie rozszerzony „ani o cal na wschód”.

 

W odtajnionych dokumentach znajdujemy także informacje, że Sowieci bali się także, że utracą swój wpływ na Polskę. W jednym z nich znajduje się wypowiedź niemieckiego polityka Hansa Dietricha Genschera, który stwierdza:

 

Rosjanie muszą mieć pewność, że gdyby na przykład pewnego dnia polski rząd opuścił Układ Warszawski, nie przyłączy się on w następnej kolejności do NATO.

 

Także sekretarz stanu USA James Baker powtórzył zapewnienia Amerykanów w rozmowie z Eduardem Szewardnadze, ministrem spraw zagranicznych ZSRR. Podobne gwarancje złożyli między innymi przywódcy Wielkiej Brytanii i Niemiec. Dokumenty można przeczytać tutaj. 

 

Źródło: twojahistoria.pl