19-latka marzyła o karierze modelki. Została zgwałcona a następnie…

19-latka marzyła o karierze modelki. Została zgwałcona a następnie…

Kristiny Prichodko z Nowosybirska marzyła o pracy w modelingu. Kobieta zaginęła po spotkaniu ze swoim potencjalnym pracodawcą. Jakiś czas później jej porzucone ciało odnaleziono w lesie. Przed śmiercią dziewczyna była gwałcona.


 

19-letnia Rosjanka publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych dwuznaczne zdjęcia. Na niektórych fotografiach dziewczyna pozowała topless. Kristina chciała rozpocząć karierę modelki. W internecie natrafiła na ofertę pracy dla pięknych i młodych dziewcząt, propozycja wydawała się bardzo ciekawa. Dziewczyna skontaktowała się z potencjalnym pracodawcą i umówiła na wspólne spotkanie.

Studentka nie wróciła ze spotkania do domu, jej zaginięcia zostało zgłoszone na policję. Śledczy odnaleźli profil dziewczyny na stronie społecznościowej Sodzierżanki, gdzie kobiety z całej Rosji poszukują sponsora w zamian za seks. Lokalne media twierdzą, że 19-latka mogła poszukiwać pracy w agencji towarzyskiej. Być może szukała jednorazowej okazji do zarobku.

 

Kristina Prichodko została wywieziona do lasu, zgwałcona i zabita. W sprawie zatrzymano kilku mężczyzn, najprawdopodobniej sutenerów.

 

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl
„Parówkowe szambo Machały” czyli Karnowski walczy z WP.PL? Kto zaczął?

„Parówkowe szambo Machały” czyli Karnowski walczy z WP.PL? Kto zaczął?

W wigilijną niedzielę Wirtualna Polska zamieściła tekst, w którym wytknęła Jackowi Karnowskiemu robienie zakupów tego dnia. Szybko okazało się jednak, że to Michał Karnowski, a nie jego brat bliźniak, widnieje na zdjęciu przy artykule. Tekst poprawiono, a Michał Karnowski skomentował go na Twitterze: „Przykro, że moje…
Michał Karnowski rozzłoszczony sytuację odciął się mocną ripostą na Twitterze: „Przykro, że moje nazwisko pojawiło się w tym parówkowym szambie Machały”. Wirtualna Polska wysłała do Karnowskiego list z żądaniem przeprosin za słowa, które padły na Twitterze. – Słowa, którymi posłużył się Michał Karnowski, nie mieszczą się w dopuszczalnych granicach debaty publicznej. Dziennikarz naruszył nasze dobra osobiste (art. 23 i 24 w zw. z art. 43 Kodeksu Cywilnego) i dopuścił się czynu nieuczciwej konkurencji (art. 3 i nast. ustawy z dnia 6 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji) – wyliczono w liście zamieszczonym na WP.pl.
– Trudno mi się odnosić do czegoś, czego nie widziałem. Żadne wezwanie do mnie nie dotarło. Wyraziłem swój niesmak pojawieniem się mojego nazwiska w zakłamanym tekście w medium, wobec którego czuję obrzydzenie. Mam prawo do własnego obrzydzenia i umiem tego prawa bronić – powiedział Karnowski portalowi Wirtualnemedia.pl. Wyliczył także kłamliwe elementy, które wyprowadziły go z równowagi: „Pomylenie mnie z bratem, przypisanie mi poglądów na temat zakazu handlu, których nie wyrażałem, atak na prywatność”. Karnowski nie informuje na razie, czy przeprosi Wirtualną Polskę.

Internauci przyznali Karnowskiemu rację, zaznaczając, że od kiedy WP.PL kieruje redaktor Machała, portal osiągnął poziom parówkowego portalu Tomasza Lisa Natemat.pl.


 

Źródło: wirtualnemedia.pl / wykop.pl / TwitterNauczycielka i 13-latek uprawiali seks w aucie. Na gorącym uczynku przyłapał ich…

Nauczycielka i 13-latek uprawiali seks w aucie. Na gorącym uczynku przyłapał ich…

Policja w Teksasie aresztowała nauczycielkę, która została przyłapana na seksie z 13-letnim uczniem. Postawiono jej zarzut molestowania nieletnich! Nauczycielka trafiła do…


 

 

44-letnia nauczycielka, Rachel Gonzalez uprawiała seks z 13-letnim uczniem na tylnym siedzeniu samochodu. Ojciec nastolatka nakrył parę kochanków.

 

W telefonie chłopca śledczy odnaleźli materiały, które potwierdzały nieprzyzwoity związek między 13-latkiem a nauczycielką.

 

44-latka została oskarżona o nagabywanie nieletniego przez internet oraz molestowanie seksualne. Została przewieziona do więzienia w Bay City.

 

Źródło: rmf24.pl
Ochroniarz NIE WPUŚCIŁ muzułmanki w hidżabie na głowie do restauracji McDonalds!

Ochroniarz NIE WPUŚCIŁ muzułmanki w hidżabie na głowie do restauracji McDonalds!

W jednym z brytyjskich barów fast food sieci McDonald’s doszło do ciekawej sytuacji, która zabiła lewakom ćwieka. Czarnoskóry ochroniarz tej sieci w Londynie nie chciał wpuścić do środka muzułmanki w hidżabie. Tłumaczył to względami…


 

Wielka Brytania przeżarta poprawnością polityczną tonie pod naporem muzułmaństwa, ostatnie afery pedofilskie z udziałem muzułmanów oraz zamachy terrorystyczne obnażyły słabość brytyjskich elit. Państwo to w zasadzie można spisać na straty w ciągu maksymalnie dwóch dekad – biali Brytyjczycy staną się prześladowaną mniejszością. W jednym z lokali sieci McDonald’s doszło ostatnio do ciekawej sytuacji. Czarnoskóry ochroniarz nie chciał wpuścić do muzułmanki ubranej w hidżab (chusta na głowę, symbol zniewolenia i poddaństwa kobiet w islamie).

 

Kobieta nagrała całe zajście i umieściła film w sieci. Widać na nim, jak ochroniarz rozsądnie tłumaczy butnej muzułmance, że jeśli ta chce wejść do restauracji – musi ze względów bezpieczeństwa ściągnąć tradycyjne muzułmańskie nakrycie głowy. Fakt, że ochroniarz jest czarnoskóry zabił brytyjskiej lewicy ćwieka. Kto stoi wyżej w lewackie świętej hierarchii poprawności politycznej? Muzułmanka czy murzyn? Trudne pytanie…

 

Na nagraniu słychać wyraźne oburzenie kobiety, która opowiada o swojej wieloletniej obecności w Wielkiej Brytanii i tym, że nigdy wcześniej z podobnym zachowaniem się nie spotkała. Również czarnoskóry pracownik stojący na kasie grzecznie odpowiadał muzułmance, które przeklinała i wściekała się. Głupota muzułmanów poraża, czy oni udają głupich czy naprawdę są tacy durni, że nie łączą faktów. Najpierw mordują niewinnych ludzi a potem dziwią się, że ludzie im nie ufają i sprawdzają ich na każdym kroku.


Źródło: theguardian.com